Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(bytte @ 2014 09 23, 11:59)
bet jum nedavė dievas 5 numerio... penketukas yra rudi plaukai, į rudą primaišius aukso - galim sakyt vos neryža. Nepamirškit, kad kuo mažesnis pirmas numeris, tuo mažiau spalvos, ir tuo labiau matosi sekančio skaičiaus spalva. Taip kad 713, ir 513 - ne tas pats. Norint išlaikyt tą patį pilkumą, arba smėlio atspalvį reik ieškoti visai kito paskesnio numerio. Tai galima pamatyt kad ir su kokiais  dažais eksperimentuojant...


mano tikri plaukai pasirodo 8 nr blink.gif 813 ar 831.user posted image na padariau isvada kad geriausia imti 613. TAIP? 4u.gif plaukuose siek tiek pas mane like mahagony tai pati spalvyte lb idomi lotuliukas.gif
sita grazi wub.gif user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hypnotic Poison: 23 rugsėjo 2014 - 10:22
Pear DW su šviesiais plaukais visos atrodo liūdnai verysad.gif , čia kai aptarinėjom kas galėtų būti HP draugė, kaip tik kažkaip atkreipiau dėmesį kaip liūdnai atrodo visi DW bandymai nusišviesinti... net neįsivaizduoju kokia turi būti spalva, kad būtų pakankamai šviesi, šalta ir tuo pačiu šilta... bei švari ir nešvari tuo pačiu metu g.gif . Loreal kažkokę rudaakę blondinę monekenę turėjo, bent mačiau reklamą - mol kiekvienai savas blondas, gal kas pamenat? Gal tokie tiktų...
Atsakyti
Aš kažkaip manau, kad yra žmonių, kuriems netinka šviesūs plaukai, ir basta, kokios nori spalvos. Lygiai kaip ir tamsūs, juk jie irgi ne kiekvienam. Aš galiu nusitamsint plaukus ir jie gali būti ar tamsiai rudi, ar tamsiai bordavi, ar tamsiai žali - vis vien būsiu kaip iš rūsio. Galiu gal biskutuką, vos vos, bet nedaug. kadangi mano natūralūs plaukai šviesūs, tai gal galiu datraukt iki vidutinių, bet ne iki juodų.

Taip pat ir tamsiaplaukėms. Gal jos gali datraukt iki vidutinių. Bet visiškai šviesūs labai mažai kam tinka, gal kokioms žiemoms nebent... Perblondinimas paprastai baisiai suprastina tą babcę. Juolab kad ir patys plaukai nupezta, o ant šviesių tas nupezimas dar ir matosi labai jau gerai...
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 09 23, 12:17)
Pear DW su šviesiais plaukais visos atrodo liūdnai  verysad.gif , čia kai aptarinėjom kas galėtų būti HP draugė, kaip tik kažkaip atkreipiau dėmesį kaip liūdnai atrodo visi DW bandymai nusišviesinti... net neįsivaizduoju kokia turi būti spalva, kad būtų pakankamai šviesi, šalta ir tuo pačiu šilta... bei švari ir nešvari tuo pačiu metu g.gif . Loreal kažkokę rudaakę blondinę monekenę turėjo, bent mačiau reklamą - mol kiekvienai savas blondas, gal kas pamenat? Gal tokie tiktų...

gal gwen stefani?
Atsakyti
man šita šviesių plaukų mintis pradėjo persekioti tik dėl žilų plaukų atauginėjimo. O jie taip greit auga ... tas ryškus kontrastas tarp tamsių ir žilų - ne kažką.
Atsakyti
ka tik nusidaziau su casting 513 imeciau foto (kur su orandziniu megztuku) imeciau 613 kur su balta bliuskute, kuri geriau?
nuoroda
Atsakyti
Man tai visai nieko. Gal galėtų būti kiek šviesiau, kaip toj foto prieš tai. Bet visai neblogai rudeniui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 09 23, 13:33)
Man tai visai nieko. Gal galėtų būti kiek šviesiau, kaip toj foto prieš tai.  Bet visai neblogai rudeniui smile.gif

Noa... apie koki tu rudeni kalbi?? metu laikus ar spalvini tipa? biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Mute @ 2014 09 23, 19:05)
Noa... apie koki tu rudeni kalbi??  metu laikus ar spalvini tipa? biggrin.gif

Metų laiką biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 09 23, 20:30)
Metų laiką biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

sakai ner ko sviest rudeni sviesiais plaukais biggrin.gif biggrin.gif bet tada ir pati gausi patamset jei jau taip mirksiukas.gif biggrin.gif

HP.. man tai geriau nei sviesus ir raudono atspalvio mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mute @ 2014 09 23, 20:05)
sakai ner ko sviest rudeni sviesiais plaukais biggrin.gif  biggrin.gif  bet tada ir pati gausi patamset jei jau taip  mirksiukas.gif  biggrin.gif

HP.. man tai geriau nei sviesus ir raudono atspalvio  mirksiukas.gif


Ir teks lotuliukas.gif Ieškau striukės, ir nieko nerandu, apart juodų lotuliukas.gif

Noriu, kad būtų tokia tipo quilted ar kas nors panašaus, padded, bet ne pūkinė, su kapišonu, normaliom kišenėm. Tokiam orui, kaip dabar, na iki nulio, nes nuo nulio imu pūkinę ir vargo nematau biggrin.gif Na kad užsimovei džinsus, kedus ir tą striukę, ir į pasaulio kraštą biggrin.gif

Ir dar kad būtų grožio biškį biggrin.gif Bent talija ar kažkas tokio.

Ir tamsiai mėlynos arba pilkos.

Ir ką randu? Špygą taukuotą!!! Arba be kapišono, arba su pričindalais, arba vaizdas kaip bomžienės, arba kaina kaip naujam rusui!!! Arba tokia kad jau visai į kalną lipimui.

Tai ką daryt? Ot pirksiu juodą, ir būsiu kaip juoda skylė, ir visi sakys, ot boba, ji nieko apie savo spalvas neišmano... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2014 09 23, 11:28)
gal gwen stefani?

Gwen - BW, o šitoms visai nieko labai šviesūs plaukai. Pasiemiau lankstinuką, ten ji yra, tokia Lara Stone.
user posted image
My Webpage
Tempia ant šalto kontrastingo ir muted tipo pagal odą ir veizolus... plaukai pasak Loreal Withe gold... perskaičiau ir prisiminiau apie pavadinimus... nu kodėl ne pernykščių šiaudų biggrin.gif ?
Atsakyti