Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(Hypnotic Poison @ 2014 09 22, 13:20)
net i sokolado atspalvi ieina raudonmedis, pvz 535(auksas+ mahagony). kolkas busiu turbut kapucinas(pilka+auksas) smile.gif


aš nežinau kaip ten sugalvoja dažų spalvas įvardinti, kaip čia kažkada žvengėm visokios giliosios pelkės įstabioji spalva
šokoladas tai yra šokoladas

https://www.google.l...d...=Ŕokoladas

pear saikingai viską galima daryt, nu bet yra va yra šansas, kad gausis toks efektas.
geltoni plaukai rūžavas veidas
nu arba čia, o veidas su pudra
user posted image
nu arba, kaip ir gražiai bet aš matau tą riužavumą
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dilukai: 22 rugsėjo 2014 - 18:05
sokoladas grazi spalvyte, stai pvz (pagal dazus) 15 proc. spalvos sudaro tas mahagony bet jis nera pagrindinis atspalvis.
\user posted image
user posted image
user posted image

o cia kapucinas:)
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hypnotic Poison: 22 rugsėjo 2014 - 18:54
kapucinas geriau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 09 21, 17:11)
Tai BFAS paletėse buvo, betgi nematęs konkrečios paletės tai nežinosi, kas kam. Nėr nuorodos.

Ten buvo basics (visokios tamsiai mėlynos, pilkos, rudos, bordinės,smėlinės,  tamsiai žalios: paltams, kostiumėliams, aksesuarams).
Lights (šviesios: bliuskutėms, vakariniams rūbams romantiško stiliaus, vasariniams kostiumėliams)
Brights (ryškiausios: vakariniams rūbams, sportinei, pliažinei aprangai, madingiems drabužiams).
Accents (kraščiukams visokiems: metalai, itin ryškios, markerinės spalvos)

BFAS zinau kad buvo, bet ten buvo dar kazkokie suskirstymai, straipsnis kazkoks klajojo temoj lygtais bytte, ar inc buvo idejus, dabar galvoju ar ne rusu kalba? g.gif

Man va reiktu apsisprest kokios spalvos dzemperiuka issirinkt, nesiosu ji prie melynu dzinsu. Nepigus, tai kaip ir i madingu vienasezoniu kategorija negaliu det ar ne? g.gif Ne paltas, ne kostiumelis, tai kaip ir ne basics? Light irgi ne, nei jis vakarinis, nei vasarinis. Plius is light man ir pagal kuno sudejima netiktu as is tu kurioms virsutine dali pageidautina regt tamsiau. smile.gif Nu pvz.: https://www.jcrew.co...t...e&hash=row0


QUOTE(Hypnotic Poison @ 2014 09 22, 13:13)
va tamsiai ruda negaliu buti del to kad saknis bus sviesios lb kai ataugines.

tai va, vakar nusipirkau casting 513,



O jus dar, cia seniau, su jais nedazet? unsure.gif
Mano nuomone 513 ir yra tamsiai ruda. smile.gif As asmeniskai visas kurios dazosi nuo 400 ir maziau jau laikau juodaplaukemis, bet cia aisku tik mano nuomone. Ant saves ir sia 5 matau pakankamai tamsia, tamsesne nei mano naturalus. Mano naturali nedazytu plauku spalva (tuo metu kai ja galejau sau leisti nes neturejau zilu) yra tokio panasiai tamsumo:

user posted image
user posted image

Kai nusidazysit parasykit kaip jums ji patiko. 4u.gif

Beje, 513 ne kapucinas, ji triufelis. biggrin.gif
O kapucinas 613 butu. Tiksliau net ne kapucino, o mokacino, tai yra, kapucino su kakava. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 22 rugsėjo 2014 - 22:57
QUOTE(Hiver @ 2014 09 23, 00:49)
BFAS zinau kad buvo, bet ten buvo dar kazkokie suskirstymai, straipsnis kazkoks klajojo temoj lygtais bytte, ar inc buvo idejus, dabar galvoju ar ne rusu kalba? g.gif

Man va reiktu apsisprest kokios spalvos dzemperiuka issirinkt, nesiosu ji prie melynu dzinsu. Nepigus, tai kaip ir i madingu vienasezoniu kategorija negaliu det ar ne? g.gif  Ne paltas, ne kostiumelis, tai kaip ir ne basics? Light irgi ne, nei jis vakarinis, nei vasarinis. Plius is light man ir pagal kuno sudejima netiktu as is tu kurioms virsutine dali pageidautina regt tamsiau. smile.gif  Nu pvz.: https://www.jcrew.co...t...e&hash=row0
O jus dar, cia seniau, su jais nedazet? unsure.gif
Mano nuomone 513 ir yra tamsiai ruda. smile.gif  As asmeniskai visas kurios dazosi nuo 400 ir maziau jau laikau juodaplaukemis, bet cia aisku tik mano nuomone. Ant saves ir sia 5 matau pakankamai tamsia, tamsesne nei mano naturalus. Mano naturali nedazytu plauku spalva (tuo metu kai ja galejau sau leisti nes neturejau zilu) yra tokio panasiai tamsumo:

user posted image
user posted image

Kai nusidazysit parasykit kaip jums ji patiko. 4u.gif

Beje, 513 ne kapucinas, ji triufelis.  biggrin.gif
O kapucinas 613 butu. Tiksliau net ne kapucino, o mokacino, tai yra, kapucino su kakava. biggrin.gif


daziau su 613 excellent loreal tai likau patenkinta, tas pilkas atspalvis isryskino akis. o dabar su casting dazysiu 513(nusiplaus). aisku ant saknu laikysiu 25min,ant plauku galu 10min. ne visi dazai man plaukuciu saknis uzdazo:)
Atsakyti
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2014 09 22, 16:06)
513( 1 -pilkas, 3 - auksas).

nelabai pilki tie 513, visiškai vidutinio tamsumo šatenams, pilkumas gan greit nusiplauna, lieka saulėje variniai, fyg ten auksas schmoll.gif . Dažiau žmogų rudenį, takiau pagal natūralę spalvą, gavosi tikrai tokie kokie gyvenime - šilti, bet su pilkumu, be to rudeniams auksas normaliai. Tik visgi reiks paieškot tokio pat šiltumo, bet šviesesnių, nes kažkaip potamsiai, bent tam žmogui gražiau būtų kiek šviesesni.
Atsakyti
QUOTE(Dilukai @ 2014 09 22, 19:04)

pear saikingai viską galima daryt, nu bet yra va yra šansas, kad gausis toks efektas.
geltoni plaukai rūžavas veidas
nu arba čia, o veidas su pudra
user posted image
nu arba, kaip ir gražiai bet aš matau tą riužavumą
user posted image

nu aš noriu tokio baltumo, kaip paskutinėj fotkėj, ir šukuosenos bišk trumpesnės nei jos. O geltona, kaip tas berniokas, esu buvus, tik mano tada veidas patapo ne raudonas, o kažkoks geltonas. Gal mėnesį pabuvau, o gal ir tiek neiškenčiau, jau nepamenu.
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 09 23, 10:57)
nelabai pilki tie 513, visiškai vidutinio tamsumo šatenams, pilkumas gan greit nusiplauna, lieka saulėje variniai, fyg ten auksas schmoll.gif . Dažiau žmogų rudenį, takiau pagal natūralę spalvą, gavosi tikrai tokie kokie gyvenime - šilti, bet su pilkumu, be to rudeniams auksas normaliai.  Tik visgi reiks paieškot tokio pat šiltumo, bet šviesesnių, nes kažkaip potamsiai, bent tam žmogui gražiau būtų kiek šviesesni.



513 ar 613 sakyciau tokie labiau smeliniai wink.gif su 613 su loreal excellent spalva atrode gyvai tai sitaip:)
user posted image
Atsakyti
QUOTE(pear @ 2014 09 23, 10:00)
nu aš noriu tokio baltumo, kaip paskutinėj fotkėj, ir šukuosenos bišk trumpesnės nei jos. O geltona, kaip tas berniokas, esu buvus, tik mano tada veidas patapo ne raudonas, o kažkoks geltonas. Gal mėnesį pabuvau, o gal ir tiek neiškenčiau, jau nepamenu.

Tokie kaip paskutiniai šiaip šaltam tipui labiau... jai nemaišau... DA? Tada netiktų... beje iš tokių tamsių neutralių tipų (nes garantuot negaliu kas ji, tik žinau kad už mane tamsesnė tiek oda, tiek plaukais... ir "purvinesnė") yra tokia lietuvė patapus blondine - Jurga Karčiauskaitė - Lago, gan sėkmingai, bent gyvenime nekliūna nei raudonis, nei dar kas... ir net kažkokia šviesesnė, malonesnė atrodo, nei su savo natūraliais plaukais... net ir be makiažo. Keista...
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2014 09 23, 10:05)
513 ar 613 sakyciau tokie labiau smeliniai wink.gif

513 - smėliniais tikrai nepavadinčiau, rudi ir tiek, ir saulėj po savaitės ryžai blizgėjo kaip reikalas. Warm autum ne ryžos celebrites tokios... Panašiai kaip čia gavosi (foto mergina nusidažius su 513 loreal)
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 09 23, 10:31)
Tokie kaip paskutiniai šiaip šaltam tipui labiau... jai nemaišau... DA?


DW.

Būtų gerai perukų pasimatuot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 09 23, 11:31)
Tokie kaip paskutiniai šiaip šaltam tipui labiau... jai nemaišau... DA? Tada netiktų... beje iš tokių tamsių neutralių tipų (nes garantuot negaliu kas ji, tik žinau kad už mane tamsesnė tiek oda, tiek plaukais... ir "purvinesnė") yra tokia lietuvė patapus blondine - Jurga Karčiauskaitė - Lago, gan sėkmingai, bent gyvenime nekliūna nei raudonis, nei dar kas... ir net kažkokia šviesesnė, malonesnė atrodo, nei su savo natūraliais plaukais... net ir be makiažo. Keista...
user posted image
Papildyta:

513 - smėliniais tikrai nepavadinčiau, rudi ir tiek, ir saulėj po savaitės ryžai blizgėjo kaip reikalas. Warm autum ne ryžos celebrites tokios... Panašiai kaip čia gavosi (foto mergina nusidažius su 513 loreal)


atspindis x.13 lygiai toksai pat kaip ir mano naturaliu plauku, kokius dievas dave biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2014 09 23, 10:43)
atspindis x.13  lygiai toksai pat kaip ir mano naturaliu plauku, kokius dievas dave biggrin.gif

bet jum nedavė dievas 5 numerio... penketukas yra rudi plaukai, į rudą primaišius aukso - galim sakyt vos neryža. Nepamirškit, kad kuo mažesnis pirmas numeris, tuo mažiau spalvos, ir tuo labiau matosi sekančio skaičiaus spalva. Taip kad 713, ir 513 - ne tas pats. Norint išlaikyt tą patį pilkumą, arba smėlio atspalvį reik ieškoti visai kito paskesnio numerio. Tai galima pamatyt kad ir su kokiais dažais eksperimentuojant...
Atsakyti