Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(Noa @ 2014 09 21, 22:13)
Nu čia dabar? pavasaris nuo šltų tonų pamėlsta? O nuo kokių konkrečiai? gal jau labai baisiai šilti?


My Webpage

as pamelus su siltais plaukuciais. 4u.gif
Atsakyti
Nu blin su tokiais plaukučiais tai ir aš tada pamėlus. Ir netgi gal pažaliavus. Čia ne plaukučiai, o kažkokia ryžuva, tokių net Erszebeth neišvežtų! Nes tikrai visai ryžų pas mus artelėj nėr, taigi niekas neišvežtų biggrin.gif

Arba čia foto kokia tai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2014 09 21, 22:19)
My Webpage

as pamelus su siltais plaukuciais. 4u.gif

blink.gif kokia cia spalva nusidazius??? lygtai buvai tamsia kazkokia pasirinkus, ar cia vel eksperimentines paieskos g.gif ir dabar manai kad su raudonu atspalviu nebusi pamelus??/ manau nieko gero nebus schmoll.gif
Atsakyti
HP, aš kiek mačiau jau anksčiau, pas tave bėdos - kaip pas dažną žmogų - su veido raudoniu, ypač nosies srity. Tai tu to juk pabrėžti nenori? Užtai turi vengti raudonos kaip maro, ypač prie veido. Ryža tau per šilta, braitas gi su žiema maišytas, poneutralis. Bet raudona irgi ne išeitis, nes ji visus raudonumus pabrėš...

Nu čia žėk, kaip nori pabrėžti, kad pad tave gražios mėlynos akys, tai dediesi kokį mėlyną šaliką, arba megztuką, arba ką nors su mėlynu raštu. O jei užsidedi raudoną, net jei ji ir iš tavo paletės, ką pabrėši? Teisingai, raudonus plėmus. O nafig reikia?

Eik į kokias padorias tamsiai rudas, būsi graži merga, ką, manai, kad nėr gražių mergų su tamsiai rudais plaukais? O jų yra masė, kad ir kokia Alessandra Ambrosio... Neišsigalvok su tais bombordavais, nei čia madoj, nei čia gražu, nei čia ką smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mute @ 2014 09 22, 10:58)
blink.gif  kokia cia spalva nusidazius???  lygtai buvai tamsia kazkokia pasirinkus, ar cia vel eksperimentines paieskos g.gif  ir dabar manai kad su raudonu atspalviu nebusi pamelus??/ manau nieko gero nebus schmoll.gif



cia senos foto:)
Atsakyti
Tai dėkuidie. Dažykis kaip ant avataro, tada visi manys, kad foto įsidėjus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 09 22, 11:26)
HP, aš kiek mačiau jau anksčiau, pas tave bėdos - kaip pas dažną žmogų - su veido raudoniu, ypač nosies srity. Tai tu to juk pabrėžti nenori? Užtai turi vengti raudonos kaip maro, ypač prie veido. Ryža tau per šilta, braitas gi su žiema maišytas, poneutralis. Bet raudona irgi ne išeitis, nes ji visus raudonumus pabrėš...

Nu čia žėk, kaip nori pabrėžti, kad pad tave gražios mėlynos akys, tai dediesi kokį mėlyną šaliką, arba megztuką, arba ką nors su mėlynu raštu. O jei užsidedi raudoną, net jei ji ir iš tavo paletės, ką pabrėši? Teisingai, raudonus plėmus. O nafig reikia?

Eik į kokias padorias tamsiai rudas, būsi graži merga, ką, manai, kad nėr gražių mergų su tamsiai rudais plaukais? O jų yra masė, kad ir kokia Alessandra Ambrosio... Neišsigalvok su tais bombordavais, nei čia madoj, nei čia gražu, nei čia ką smile.gif



iprastai veidas pas mane nera raudonas labiau isbales, bet nuo kazkokio rausvo atspalvio tai kazkaip iskilo rozinis atspalvis. va tamsiai ruda negaliu buti del to kad saknis bus sviesios lb kai ataugines. tai va, vakar nusipirkau casting 513, bus sioks toks atsinaujinimas pries rudeni, kaip jums mano busima spalvyte?smile.gif
user posted image
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2014 09 22, 14:05)
Tai dėkuidie. Dažykis kaip ant avataro, tada visi manys, kad foto įsidėjus smile.gif


ant atvarto tai 6.1 - light ash brown:) cia kaip ir vasaru spalva? bet ji sutapa su mano antakiu spalva bigsmile.gif
Atsakyti
Iššviesinti ir/arba nugeltoninti plaukai visada ir visiems išryškina veido raudonį.
Kadais buvo užėjus mada bernai, kad šviesindavosi plaukus, arba tom kanapėtom sruogelėm išsidažydavo, matydavau kas antras po "pasigražinimo" kaip rožinis paršelis atrodydavo. Jie taigi neužsimaskuoja pudrom visokiom.
O kad ir užsimaskuoji, pramuša raudonis, jeigu aplink spalvos jį ryškina.


HP pritariu panom, dažyk kaip avatare, arba rinkis kokį šokolado atspalvį, pagal kokį nori šviesumą.
Atsakyti
QUOTE(Dilukai @ 2014 09 22, 14:41)
Iššviesinti ir/arba nugeltoninti plaukai visada ir visiems išryškina veido raudonį.
Kadais buvo užėjus mada bernai, kad šviesindavosi plaukus, arba tom kanapėtom sruogelėm išsidažydavo, matydavau kas antras po "pasigražinimo" kaip rožinis paršelis atrodydavo. Jie taigi neužsimaskuoja pudrom visokiom.
O kad ir užsimaskuoji, pramuša raudonis, jeigu aplink spalvos jį ryškina.
HP pritariu panom, dažyk kaip avatare, arba rinkis kokį šokolado atspalvį, pagal kokį nori šviesumą.



net i sokolado atspalvi ieina raudonmedis, pvz 535(auksas+ mahagony). kolkas busiu turbut kapucinas(pilka+auksas) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2014 09 22, 14:20)
net i sokolado atspalvi ieina raudonmedis, pvz 535(auksas+ mahagony). kolkas busiu turbut kapucinas(pilka+auksas) smile.gif

Koks dar ***** auksas???
Tu to kažkokio pilkumo būtent plaukuose nebijok. Tam tikra pilka yra pas visus sezonus, tiesiog pavasariams ji turi būti ne per mėlyna. Mano natūraliai šviesūs plaukai po gimdymo papilkėjo, ir tokie pilktelėję stovi sau, nei žyla, nei nieko, tokia lininio audinio spalva smile.gif Šiaip tą spalvą matydavau nedažnai, bet va dabar stengiuosi kuo rečiau eiti kirpyklon, nes noriu atsiauginti plaukus - tai va kai atauga, tada matosi. Nu ir visai, pasakyčiau, nieko atrodo, jokia ne tragedija biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilukai @ 2014 09 22, 13:41)
Iššviesinti ir/arba nugeltoninti plaukai visada ir visiems išryškina veido raudonį.


rimtai?

audžiau audžiau mintį, kaip čia man nusišviesint/nusibaltint, nes atsibodo tuos žilus takelius dažyt,vos ne kas 2 savaites, Kažkaip atrodo, nuo šviesių nebus tokio ryškaii matomo atauginėjimo. *****, o veidas turi defektų, kraujagyslės ant skruostų ir prie nosies.

Nors ar taip ar taip, vistiek be pudros niekur neinu.
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 09 22, 16:41)
Koks dar ***** auksas???
Tu to kažkokio pilkumo būtent plaukuose nebijok. Tam tikra pilka yra pas visus sezonus, tiesiog pavasariams ji turi būti ne per mėlyna. Mano natūraliai šviesūs plaukai po gimdymo papilkėjo, ir tokie pilktelėję stovi sau, nei žyla, nei nieko, tokia lininio audinio spalva smile.gif Šiaip tą spalvą matydavau nedažnai, bet va dabar stengiuosi kuo rečiau eiti kirpyklon, nes noriu atsiauginti plaukus - tai va kai atauga, tada matosi. Nu ir visai, pasakyčiau, nieko atrodo, jokia ne tragedija biggrin.gif


513( 1 -pilkas, 3 - auksas). pilkumo nebijau,as aukso bijau lotuliukas.gif
Atsakyti