Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(Hiver @ 2014 09 20, 22:54)
As tokias randu

http://2.bp.blogspot.....ring+2015.jpg

Mano galva vasaroms turetu tikti Strawberry ice, lucile green, glacier gray, rudeniukams marsala, toasted almond, custard, pavasariams tangerine, scuba blue, ziemoms classic blue gal...



dar nemačius, ką kam priskyrei, pagalvojau, kad man gal marsala tiktų. Pažiūrėau į paletę, tai lyg ir toasted almond, custard yra. Be to, kažko panašaus su lucile green ir tangerine galima atkapstyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 09 20, 23:53)
O strazdanėlių kur gausi??? tais pačiais dažais? biggrin.gif



na strazdaneles galima ir nusipaisyti lotuliukas.gif bet sito nedarysiu, lietuvoje daznas lietus biggrin.gifD
Atsakyti
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2014 09 20, 19:08)
sveikutes 4u.gif  skaiciau kad si rudeni i mada grizta grazios strazdaneles ir raudoni plauku atspalviai. Galvoju koki menesi laiko pasivaikysiu tendenciju lotuliukas.gif . Manot bright spring tiktu 515?? (vis tik sities dazai nusiplauna po 28 kartu, nes nebaisu dazyt).


ir vel prie raudonu ... ir kuriems galams tau ta raudona plauku spalva? netinka ji BS mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mute @ 2014 09 21, 11:34)
ir vel prie raudonu ... ir kuriems galams tau ta raudona plauku spalva? netinka ji BS mirksiukas.gif



is praktikos pastebejau kad man tinka tokie i pilkuma 613, 713 ar 10.1. Bet nesuprantu kodel bs netinka golden brown? man tiesiog netiko, pjovesi su pilkais antakiais ir veidas igavo rausvai gelsva atspalvi. Raudonos sruogos paminetos prie bs g.gif
turbut liksiu prie patikimos spalvos bigsmile.gif user posted image

sutinkat kad sie pasiulymai teisingi? man atrodo kazkaip per siltos spalvos
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2014 09 20, 17:08)
sveikutes 4u.gif  skaiciau kad si rudeni i mada grizta grazios strazdaneles ir raudoni plauku atspalviai. Galvoju koki menesi laiko pasivaikysiu tendenciju lotuliukas.gif . Manot bright spring tiktu 515?? (vis tik sities dazai nusiplauna po 28 kartu, nes nebaisu dazyt).




Nieko jie nenusiplauna, bent jau man laikydavo kaip ir visi dažai.
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2014 09 21, 12:15)
Nieko jie nenusiplauna, bent jau man laikydavo kaip ir visi dažai.



bet ant pakuotes parasyta kad po 28 kartu nusiplauna (isskyrus blond serija).
Atsakyti
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2014 09 21, 10:32)
bet ant pakuotes parasyta kad po 28 kartu nusiplauna (isskyrus blond serija).


Aš būtent su šitais dažydavau tamsiai, įvairias tamsias, artimas juodai spalvas ant blond plaukų. Tai niekas nenusiplaudavo, net nelabai pašviesėdavo, tik šaknys ataugdavo. Būtent Loreal Casting man, kai norėjau atsiauginti savo spalvą, nuiminėjo sruogelėm, po to teko tiktai kirpti, kad nesugadint plaukų. Absoliučiai nenusiplovė, nors atauginėjo daugiau nei metus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 21 rugsėjo 2014 - 13:53
Gal kuri prisimenat, koks ten savo paletes spalvu skirstymas i tinkamas paltams kostiumeliams sijonams, i aksesuarams, apatiniams, bliuzelems, vakariniams drabuziams, sportinei aprangai? Kazkur buvo suskirstyta nepamenu ar pas Zyla ar dar kazkur kitur, blush2.gif gal kuri parasytumet ar nuoroda idetumet, labai reik. 4u.gif


Papildyta:

QUOTE(Erszebeth @ 2014 09 21, 14:52)
Aš būtent su šitais dažydavau tamsiai, įvairias tamsias, artimas juodai spalvas ant blond plaukų. Tai niekas nenusiplaudavo, net nelabai pašviesėdavo, tik šaknys ataugdavo. Būtent Loreal Casting man, kai norėjau atsiauginti savo spalvą, nuiminėjo sruogelėm, po to teko tiktai kirpti, kad nesugadint plaukų. Absoliučiai nenusiplovė, nors atauginėjo daugiau nei metus.

Ant sviesiu juodai dazant tai ir dazantis sampunas ar dazantis balzamas turbut pedsakus paliktu, biggrin.gif o cia juk ir fiksatorius ieina kuriame keli proc. peroksido yra. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 21 rugsėjo 2014 - 14:56
QUOTE(Hiver @ 2014 09 21, 15:55)
Gal kuri prisimenat, koks ten savo paletes spalvu skirstymas i tinkamas paltams kostiumeliams sijonams, i aksesuarams, apatiniams, bliuzelems, vakariniams drabuziams, sportinei aprangai? Kazkur buvo suskirstyta nepamenu ar pas Zyla ar dar kazkur kitur, blush2.gif  gal kuri parasytumet ar nuoroda idetumet, labai reik. 4u.gif
Papildyta:
Ant sviesiu juodai dazant tai ir dazantis sampunas ar dazantis balzamas turbut pedsakus paliktu, biggrin.gif  o cia juk ir fiksatorius ieina kuriame keli proc. peroksido yra. mirksiukas.gif



Tai BFAS paletėse buvo, betgi nematęs konkrečios paletės tai nežinosi, kas kam. Nėr nuorodos.

Ten buvo basics (visokios tamsiai mėlynos, pilkos, rudos, bordinės,smėlinės, tamsiai žalios: paltams, kostiumėliams, aksesuarams).
Lights (šviesios: bliuskutėms, vakariniams rūbams romantiško stiliaus, vasariniams kostiumėliams)
Brights (ryškiausios: vakariniams rūbams, sportinei, pliažinei aprangai, madingiems drabužiams).
Accents (kraščiukams visokiems: metalai, itin ryškios, markerinės spalvos)
Atsakyti
QUOTE(Mute @ 2014 09 21, 10:34)
ir vel prie raudonu ... ir kuriems galams tau ta raudona plauku spalva? netinka ji BS mirksiukas.gif

Pritarčiau Mute'i ax.gif
Atsakyti
kartais vis...pagalvoju kodel gi negaleciau buti kokia cool summer??? silti tonai ant manes nekas nekas. (nuo ju pamelstu).
My Webpage

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hypnotic Poison: 21 rugsėjo 2014 - 19:38
Nu čia dabar? pavasaris nuo šltų tonų pamėlsta? O nuo kokių konkrečiai? gal jau labai baisiai šilti?
Atsakyti