Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(Erszebeth @ 2014 09 17, 19:34)
Na panos, prikarksėjot dėl tų fuksijų, tai net nuėjau jų ieškoti. Vaikščiojau po parduotuvę ir prisigriebiau rožinių, kad net gėda buvo nešiotis, todėl pridengimui paėmiau ir nerožinę  blush2.gif Tik foto kokybė telefoninė, apšvietimas - matavimo kabinos, tai nežinau, kas matysis. Šalia kiekvienos pridedu iš internetinio puslapio tikrąsias matuoto rūbo spalvas.

Finale vieną visgi nusipirkau, dabar spėkit, kurią?  lotuliukas.gif

Žinok, man asmeniškai tos visos ružavos sudėtos pagal gražumą, paskutinė - blogiausia. Bet atvirai pasakius, su tom spalvom, su kuriom atėjai, tu man atrodai gražiausiai iš visų čia matytų foto biggrin.gif Joks BS su tokiom spalvom taip gražiai neatrodytų.
Va, taip ir būk, ir tau ramu, kad nefuksija, ir visiems gražu, stačiai humaniška tai labai biggrin.gif

Pirkai ką? Paskutinę, aišku, duodu kepurę prikakot lotuliukas.gif

QUOTE(Erszebeth @ 2014 09 17, 19:52)
To geltono megztinio, kur foto kai kurioms atrodo garstyčių, spalva http://www.hm.com/lt...article=25800-D ta geltona iš nuorodos. Tie patys siūlai, tik megztinukas susagstomas, iš ten pat, tik kitas modelis.

Nu vis viena jinai kažkokia nevėliavinė. Ji šiltesnė, kaip kaimiško kiaušio trynys smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 17 rugsėjo 2014 - 19:35
QUOTE(inc @ 2014 09 17, 19:20)
Man taip pat pirmoji fuksija labiausiai patinka  smile.gif

Aš tai šiandien kabinoj fotkinau man patikusią pilką. Ji kažkokia žalsvai pilka buvo  biggrin.gif Man atrodo, kad pas mane akies apvadukas tokios spalvos. Na bet rask tokią, kad mandras kai ji tokia retenybė biggrin.gif


Ir nepirkai tokią retenybę radusi? Apskritai rudeniams tinkanti pilka yra deficitas, ar ne?

Aš, va, juodą striukę nešioju, bet sakau, kad ji geltonai juoda. Juoda su geltonu undertonu lotuliukas.gif Na bet rimtai jis kažkaip matosi.

Ai, po šitų fuksijų matavimų akivaizdžiai suprantu, kad net jeigu jos man ir tinka, vis tiek nenešiočiau. Esu pavasaris, kažkuris, tik ne light, tinka sodrios spalvos. Su šaltumu galima kažkiek pažaisti, nes nėra, kad visai jis netiktų. Ir tai viskas. O iš tų matuotų pirkau paskutinę. Kurią paėmiau pridengti toms, kurių gėda buvo. Juodą su gėlytėm, ir nusispjaut, kad ji ne WS ir ne BS ir apskritai ne pavasario, o greičiausiai dark autumn. Aš viduje esu dark autumn, ir tai nepasikeis, ir mane džiugins tos gėlytės juoduose fonuose, nepaisant to, kad spalva ne visai ta, su kuria atrodau geriausiai, ir kad raštas mano veido bruožams per smulkus. Nes tai atitinka mano charakterį ir vidinę būseną. O jeigu aš džiaugsiuosi, tai ir išorėje ko gero matysis, ir rezultatas vis vis bus geras smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2014 09 17, 19:34)

Pirkai ką? Paskutinę, aišku, duodu kepurę prikakot lotuliukas.gif



Kakok, kakok į tą kepurę lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(bytte @ 2014 09 17, 19:24)
Matyt KL H&M visai kitas asortimentas, blyn ašai ten nei vienos savo (ta prasme tos magentos kur ne ružava o tokia truputi link violetinės) spalvos nemačiau g.gif Viens kažkokis megztukas toks hot pink tik buvo... dukrai sakau no... ji man - tu ką fool.gif  biggrin.gif


Ta paskutinė iš rožinių matuotų yra būtent fuksija link violetinės ir vos prigesinta - čia, bet puslapio nuotraukoje per šviesi spalva. Ji prie klasikinių biuro rūbų kabo.
Atsakyti
Ta paskutinė fuksija irgi lyg nėr prastai tau, Erszebeth g.gif

Ne, nepirkau, nes megztukas kokio man nelabai reik lotuliukas.gif Šiaip man neblogai tinka tos tokios "antracitinės" visokios jei iš tamsių, o su šviesiom sunkiau.

Štai ta mano pilka. Tik į paletę durnai šviesa krenta. Tos spalvos visos gerokai tamsesnės doh.gif
user posted image

Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2014 09 17, 20:44)
Aš, va, juodą striukę nešioju, bet sakau, kad ji geltonai juoda. Juoda su geltonu undertonu  lotuliukas.gif Na bet rimtai jis kažkaip matosi.

Kakok, kakok į tą kepurę  lotuliukas.gif

Geltonas pamušalas? lotuliukas.gif

Tundra biggrin.gif Tai kaip tik niekas į mano kepurę nekakos, nes pataikiau. Kakotų jei būtum rūžavą nusipirkus, tiksliau, tu kakotum, o aš duočiau kepurę, tokia tvarka lotuliukas.gif

Žinok, man asmeniškai tos gėlytės juodam fone tau nėr taip jau labai blogai, bet net pati nesuprantu, ar prie veido, ar tikrai prie vidinės būsenos. Iš dalies dėl to ir sakau, kad su rudens įtaka, gi rudeniškos tos gėlytės, joks kitas pavasaris su tokiom smulkytėm neatrodytų net pusiau su bėda...

Bet daug geriau, kai tos gėlytės būna ryžos. Kažką tokio turėjai, kad su geltonom gėlytėm. Arba kokios šiltos. Nes šaltos gėlytės - tai jau vasara, o tau ta vasara tai jau visai nei šis, nei tas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 17 rugsėjo 2014 - 20:49
Oi! Žiūrėkit, koks fainas linkas biggrin.gif

http://www.boredpand...ngrid-sundberg/

Turiu pasakyti, kad mano ryžas katinas yra lace spalvos mastau.gif Galima sakyti, kad batų šniūrelio spalvos lotuliukas.gif Kadangi kornišas ir taip kaip šniūras, tai labai gerai tai tinka lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 18 rugsėjo 2014 - 12:50
krūtai bigsmile.gif

Aš, žinokit, šiandien geltoną gerą sau radau ir ji arba blonde, arba daffodil spalvos. Niekad gyvenime nebūčiau sugalvojus, kad man gali tokia tikt. Ji kažkokia maišyta tarytum su vos oranžinės.
Atsakyti
Nors tas spalvynas kai katrose vietose durnas, bent per monitorių žiūrint biggrin.gif Tarkim, juodos man beveik nesiskiria biggrin.gif O kokį hazelnut aš visai kitaip įsivaizduoju... Ir gold pas mane ekrane oranžinis biggrin.gif
Papildyta:
Ir dar, žėkit, kokios spalvos bus madoj 2015 metais, remiantis ką tik praėjusia Niujorko madų savaite: http://www.pantone.c...s...g&year=2015
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 09 18, 15:27)

Ir dar, žėkit, kokios spalvos bus madoj 2015 metais, remiantis ką tik praėjusia Niujorko madų savaite: http://www.pantone.c...s...g&year=2015

nesamone... schmoll.gif nu i ka BS daryt su tokiom spalvom, nuogam vaiksciot ar su guasu persidazyt g.gif vieninteles zydra ir melyna gal dar gali tikti g.gif
Atsakyti
derinys dark autumn panoms smile.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
sveikutes 4u.gif skaiciau kad si rudeni i mada grizta grazios strazdaneles ir raudoni plauku atspalviai. Galvoju koki menesi laiko pasivaikysiu tendenciju lotuliukas.gif . Manot bright spring tiktu 515?? (vis tik sities dazai nusiplauna po 28 kartu, nes nebaisu dazyt).

user posted image
user posted imageuser posted image
Atsakyti
O strazdanėlių kur gausi??? tais pačiais dažais? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 20 rugsėjo 2014 - 21:53
QUOTE(bytte @ 2014 09 17, 20:24)
Tas geltonas vis vien neaiškus... turi būt kukurūzų geltona pas WS, taip bent ją pavadinę


Tokia?

user posted image
user posted image

QUOTE(Erszebeth @ 2014 09 17, 20:44)
Aš, va, juodą striukę nešioju, bet sakau, kad ji geltonai juoda. Juoda su geltonu undertonu  lotuliukas.gif Na bet rimtai jis kažkaip matosi.

lotuliukas.gif

QUOTE(inc @ 2014 09 17, 21:01)
Ne, nepirkau, nes megztukas kokio man nelabai reik  lotuliukas.gif Šiaip man neblogai tinka tos tokios "antracitinės" visokios jei iš tamsių, o su šviesiom sunkiau.

Štai ta mano pilka. Tik į paletę durnai šviesa krenta. Tos spalvos visos gerokai tamsesnės  doh.gif
https://lh4.googleus...no/CAM02029.jpg

Tokia pilka ir man graziai tinka, akis isryskina. ax.gif Kaip tik baigiu viena megstuka sudrozt, dairausi antro bet kol kas nerandu.

QUOTE(inc @ 2014 09 18, 19:43)

Kaip pasiilgau tokiu derinuku wub.gif Gal kas nors ka nors panasaus cool summer idetu? blush2.gif



Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2014 09 18, 14:27)
žėkit, kokios spalvos bus madoj 2015 metais, remiantis ką tik praėjusia Niujorko madų savaite: http://www.pantone.c...s...g&year=2015


As tokias randu

user posted image

Mano galva vasaroms turetu tikti Strawberry ice, lucile green, glacier gray, rudeniukams marsala, toasted almond, custard, pavasariams tangerine, scuba blue, ziemoms classic blue gal...

Vyrams http://www.fashiontr...2015-Boys-L.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 20 rugsėjo 2014 - 23:02