Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(akoya_lt @ 2014 09 16, 20:49)
Inc, aš tokios panašios spalvos paltą papirkau, ne pats blogiausias variantas dar... wink.gif
Beje, labai seniai matyta, malonu, kad vėl prisijungėte (bus smagu kartu atrasti naujų spalvų ne tik ų spintą, bet ir ant veido  blush2.gif4u.gif


Paltas ir man toks patiktų, jaučiu smile.gif

Ale ot mane Jūs vadint sugalvojai biggrin.gif Geriua jau tu, o tai nežinosiu su kuo mumis kalbi lotuliukas.gif
Man, tai atrodo, kad aš niekur nepabėgau nuo spalvų g.gif Gal tik neturiu ką pasakyt kartais, tai ir nerašau. Nors gal ir tikrai atitrūkus, nes vasara, vaikai, namo statybos, sodas. Gi dar gėles pagal spalvas derinu. Aną dieną vaikščiojau ir tyrinėjau lapus kiekvienos gėlės, nes bandžiau suformuot gėlynus, kad šalti lapai prie šaltų, o šilti prie šiltų, o į tarpus neutralius doh.gif Jaučiu, kadm kitam papasakočiau, tai žvengtų lotuliukas.gif
Be to, ir sau bandžiau vis susirast tinkamų idealių žalių. Sunkus variantas man su jom, nes tos tokios link chaki man ant manęs nelabai patinka, o maniškės kažkas tarpinio tarp vasaros (kurios tiksliai nežinau) rudenio žalių. Pati, tai iš mėlynų dabar neišlendu biggrin.gif Reiks imt ir išsitraukt iš spintos bordo švarkiuką šiandien bigsmile.gif Priedo dar ir fotkintis reiks eit biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2014 09 16, 17:11)
Va, sita vasaroms tikiu kad neblogai, labai gera spalva, as ja pavadinciau avietine orchideja. biggrin.gif Arba fuksiju vynas. biggrin.gif  Nu aisku jeigu tik ji gyvai ne perdaug ryski ar sunki. Noreciau kad tas anas butu tokios spalvos, o tai dabar lauzau galva tinka, netinka...


gyvai ta spalva tokio ryškumo, kad tą palta grynai ant durniaus užsimečiau, nes mačiau, kad jau čia per ryšku man, užtai ir nustebau baisiausiai. Matyt koks idealus atspalvis, akys išryškėjo, oda nuostabi pasidarė ir man stalčius atsidarė. Aš buvau su minimaliai makiažo ir dar pasitrynęs jis po visos dienos, o aš pavargusi. Tai tokiom aplinkybėm tinkanti spalva yra tikrai tinkanti lotuliukas.gif arba apšvietimas, bet parduotuvėse apšvietimas kaip tik visus nesveikais padaro...
tos trys tamsiausios raudonos/uoginės yra iš tos serijos, bet nu ne tokios ryškios. Šiaip skiriasi spalva kompe ir gyvai ir priklausomai nuo medžiagos - nuo visko. Tai gal vistik to palto ryškumo daiktus galiu nešiot g.gif
plius jis yra su pūkeliu tokiu įdomiu, gal tas duoda.
Čia jau pilotažai prasideda, pamenu kažkuriam bloge gilinosi, kokie audiniai ir paviršiai kuriam tipui tinka, ne tik spalvos. Bet jau tokiu atveju nuosavų dizainerių ir siuvėjų komandą reik turėt, siekiant idealo.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2014 09 16, 21:04)

Ir palyginimui, kaip atrodau su idealia savo spalva tame pačiame apšvietime, tuo pat metu. Šita geltona yra ir WS, ir BS paletėje.

user posted image

Galbut fotikas spalva iskreipia arba seselis krenta, bet man ji truputi saltesne uz veliavos.
user posted image

O siaip, tinka tiek ta geltona tiek tas margas derinys graziai. 4u.gif Bent jau su makiazu.
Papildyta:
QUOTE(Dilukai @ 2014 09 17, 10:52)
Tai gal vistik to palto ryškumo daiktus galiu nešiot g.gif
plius jis yra su pūkeliu tokiu įdomiu, gal tas duoda.


Matyt. As ant saves pastebejau kad daznai koks kito atspalvio pukelis ar ypac melanzinio tipo siulas man labai pagerina spalvos tikima. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mute @ 2014 09 17, 09:09)
ta geltona tai man ne BS geltona.. kažkokia link garstyčių atspalvio, nešvari,  o tokios BS netinka schmoll.gif
su tais šalikėliais melynų ir raudonų spalvų ir nieko nesuprasi, nes panašių mėlynų yra  ir kitose paletėsi... testuokis su fuksija, nieko nebus kitaip mirksiukas.gif

Ašai irgi matau su garstyčiom g.gif , ir šalikėlį matau fyg kieno... su garstyčiom kažkiek, lyg DW taip gatusi unsure.gif
Be to man šiaip sau tikimas g.gif , kaklo oda tokia varlinė, negyva... ir akys kaip pas žmogų su skydliauke bloga. Nors raudonumas kaip ir tvarkoje... bet jai aš matau spalvas ne į temą, tai nežinau kaip dėl raudonumo...

QUOTE(inc @ 2014 09 17, 10:35)
Gi dar gėles pagal spalvas derinu. Aną dieną vaikščiojau ir tyrinėjau lapus kiekvienos gėlės, nes bandžiau suformuot gėlynus, kad šalti lapai prie šaltų, o šilti prie šiltų, o į tarpus neutralius  doh.gif Jaučiu, kadm kitam papasakočiau, tai žvengtų  lotuliukas.gif 

Ko čia žvengt, aš su spalvos derinimais gi susipažinau kaip ir tuo tikslu - gėlynus projektuot. Man visada buvo nesuvokiama, kai į tipo alpinariumą suvaro visokio žalumo augalus: tipo yra pilkai žali, reik dar citrininiai žalių... dar tamsiai žalių... nu ir dar kokių raudonlapių... paskui dar kokią dulkėtą ružavą su ryškiai ružava žiedų spalva susodina doh.gif Žvengt reikia kai nederina mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2014 09 16, 21:04)

Aš žiūriu tas populiariąsias paletes.
Iš esmės vienodos spalvos, tik pas bright prikrauta rožinių, o pas true - žalių. Galėjo dar daugiau tarpinių atspalvių prikrauti, kad visą puslapį užimtų  biggrin.gif
Tas šalikėlis netinka? Sveiko proto žmogus, mano kuklia nuomone, tokios spalvos savo noru nenešiotų, kad ir kaip ji jam puikiai tiktų  blush2.gif


Aš irgi tas žiūriu, skaičius žalių panašus, su ružavom skirtumas tas, kad jas reiktų visas kaip raudonos variantus skaičiuot... tai irgi panašiai, ypač jai suskaičiuot krūvon ir violetines... va geltonų daugiau pas warmus, ir rudų... pas braightus su rudom napriaga, kažkokia vaikiško guažo šviesiai ruda yra ir psio. Be to tos populiariosios paletės lyginant, WS šviesesnė nei BS, ta prasme nėr tokių tamsių pas WS, kaip pas BS, tarkim kad ir žalių. Ir neutralios skiriasi gan. Šiaip gerai būtų susideliot palyginimui cool.gif

A tos fuksijos nenešiotų? Žinok matyt aš nesveiko proto, nes nešioju biggrin.gif . Man iš esmės ji labai pataiso padėtį su juoda (kaip pavyzdį su kvadratėliais). Dažniausiai naudoju jos minimaliai, kokia nedidelę skarelę tarkim, ar ant papuošalo, o palaidinę turiu tik vieną tokią, ir tai ant petnešėlių, ir dėviu tik vasarą. Bet negarantuoju, kad jai bučiau savo figūra patenkinta, nenešiočiau jos didesniais plotais, be to tokia spalva dėvi, kurie su sielos branda ir ramybe biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2014 09 17, 10:14)
Noa, ale ot tendencingai varai. Jei jau WS, tai gali būti ir visai mažai šilti, bet jei jau BS - tai negali būti nei trupučio šilti biggrin.gif Manau, esmė tokiais atvejais yra tinkanti, ir ne šiaip sau tinkanti, o labiausiai tinkanti spalvų paletė. Tai aš ir bandau aiškintis, šį kartą taip, kad neliktų jokių neaiškumų.

Ne, WS šilti, visi pavasariai šilti. Tuo jie nuo žiemų skiriasi. Tik WS yra šilčiausi. Tu ir esi šilčiausias biggrin.gif

Tikslumo čia nebus, nes tu apibūdini spalvas vienaip, o aš jas matau kitaip. Tada pasakau savo nuomonę, o tu pyksti, kad ji ne tokia, kokios norėtum. Nu bet tu sakai - normaliai kontrastinga, neutrali oda, šaltos akys, juoda neblogai tiko. Aš matau: kontrasto mažokai, oda šilta, akys šiltos, plaukai šilti, juoda daro ligonį. Tu rašai - aš čia su WS mėlyna. Aš matau BS mėlyną biggrin.gif Tu sakai: aš čia su vėliavos geltona, idealiai tinkančia. Aš matau su rudenine garstyčių geltona, tinkančia vidutiniškai, tragedijos nėr, bet regėjau ir geriau. tai nežinau kas čia, ar akys nesuderintos, ar foto, ar kas. Bet jei foto - tai kaip tu pasieksi tą tikslumą...

Eik davai už pinigus biggrin.gif Gyvai skuduriukus dėliojant matosi aiškiau.
Papildyta:
QUOTE(bytte @ 2014 09 17, 13:57)
A tos fuksijos nenešiotų? Žinok matyt aš nesveiko proto, nes nešioju biggrin.gif . Man iš esmės ji labai pataiso padėtį su juoda (kaip pavyzdį su kvadratėliais). Dažniausiai naudoju jos minimaliai, kokia nedidelę skarelę tarkim, ar ant papuošalo, o palaidinę turiu tik vieną tokią, ir tai ant petnešėlių, ir dėviu tik vasarą. Bet negarantuoju, kad jai bučiau savo figūra patenkinta, nenešiočiau jos didesniais plotais, be to tokia spalva dėvi, kurie su sielos branda ir ramybe  biggrin.gif


Man ta fuksija irgi visai nieko, tik nelabai tinka biggrin.gif Bet kokios hot pink būna, kad visai sykiais užsimanau biggrin.gif Ypač kokioj kurortinėj aplinkoj. Ieškojau maudomo tokio, neradau, tai nusipirkau nagų laką biggrin.gif

Nuo galvos iki kojų gal rizikinga tokia spalva rengtis. Nors sako, kad magenta iš tų spalvų, kurios visiems tinka biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 17 rugsėjo 2014 - 14:34
Na pala pala cool.gif Jei aš už Erszebeth esu šaltesnė, tai gal man BS draugaut reikia? blush2.gif
Atsakyti
Na panos, prikarksėjot dėl tų fuksijų, tai net nuėjau jų ieškoti. Vaikščiojau po parduotuvę ir prisigriebiau rožinių, kad net gėda buvo nešiotis, todėl pridengimui paėmiau ir nerožinę blush2.gif Tik foto kokybė telefoninė, apšvietimas - matavimo kabinos, tai nežinau, kas matysis. Šalia kiekvienos pridedu iš internetinio puslapio tikrąsias matuoto rūbo spalvas.

Čia tiesiog su savo spalvom, kaip atėjau (palyginimui):

user posted image

Na ir fuksijos ar į tą pusę, kiek sugebėjau rasti:

user posted image

user posted image

Šita tikrovėje kiek labiau link šaltibarščių, nei internetinėj foto:

user posted image

O šita pridengiau nešiodamasi tas gėdingas spalvas, bet gėlytės irgi fuksijos:

user posted image

Finale vieną visgi nusipirkau, dabar spėkit, kurią? lotuliukas.gif

Papildyta:
QUOTE(aina1979 @ 2014 09 17, 18:30)
Na pala pala cool.gif Jei aš už Erszebeth esu šaltesnė, tai gal man BS draugaut reikia? blush2.gif


Eik ir tu fuksijų matuoti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2014 09 17, 19:34)
user posted image
Papildyta:
Eik ir tu fuksijų matuoti  lotuliukas.gif

Man šita gražiausiai. Kur radai tokią?
Aha, bet va kad iš tų selfių neaiškiai matosi. Juk iš kabinos išlindusi nesifotkinsi doh.gif O kuri tau atrodė gražiausiai iš to ką matavaisi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aina1979: 17 rugsėjo 2014 - 18:45
QUOTE(aina1979 @ 2014 09 17, 18:42)
Man šita gražiausiai. Kur radai tokią?
Aha, bet va kad iš tų selfių neaiškiai matosi. Juk iš kabinos išlindusi nesifotkinsi doh.gif  O kuri tau atrodė gražiausiai iš to ką matavaisi?


Čia visi H&M blush2.gif Gražiausia ta pirma ir buvo, gana šilta ta fuksija. Antra - brr, labai agresyvi spalva, dėl tikimo sunku pasakyt, nes pati spalva total košmar. Trečia gana neutraliai.

To geltono megztinio, kur foto kai kurioms atrodo garstyčių, spalva http://www.hm.com/lt...article=25800-D ta geltona iš nuorodos. Tie patys siūlai, tik megztinukas susagstomas, iš ten pat, tik kitas modelis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 17 rugsėjo 2014 - 19:01
QUOTE(bytte @ 2014 09 17, 12:33)
Ko čia žvengt, aš su spalvos derinimais gi susipažinau kaip ir tuo tikslu - gėlynus projektuot. Man visada buvo nesuvokiama, kai į tipo alpinariumą suvaro visokio žalumo augalus: tipo yra pilkai žali, reik dar citrininiai žalių... dar tamsiai žalių... nu ir dar kokių raudonlapių... paskui dar kokią dulkėtą ružavą su ryškiai ružava žiedų spalva susodina  doh.gif  Žvengt reikia kai nederina  mirksiukas.gif

Na gerai tada biggrin.gif Sunkoka man su tais lapais, žinok rolleyes.gif Beje, gal gali pasakyt ką galima būtų priderint prie baltų bijūnų kaip čiut žemesnius augaliukus?

QUOTE(aina1979 @ 2014 09 17, 18:42)
Man šita gražiausiai. Kur radai tokią?
Aha, bet va kad iš tų selfių neaiškiai matosi. Juk iš kabinos išlindusi nesifotkinsi doh.gif  O kuri tau atrodė gražiausiai iš to ką matavaisi?

Man taip pat pirmoji fuksija labiausiai patinka smile.gif

Aš tai šiandien kabinoj fotkinau man patikusią pilką. Ji kažkokia žalsvai pilka buvo biggrin.gif Man atrodo, kad pas mane akies apvadukas tokios spalvos. Na bet rask tokią, kad mandras kai ji tokia retenybė biggrin.gif
Atsakyti
Matyt KL H&M visai kitas asortimentas, blyn ašai ten nei vienos savo (ta prasme tos magentos kur ne ružava o tokia truputi link violetinės) spalvos nemačiau g.gif Viens kažkokis megztukas toks hot pink tik buvo... dukrai sakau no... ji man - tu ką fool.gif biggrin.gif

Tas geltonas vis vien neaiškus... turi būt kukurūzų geltona pas WS, taip bent ją pavadinę, o čia ... pienių? ar auksinių lapų? nesuprantu per monitorių.

Man pirma irgi gerai, bet nežinau kieno čia ružava g.gif
Atsakyti