Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

Aš skaitau, kad man tos burgundiškos visai nieko (LSu)
kokios kelnės laisvai išvis, tik pasižiūri, kad nebūtų į rudumą, o toliau visą spektrą ramiai sau nešiočiau nuo burgundiškos iki fuksijos. Va HM'e užsimečiau tokį paltą, kažkokia burgundiška violetinė (vienas toks tėra) tai nuo veidrodžio net atšokau. Nu šakės kaip tinka spalva blink.gif Į taip pakabintą žiūrėdamą tai sakyčiau per ryški, labiau TSu, bet ko jin taip gerai ant manęs atrodė...
Atsakyti
QUOTE(Dilukai @ 2014 09 16, 16:41)
Va HM'e užsimečiau tokį paltą

Gal galetum idet kaip atrodo? 4u.gif Net idomu pasidare. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mute @ 2014 09 16, 11:38)


ar patemtum tokias BS spalvas? mirksiukas.gif



OMG! Kokios spalvos!!!!! wub.gif Gaila, kad ne man, bet fantastika smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2014 09 16, 15:43)
Gal galetum idet kaip atrodo? 4u.gif  Net idomu pasidare. smile.gif

šitas, bet internete spalva kažkokia ne tokia, dar "aštresnė"
ir aišku ne su tokios spalvos suknele kaip nufotkinta doh.gif
http://www.hm.com/lt...article=42425-C

va dar čia tas pats, biškį gražiau spalva atrodo
http://www.hm.com/lt...mp;duration=500
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dilukai: 16 rugsėjo 2014 - 17:04
QUOTE(Dilukai @ 2014 09 16, 18:03)
šitas, bet internete spalva kažkokia ne tokia, dar "aštresnė"
ir aišku ne su tokios spalvos suknele kaip nufotkinta doh.gif
http://www.hm.com/lt...article=42425-C

va dar čia tas pats, biškį gražiau spalva atrodo
http://www.hm.com/lt...mp;duration=500

Va, sita vasaroms tikiu kad neblogai, labai gera spalva, as ja pavadinciau avietine orchideja. biggrin.gif Arba fuksiju vynas. biggrin.gif Nu aisku jeigu tik ji gyvai ne perdaug ryski ar sunki. Noreciau kad tas anas butu tokios spalvos, o tai dabar lauzau galva tinka, netinka...
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2014 09 15, 21:42)
Geras, aš tau šiltesnė atrodau? bigsmile.gif Man kaip tik tu atrodai pati šilčiausia iš čia dalyvaujančių merginų, kiek pamenu nuotraukas, visa oda auksinė-oranžinė, akys su žalsvu atspalviu žydros. Ir plaukai dar ryži buvo  biggrin.gif

Nu jo...turbūt kažkaip mes save iškreiptai matom lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mute @ 2014 09 16, 14:19)
pas tų šviesiaplaukių tai man akys išraiškingesnės, į akis krenta, tokios vaiskesnės.. bet reiktų pažiūrėt per kita monitorių, kad aiškiau butų.. šitas amžinai viską nupilkintą rodo biggrin.gif
dabar mastau, kad jei manai kad esi tipo ale BS, tai kažkas turėtų tikti iš BW paletės, bet tai ko nėra TS paletėj......  gal kokią elektrinę salotinę ar geltoną prasitestuok mirksiukas.gif  biggrin.gif


Na, turiu tokį šalikėlį, kuris, mano supratimu, žiemos spalvų, jau gal net ne BS. Atrodo visai nieko. Tikrai ne kažkas blogai, kaip būna užsivilkus kokios nors vasaros spalvų rūbą.

user posted image

Ir palyginimui, kaip atrodau su idealia savo spalva tame pačiame apšvietime, tuo pat metu. Šita geltona yra ir WS, ir BS paletėje.

user posted image

QUOTE(bytte @ 2014 09 16, 14:20)
Kurios spalvos BS ir WS vienodos? Daug bendrumo spalvose nematau, tiek pat kiek tarp visų pavasarių.


Aš žiūriu tas populiariąsias paletes.

user posted image
user posted image

Iš esmės vienodos spalvos, tik pas bright prikrauta rožinių, o pas true - žalių. Galėjo dar daugiau tarpinių atspalvių prikrauti, kad visą puslapį užimtų biggrin.gif


QUOTE(bytte @ 2014 09 16, 14:40)

...ir va dar koks grožis BS, kurio WS niekaip neišvežtų... prašom prasitestuokit  biggrin.gif , beja ta fuksija ar kas ji prie great color BS įdėta:



Tas šalikėlis netinka? Sveiko proto žmogus, mano kuklia nuomone, tokios spalvos savo noru nenešiotų, kad ir kaip ji jam puikiai tiktų blush2.gif

QUOTE(Noa @ 2014 09 16, 15:08)
Aš sakau priešingai. Kad už Warm spring šiltesnių nėra, tai kur jau tau toliau, o Bright spring yra daugiau neutralus. Pas tave nėra jokio neutralumo, nė kvapo, tu esi neabejotinai šilta, niekas, į tave pažiūrėjęs, nesuabejotų, ar tu ne žiema - o va ties Mute abejojo. Ties manim abejojo, ar aš ne vasara, pati kartą abejojau, o light gi ir yra su vasaros įtaka. O ties tavim - tik ar ne ruduo. Tai kas dar tu gali būti? biggrin.gif Nei manęs, nei Mute niekada niekas nė visiškai girtas nebūtų palaikęs rudeniu.


Aha, tai čia naujas testavimo būdas. Jeigu nekyla klausimų, koks tipas (pavasaris, vasara ar ruduo) - tada trūūūū, o jeigu kyla - kažkuris iš tarpinių, ania?

QUOTE(aina1979 @ 2014 09 16, 18:27)
Nu jo...turbūt kažkaip mes save iškreiptai matom lotuliukas.gif


Čia net moksliškai įrodytas faktas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2014 09 16, 13:59)
man tokios neblogai tinka  mirksiukas.gif


Inc, aš tokios panašios spalvos paltą papirkau, ne pats blogiausias variantas dar... wink.gif
Beje, labai seniai matyta, malonu, kad vėl prisijungėte (bus smagu kartu atrasti naujų spalvų ne tik ų spintą, bet ir ant veido blush2.gif ) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2014 09 16, 21:04)
Na, turiu tokį šalikėlį, kuris, mano supratimu, žiemos spalvų, jau gal net ne BS. Atrodo visai nieko. Tikrai ne kažkas blogai, kaip būna užsivilkus kokios nors vasaros spalvų rūbą.

http://i4.photobucke...zpsa010e232.jpg

Ir palyginimui, kaip atrodau su idealia savo spalva tame pačiame apšvietime, tuo pat metu. Šita geltona yra ir WS, ir BS paletėje.

http://i4.photobucke...zpsfc1f119d.jpg


Man abu variantai graziai atrodo. Idomu kaip be lupdazio ziuretusi. ax.gif

QUOTE(akoya_lt @ 2014 09 16, 21:49)
Inc, aš tokios panašios spalvos paltą papirkau, ne pats blogiausias variantas dar... wink.gif
Beje, labai seniai matyta, malonu, kad vėl prisijungėte (bus smagu kartu atrasti naujų spalvų ne tik ų spintą, bet ir ant veido  blush2.gif4u.gif


Ir dar brita33 yra jusu kompanijoj. Dark autumn kol kas gausiausiai. smile.gif Kazin, bytte gal reiketu perrasyt pas clear spring? biggrin.gif

Musu spalviniai tipai:

clear spring - Mute, Hypnotic Poison
warm spring - Aina1979, Erszebeth
light spring - Noa, Pumpica
light summer - Dilukai, eleonorra
cool summer - Hiver, Bytte, Gendre
soft summer - Ereba, ramyra
soft autumn - Tynka, rytojryta
warm autumn
deep autumn - inc, brita33, akoya_lt
deep winter - pear, LinaGustė
cool winter
clear winter

Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2014 09 16, 21:04)
Aha, tai čia naujas testavimo būdas. Jeigu nekyla klausimų, koks tipas (pavasaris, vasara ar ruduo) - tada trūūūū, o jeigu kyla - kažkuris iš tarpinių, ania?

Ne biggrin.gif Čia tiesiog kai yra akivaizdus faktas, ir tu žmogui vienaip aiškini, ir kitaip aiškini, ir trečiaip aiškini, o jis apsisuko ant kulno - ir vėl savo biggrin.gif Tada aiškini dar iš vienos pusės, kad jau neabejok tu, bo daėdė biggrin.gif Nu warmas tu, warmas, šilta tu kaip nežinau kas, net Inc mažiau už tave šilta. Su Aina net lygintis nėr ką biggrin.gif Tu šitoj temoj turbūt pati šilčiausia, ir jei pati to nematai, tai nieko. Bet tu nors patikėk. Nugis ar mes tau, manai, blogo norim ir tyčia klaidinam? biggrin.gif Ko čia ginčijiesi kaip mažas vaikas, ne, ir basta, kažkas ne tas, bet nežinau kas, bet ne tas biggrin.gif


Nugis aš tau savo snukį specialiai įdėjau. Negi tu netiki, kad yra žmonių su mažiau kontrasto, negu aš? Gi yra, ir ne vienas. Tai jie irgi laitai! Bet aš nuo to kito tipo nepasidarau...

Nu va nueik į mano profilį FB. Ten pora foto žemiau yra foto su maža mergyte, aš ten sutaginta. Ta mergytė - visiškas laitukas, ten sesers dukrytė. Tai va mano sesuo, kuri tai fotografavo (gali pažiūrėt profilio foto, nespalvota, bet kontrastas matosi) buvo toks vaikas - kur ir antakiukai šviesūs, ir viskas šviesu. O aš tipo buvau su antakiais kaip Brežnevo ir skaičiausi labai kontrastinga. Greta jos, savaime aišku. Paskui jos plaukai tapo tamsesni už mano - lyg ir ji kontrasto daugiau įgavo. O kas iš to? Abidvi lait springai, kad ten biskutuką daugiau - mažiau, tai tas iš padalinio neišmeta biggrin.gif Be to, tuos skirtumus pastebim tiktai mes, ir mes pačios sau manom, kad esam visai nepanašios, o aplinkiniai iškart pasako, kad giminės. Nu vat čia asmeninio matymo reikalas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 16 rugsėjo 2014 - 21:52
QUOTE(Erszebeth @ 2014 09 16, 22:04)
Na, turiu tokį šalikėlį, kuris, mano supratimu, žiemos spalvų, jau gal net ne BS. Atrodo visai nieko. Tikrai ne kažkas blogai, kaip būna užsivilkus kokios nors vasaros spalvų rūbą.

Ir palyginimui, kaip atrodau su idealia savo spalva tame pačiame apšvietime, tuo pat metu. Šita geltona yra ir WS, ir BS paletėje.

user posted image

Tas šalikėlis netinka? Sveiko proto žmogus, mano kuklia nuomone, tokios spalvos savo noru nenešiotų, kad ir kaip ji jam puikiai tiktų  blush2.gif
)


ta geltona tai man ne BS geltona.. kažkokia link garstyčių atspalvio, nešvari, o tokios BS netinka schmoll.gif
su tais šalikėliais melynų ir raudonų spalvų ir nieko nesuprasi, nes panašių mėlynų yra ir kitose paletėsi... testuokis su fuksija, nieko nebus kitaip mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mute @ 2014 09 17, 08:09)
ta geltona tai man ne BS geltona.. kažkokia link garstyčių atspalvio, nešvari,  o tokios BS netinka schmoll.gif
su tais šalikėliais melynų ir raudonų spalvų ir nieko nesuprasi, nes panašių mėlynų yra  ir kitose paletėsi... testuokis su fuksija, nieko nebus kitaip mirksiukas.gif


Ta geltona yra Lietuvos vėliavos geltona, be jokių garstyčių smile.gif Šalikėlyje visos spalvos ryškios ir šaltos, jos žieminės, netgi ne BS, ir juolab ne WS. Yra jame ir fuksija, yra šalta ryškiai geltona, o ta mėlyna kitokia, nei panaši pavasarių, nors ir artima. Grynos fuksijos reikia paieškoti namie, nelabai turiu, su kuo testuoti...

Noa, ale ot tendencingai varai. Jei jau WS, tai gali būti ir visai mažai šilti, bet jei jau BS - tai negali būti nei trupučio šilti biggrin.gif Manau, esmė tokiais atvejais yra tinkanti, ir ne šiaip sau tinkanti, o labiausiai tinkanti spalvų paletė. Tai aš ir bandau aiškintis, šį kartą taip, kad neliktų jokių neaiškumų.
Atsakyti