Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(Erszebeth @ 2014 09 15, 22:10)
Apskritai man tas kontrastas - labai mistiškas apibrėžimas, kur kas teisingiau atrodo aiškintis pagal šiltumą, būtent šiltumas labiausiai aktualu, renkantis tinkančias spalvas, per jį, o ne per ryškumą galima labiau prašauti, jei nepataikai. Man šiuo atveju dar būtų įdomu, kokios yra WS šiltumo ribos? Iki kiek laikoma, kad dar labai šiltas tipas, o ne vidutiniškai šiltas?

Man pas clearus dar labai toks kazkoks svarumas isryskeja, dazniausiai jos kiek pastebiu turi grazia skaiscia oda, tokia dazniausiai atrodo plonyte, gaivi, kaip porcelianine. Ir visame kame tas svarumas, skaidrumas plaukuose, akyse, odoje...

Va Samantha Chapman kazin galvoju ne clearas?

user posted image
user posted image

O siltuma tai man atrodo geriausiai isivertinti pagal atitinkamu spalvu tikima - netikima, kito kelio nezinau. 4u.gif Gal kas zino? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2014 09 15, 19:56)
Taigi buvom jau aiškinęsi, kad raštų stambumas labiau priklauso ne nuo spalvinio tipo, o buo veido bruožų. Didelės akys, stambios lūpos - ir netiks mažos gėlytės, tankūs maži taškiukai. Bet tiks stambios gėlės, dryžiai (ne dryželiai). Vasaroms stambios gėlės bus pastelinių spalvų, pavasariams kaip nuo matrioškų. Tiesa, dar yra tas efektas, kai labai smulkiame raščiuke dvi ryškios spalvos (pvz., juoda ir balta) susilieja į neryškią (pilką) ir ima tikti, tarkim, vasaros tipams.

Tamsi ruda (mokyklinės uniformos spalvos) yra WS paletėje, inc neduosiu, kol iki galo neišsiaiškinsiu  biggrin.gif

Bet tavo įdėtose spalvose ten visai ne šaltibarščių rožinė  unsure.gif O šiek tiek link violetinės atrodo. Tai kokią testuoti? Užmetus akį į tas abi matau, kad parduotuvėje matuoti imčiau mėlynąją (kur parašyta WS).


Tai man ir spalviškai, ir pagal margumą vasara, ne dėl stambumo. Brightams netinka primarginta, na pora spalvų tarkim, arba ten labai pereinantis variantas, kaip ant šilko mėgsta skareles ten paliet. Tas margumas, kai trys ir daugiau spalvų raštuose - rudens.

O va kiek pamenu ne WS uniforma unsure.gif , WS ruda tokia labiau valgoma, skanesnė... nu o uniforma... nemanau kad kam kyla asociacijos su šokoladu, nors atrodo rudumas lyg panašus. Be to pavasariu rudoje IMHO turėtų lašiuku geltonnos daugiau būt. Mano dukros striukė buvo tokia, lyg ir mokyklinė ruda, bet tokia vaiskesnė, ir iš vidaus dar tokia šilta lašišinė su smėline languota, gaila neturiu padoraus fotiko, įdėčiau. Be to mano tėtis vaikystėj nuo Kidman nelabai skyrėsi, bet jam uniformos ruda irgi ne fontanai.

Ta pavasarinė labiau fuksija švelni, nei ta rožinė, kaip rožė. Kažkokia pošaltė ana, užtai ir siūlo su ja testuotis - lightai jos neišveža matyt dėl ryškumo, o warmai dėl šaltumo, kai brightams pats tas. O su mėlyna... aš tai pardėse nesu mačius nieko tokios spalvos, nebent rankšluoščių unsure.gif .
Atsakyti
WS mėlyna...
user posted imageuser posted image

o čia įdomus variantas kažkokios Aimee Teegarden... gal testinis g.gif
user posted imageuser posted image
Atsakyti
o SA mėlyną įvardija kaip prancūzų mėlyna, o ta irgi visokia būna, ir iš esmės nesiskiria nuo WS g.gif :
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2014 09 15, 20:56)
Būtų įdomu pamatyti nuotraukų bright spring atstovių apie 40 metų amžiaus, be makiažo. Misija įmanoma?

na negi nematei foto be makiazio ar pamirsai ax.gif taigi as BS biggrin.gif
cia pries metus, kai spalvas testavau.. ir be makiažo mirksiukas.gif

user posted image
bet tai vel nerimsti, vis spalvos netinka... bet nezinau nezinau ar i BS tiktum, nors ta zydra tai graziai atrodo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mute: 16 rugsėjo 2014 - 08:32
QUOTE(bytte @ 2014 09 16, 00:09)
o SA mėlyną įvardija kaip prancūzų mėlyna, o ta irgi visokia būna, ir iš esmės nesiskiria nuo WS g.gif :
user posted image

Atspalviai panasus, tik su SA melyna dar grindys isplautos. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Mute @ 2014 09 16, 09:18)
na negi nematei foto be makiazio ar pamirsai  ax.gif taigi as BS  biggrin.gif


drinks_cheers.gif As tai prisimenu kaip diskutavom kuo skiriasi clear winter ryski rozine nuo clear spring ryskios rozines. biggrin.gif
Atsakyti
Kalbejom apie clear, o cia kam idomu, palyginimui - tamsiaplaukes melynakes cool summer, be makiazo:
http://blog.prettyyo...ns-cool-summer/

Atsakyti
Pantone spalvos rudeniui

user posted image

Ar pastebejot kuriu daugiau nei iprasta jau parduotuvese? As tai jau maciau nemazai tokiu tamsiai raudonu burgundisku, tik nezinau ar tai sangria ar aurora red butu... ir misted yellow, kazin ta geltona vasarai ar cia labiau rudeniui? g.gif

O ta mano randama raudona tokia panasiai: Kokia metu laikui, potipiui, kaip manot?
user posted image
user posted imageuser posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 16 rugsėjo 2014 - 09:34
QUOTE(Hiver @ 2014 09 16, 09:57)
Kalbejom apie clear, o cia kam idomu, palyginimui - tamsiaplaukes melynakes cool summer, be makiazo:
http://blog.prettyyo...ns-cool-summer/

Aš sau iš pažiūrėjimo vis vien labiau į cool (pure) summer panaši, nei į kažkokį brightą... nu koks iš manes brightas... šalia Mutes cool.gif
Tai vis ieškau padorių CS tipažų, na kad viskas atitiktų... ir nerandu. Va radau, kad Grace Kelly - CS, bet šo to ... jai dar filmuose ar foto galim rast tokiame tipaže, tai jau kur su vaikais Monake kažkaip link WarmSpring man ji, na arba BS biggrin.gif .
jos paskutinis interviu
user posted image
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image

ir CoolSummer:
user posted image
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Hiver @ 2014 09 16, 10:33)

O ta mano randama raudona tokia panasiai: Kokia metu laikui, potipiui, kaip manot?
user posted imageuser posted image

Panašias osinkoi SS matavosi iš savo asmeninių palečių kiek pamenu.
Atsakyti
QUOTE(Mute @ 2014 09 16, 08:18)
na negi nematei foto be makiazio ar pamirsai  ax.gif taigi as BS  biggrin.gif
cia pries metus, kai spalvas testavau.. ir be makiažo  mirksiukas.gif

bet tai vel  nerimsti, vis spalvos netinka... bet nezinau nezinau ar i BS tiktum, nors ta zydra tai graziai atrodo smile.gif


Pamenu tave, pamenu mirksiukas.gif Lygiai taip pat pamenu, kad buvo labai neaišku, žiema tu ar pavasaris. Teisybę pasakius, neaišku ir dabar. Tu labai skiriesi ir nuo manęs, ir nuo garsenybių blondinių, kurios įvardijamos kaip BS.
Atsakyti
va kažkokia ir bendroje vasarų raudonų paletėje, bet jai kiek į rudumą labiau manau jau rudens bus.
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2014 09 16, 11:58)
Pamenu tave, pamenu  mirksiukas.gif Lygiai taip pat pamenu, kad buvo labai neaišku, žiema tu ar pavasaris. Teisybę pasakius, neaišku ir dabar. Tu labai skiriesi ir nuo manęs, ir nuo garsenybių blondinių, kurios įvardijamos kaip BS.

na tik nesakyk kad nori į BW nugrūst.. kur aš veržiaus po BS biggrin.gif
Atsakyti