Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(inc @ 2014 09 14, 17:51)
Bijodama, kad aš tendencingai galvoju pasikviečiau  savo tris ekspertes, kur namie turiu  biggrin.gif Nepasakosiu ko mažiukės prišnekėjo, bet geriausiai tai dičkė. Sako negalinti vertint, nes paskutinėj, tai tipo pasidažius ir kaip čia jas gali lygint vieną su kita  biggrin.gif Vat tau ir atsakymas, kad su BS gerokai išraiškingesnė tampi. O tu gal pabandyk pagyvent pasilikdama spintoje BS rūbus ir matysi kaip einasi. Aš tarkim kur kadais galvodavau, kad mane gadina tam tikros spalvos, tai pagyvenau ir persigalvojau jų naudai  smile.gif


Geras lotuliukas.gif thumbup.gif

Nežinau, ar kas esmingai pasikeistų, nes dauguma tinkančių rūbų yra tų spalvų, kurios yra abiejose paletėse. Geltonos, šiltos raudonos, ryškiai ryžos, mėlynos, žydros, žalios, teal... Rožinių ar taip, ar taip spintoje nėra ir būt negali iš idėjinių sumetimų. Lygiai taip pat iš idėjinių sumetimų ir buvo, ir toliau bus juodų, asfalto pilkų. Tiesa, rinkdamasi "neutralios" spalvos daiktą, pavyzdžiui, lietpaltį, jeigu ne juodą, praktiškai visada geriau imu mėlyną, rašalo, o ne rudą ar smėlinį. Tiesiog pamatavus abu variantus pasimato, kad mėlyna geriau. Kraštutinio šiltumo tipui, ko gero, būtų priešingai, čia nesigilinant į konkrečius atspalvius.
Atsakyti
Va tokio tipo šviesių spalvų privengiu, nemėgstu, o jos iš BS paletės, kurios neturi WS:

user posted image

Palyginimui, mėlyna iš WS paletės, kokios neturi BS:

user posted image

O čia spalvos iš abiejų palečių:

user posted image
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2014 09 14, 08:29)
Sveikos,

o aš vėl su ta pačia, nepasikeitusia nuomone pasakysiu  biggrin.gif Erszebeth, man itin nepatinka pirmoji fotkė, o antra gerai  tongue.gif



Man irgi antra geriausiai... ir žydra geriau, nei mėlyna unsure.gif , bet žydra reiktų pašiltint ir būtų super ok g.gif
aš pati negaliu iš eilės visų žydrų nešiot, kai kurios daro mane raudoną, bet tokios va margalynės su ruda ir oranžine niekaip neužsidėčiau. sakyčiau išvis BS margalynė turėtų iš principo netikt, ji kaip ir ne clear, nes kaip ne kaip BS ir CS tas pats. BS raštai sakyčiau minimalūs teoriškai, pati nebandžiau, IMHO man tinka visai be raštų unsure.gif , na koks kantukas kontrastui, žirneliai ar jūreivio dryžiai, jai su makiažu (nes čia jau žiemos zabovos)... O ta ružava su mažom gėlytėm man kažkaip vasarinė unsure.gif , o tą tamsią rudą reiktų tikriausiai inc atiduot.

Manau kad ryškiausias skirtumas tarp BS ir WS visgi yra ta fuksinei rožinė, kaip aš ją vadinu šaltybarščių. Ji minima ir tams saite, kur jai jūs manote, kad esate pavasaris... ir jums tinka rožinė (su kuria mila įdėta), tai esate - braigt... o toliau nepamenu verysad.gif
Papildyta:
Va radau:
BS
user posted image
WS
user posted image
ir WA
user posted image

dar sulyginimui SA ir WS... nu ne kažkas biggrin.gif
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Erszebeth biggrin.gif Aš tai nematau nieko naujo, tik seną - tau NEPATINKA tai, kas tau tinka, ir patinka tai, kas nelabai tinka biggrin.gif

Tau visiškai netinka ružavos, ko braitas turi daug. Bet tau visai pusė velnio žemės spalvos, kurios braitui - tragedija. Sėdėk kur sėdėjai, niekas čia tavęs nepaguos biggrin.gif



Joks tu ne braitas, tu gudrauji tiesiog - dedi visas bright spalvas, ir klausi, kuri geriau lotuliukas.gif nei viena, neištempi tu to braito. Nu atsiprašau, suprantu, kad tu nori juo būti - ir aš noriu biggrin.gif Ir nešioju aš savo norimą juodą nuolatos, bet tai nereiškia, kad aš braitas ir ta juoda pradėjo man tikti biggrin.gif

Braitui tu per daug šilta ir per mažai kontrastinga. Aš suprantu, kad tu jautiesi labai kontrastinga - bet sąlyginai. Greta lightų biggrin.gif Prie žiemos pas tave išvis nėr jokių kontrastų biggrin.gif Ir akys tavo gan šviesios ir šiltos biggrin.gif Ne nu, jos, aišku, mėlynos, bet tarp mėlynų jos yra šiltos - ne link asfalto, o link jūros, tarkim taip. Ir tie juodi plaukai tau netiko visiškai. Čia jau iš serijos - gražu, kol nėr geriau arba kol šalia neatsistos kokia žiema su tokiais plaukais. Tada tu šalia jos tu atrodysi kaip nerestauruota freska, o tai nafig reikia. Ir tos tavo mėgiamos gėlytės juodam fone - irgi ne per geriausias tau variantas. Žinau, kad gražu, man irgi gražu, pati nešioju, bet aš vis tiek ne braitas biggrin.gif Aš sakau, tave suprantu labai labai gerai, man mano spalvos irgi bjaurios biggrin.gif Bet tai mano tipo nekeičia, ir tas faktas, kad kartais nešioju ne geriausias spalvas, nes taip noriu, irgi mano tipo nekeičia biggrin.gif

O tai, kad sau atrodai besikeičianti į senatvę ir "šaltėjanti" - tai yra tiesiog su amžium prašimušančios kraujagyslės, kuperozė vadinasi. Palei nosi, skruostuose. Tai šaltina bet kokį žmogų, bet čia ne tipas, čia odos defektas, lengvai pataisomas krempudra ar geru bb kremu. O spalvas tu žiūrek pagal kaklą.




Tuo tarpu gintaro yra tiek spalvų, kad jį gali prisiderint belekas. Net ir žiema, gi yra to vadinamo tamsiai žalio, kuris taip žiūrint atrodo tiesiog juodas. Ir tokio cherry, beveik panašaus į prastesnės kokybės granatą. Ir dar yra melsvasis gintaras, kuris realiai yra toks papelėjęs baltas... Tik kad retas nesvietnai ir brungus bedieviškai, jį į auksą deda. Senovėj tokį žyniai nešiodavo...

O tokie visokie geltoni ir ryži tai aišku, kad rudeniams geriausiai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 15 rugsėjo 2014 - 16:34
Erszebeth, nu va žėk. Savo pavyzdį įdedu. Snukis perkreiptas, bet aš selfių fotografuotis nemoku, čia foto iš žiemos, kur visos matavomės kažkokį lūpdažį, tai va aš jį užsitepiau Akropoly, išėjau į lauką ir nusifotografavau. Striukės apyklalė krempudra ištepliota, žinau, ta striukė po to jau triskart valykloj buvus, bet ne apie tai kalba biggrin.gif

user posted image

Kad aš laitas, light spring, nesiginčija niekas, tai yra konstanta. Laitas - tai reiškia, minimalus kontrastas, ir beveik neutrali oda, vos vos į šiltumą. Ir šiltos akys, taip atrodo šiltos akys. Bet vat imk ir žiūrėk kontrastą - ar daug jau tu nuo manęs pagal kontrastą skiriesi? Fig biggrin.gif Nieko ten kažko tongue.gif Tai va, o ji į braitus užsimanė. Į laitsumerius nenori? tongue.gif

Ir va ta juoda, ir net juodai-raudona. Tinka ar netinka? Jei aš taip apsirengus jausčiausi blogai - nesirengčiau gi. Bet aš gerai jaučiuosi, man tai neatrodo baisu. Ir žmonės pirštais nebado. Lyg ta juoda man ir ne blogiausia spalva... Net FB į profilį su juoda įsidėjus.

Bet aš puikiai suvokiu, kad jei šalia manęs atsistotų taip pat apsirengęs nors braitspringas, nekalbant apie kokią brait winter - aš atrodyčiau kaip ropė, palyginti su obuoliu biggrin.gif Juoda - ne blogiausia spalva, yra blogesnių, bet tikrai ir ne geriausia, sočiai iš geresnių... Atvirai pasakius biggrin.gif Raudonis kažkoks metasi, pilki šešėliai nuo to juodo.

Yr kaip yr, prieš gamtą nepašokinėsi. Žo, būk rami, džiaukis, kad galima rengtis kaip nori, ir niekas nebaudžia, jei net ir su nelabai tinkančia eini kur biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 15 rugsėjo 2014 - 16:55
Nu Noa dėjo kalbos. thumbup.gif O aš kaip žadėjau įmetu savo vaikystės ir paauglystės foto. blush2.gif Nežinau ar labai informatyvu
My Webpage
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aina1979: 15 rugsėjo 2014 - 18:48
QUOTE(bytte @ 2014 09 15, 10:39)
Man irgi antra geriausiai... ir žydra geriau, nei mėlyna unsure.gif , bet žydra reiktų pašiltint ir būtų super ok g.gif
aš pati negaliu iš eilės visų žydrų nešiot, kai kurios daro mane raudoną, bet tokios va margalynės su ruda ir oranžine niekaip neužsidėčiau. sakyčiau išvis BS margalynė turėtų iš principo netikt, ji kaip ir ne clear, nes kaip ne kaip BS ir CS tas pats. BS raštai sakyčiau minimalūs teoriškai, pati nebandžiau, IMHO man tinka visai be raštų unsure.gif , na koks kantukas kontrastui, žirneliai ar jūreivio dryžiai, jai su makiažu (nes čia jau žiemos zabovos)... O ta ružava su mažom gėlytėm man kažkaip vasarinė unsure.gif , o tą tamsią rudą reiktų tikriausiai inc atiduot.

Manau kad ryškiausias skirtumas tarp BS ir WS visgi yra ta fuksinei rožinė, kaip aš ją vadinu šaltybarščių. Ji minima ir tams saite, kur jai jūs manote, kad esate pavasaris... ir jums tinka rožinė (su kuria mila įdėta), tai esate - braigt... o toliau nepamenu verysad.gif



Taigi buvom jau aiškinęsi, kad raštų stambumas labiau priklauso ne nuo spalvinio tipo, o buo veido bruožų. Didelės akys, stambios lūpos - ir netiks mažos gėlytės, tankūs maži taškiukai. Bet tiks stambios gėlės, dryžiai (ne dryželiai). Vasaroms stambios gėlės bus pastelinių spalvų, pavasariams kaip nuo matrioškų. Tiesa, dar yra tas efektas, kai labai smulkiame raščiuke dvi ryškios spalvos (pvz., juoda ir balta) susilieja į neryškią (pilką) ir ima tikti, tarkim, vasaros tipams.

Tamsi ruda (mokyklinės uniformos spalvos) yra WS paletėje, inc neduosiu, kol iki galo neišsiaiškinsiu biggrin.gif

Bet tavo įdėtose spalvose ten visai ne šaltibarščių rožinė unsure.gif O šiek tiek link violetinės atrodo. Tai kokią testuoti? Užmetus akį į tas abi matau, kad parduotuvėje matuoti imčiau mėlynąją (kur parašyta WS).

QUOTE(Noa @ 2014 09 15, 16:30)
Erszebeth biggrin.gif Aš tai nematau nieko naujo, tik seną - tau NEPATINKA tai, kas tau tinka, ir patinka tai, kas nelabai tinka

Tau visiškai netinka ružavos, ko braitas turi daug. Bet tau visai pusė velnio žemės spalvos, kurios braitui - tragedija. Sėdėk kur sėdėjai, niekas čia tavęs nepaguos biggrin.gif
Joks tu ne braitas, tu gudrauji tiesiog - dedi visas bright spalvas, ir klausi, kuri geriau lotuliukas.gif nei viena, neištempi tu to braito. Nu atsiprašau, suprantu, kad tu nori juo būti - ir aš noriu Ir nešioju aš savo norimą juodą nuolatos, bet tai nereiškia, kad aš braitas ir ta juoda pradėjo man tikti biggrin.gif

Braitui tu per daug šilta ir per mažai kontrastinga. Aš suprantu, kad tu jautiesi labai kontrastinga - bet sąlyginai. Greta lightų biggrin.gif Prie žiemos pas tave išvis nėr jokių kontrastų Ir akys tavo gan šviesios ir  šiltos biggrin.gif Ne nu, jos, aišku, mėlynos, bet  tarp mėlynų jos yra šiltos - ne link asfalto, o link jūros, tarkim taip. Ir tie juodi plaukai tau netiko visiškai. Čia jau iš serijos - gražu, kol nėr geriau arba kol šalia neatsistos kokia žiema su tokiais plaukais.  Tada tu šalia jos tu atrodysi kaip nerestauruota freska, o tai nafig reikia. Ir tos tavo mėgiamos gėlytės juodam fone - irgi ne per geriausias tau variantas. Žinau, kad gražu, man irgi gražu, pati nešioju, bet aš vis tiek ne braitas biggrin.gif Aš sakau, tave suprantu labai labai gerai, man mano spalvos irgi bjaurios biggrin.gif Bet tai mano tipo nekeičia, ir tas faktas, kad kartais nešioju ne geriausias spalvas, nes taip noriu, irgi mano tipo nekeičia

O tai, kad sau atrodai besikeičianti į senatvę ir "šaltėjanti" - tai yra tiesiog su amžium prašimušančios kraujagyslės, kuperozė vadinasi.  Palei nosi, skruostuose. Tai šaltina bet kokį žmogų, bet čia ne tipas, čia odos defektas, lengvai pataisomas krempudra ar geru bb kremu. O spalvas tu žiūrek pagal kaklą.



Noa biggrin.gif Aš taip ir pagalvojau iškart, kad ateisi ir kažką panašaus pasakysi, nes baisiai tau norisi būti tuo brightu, o kad jau negali, tai bent jau ir kitų ten neįleisi, ane? biggrin.gif Ne, tu manęs visai nesupratai, neturiu noro būti brightu, spalvų pasirinkimo prasme mažai išloščiau, nes BS ir WS paletės labai dubliuojasi. Gaučiau krūvą man nereikalingų spalvų (rožinių ir šviesių pastelinių), kurių ar taip, ar taip nenešiočiau, nes nemėgstu. Ir netekčiau nemažo pasirinkimo rudų, kas visai nedžiugina. Bet iš principo nežinau, kiek tos rudos man tinka. Intuityviai - pilkos geriau už rudas.

Orientuotis drabužių parduotuvėje labai pukiai galiu ir su WS palete, ir galėčiau su BS, nes gerosios spalvos visiškai panašios, sodrios, ryškios. Dėl lightų - tiesa, jos blankesnės, paskalbtos lengvai. Bet kai jau taip gerai, ateina tas iš***dėjimo momentas, kai norisi žinoti teisybę iki galo, kaip ten iš tiesų, iki smulkmenų, kad neliktų neaiškumų. Ir man iš tiesų nėra aišku, kiek tas mano šiltumas didelis.

Aha, tu lengvai numoji - ryški, kol šalia neatsistoja ryškesnė, žiema. Bet lygiai tas pats ir su šiltumu. Kaip bet kuris pavasaris - suprantama, šilta, bet kol šalia neatsistoja tikrai šilto tipo žmogus. Esu mačiusi tikrai šiltų, tiek plaukais, tiek oda, tiek akimis žmonių, ypač ant vyrų tai matosi, kurie neprisidažo. Patikėk, man iki jų šiltumo prasme - labai toli. Negaliu per niekur vadintis išskirtinio šiltumo tipu, kai yra gerokai šiltesnių. Esu labai šilta tik stovėdama šalia vasarų.

Koks tipas tau atrodo aina1979? Ji stiprokai šiltesnė už mane, ir ryškumas mūsų skiriasi.

Tu blogai perskaitei, į senatvę aš ne pašaltėjau, o pašiltėjau. Oda pagaliau pradėjo bent kažkiek įdegti, o plaukai patamsėjo. Akys tapo šiek tiek skaidresnės ir šviesesnės, nei atsimenu iš mokyklos laikų. Ir kontrasto, suprantama, liko mažiau.

Būtų įdomu pamatyti nuotraukų bright spring atstovių apie 40 metų amžiaus, be makiažo. Misija įmanoma?
Atsakyti
Va ieškau, prie clear spring priskiriama Heather Graham

user posted image

user posted image

Jenny McCarthy - tiesa, šitą ponią sunku rasti neprisišpakliavusią tonomis -

user posted image

user posted image

Ir t.t.

Kur jau čia tas didysis kontrastas, ir kokio jo įmanoma tikėtis pavasarių atveju? Kaip žiemos kontrasto juk bet kuriuo atveju nebus, kai blondinės. Nelabai matau skirtumo, kuo mano kontrastas iš esmės mažesnis už šitų ponių, ir kuo mano šiltumas iš esmės didesnis už jų?
Atsakyti
Man atrodo, kad mes su Erszebeth stipriai skiriamės ir ji už mane šiltesnė g.gif Pritarčiau NOA nuomonei, kad Erszebeth tinka visokios rudos spalvos. O man, bent jau esant blondei, nelabai... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aina1979 @ 2014 09 15, 19:47)
Man atrodo, kad mes su Erszebeth stipriai skiriamės ir ji už mane šiltesnė g.gif  Pritarčiau NOA nuomonei, kad Erszebeth tinka visokios rudos spalvos. O man, bent jau esant blondei, nelabai... ax.gif


Geras, aš tau šiltesnė atrodau? bigsmile.gif Man kaip tik tu atrodai pati šilčiausia iš čia dalyvaujančių merginų, kiek pamenu nuotraukas, visa oda auksinė-oranžinė, akys su žalsvu atspalviu žydros. Ir plaukai dar ryži buvo biggrin.gif
Papildyta:
Nicole Kidman vaikystėje:

user posted image

Nesvarbu, kad dabar ir geltonai plaukus dažo, natūraliai ji buvo ryžas vaikas, čia tikrai šiltas tipas. Gali būti ryži šviesesni, tamsesni, bet ir beveik albinosai, bet tas šiltumas į pirmą vietą lenda. O aš buvau eilinis šviesiaplaukis vaikas, gelsvi plaukai, šviesi oda, tamsiai pilkos akys.
Atsakyti
Sveikos smile.gif

QUOTE(bytte @ 2014 09 09, 11:06)
kadangi iškraipo spalvas tai dedu pagal save biggrin.gif, pirma pavasariams, antra vasaroms


As tai tik uz kad pagal save detum, labai vykusiai tau gaunas parinkt. 4u.gif

QUOTE(Erszebeth @ 2014 09 14, 12:06)
Rožinės nemėgstu kaip spalvos, bet radau mažės suknelę, tai būtų neutralesniųjų pavasarių (ne kraštutinio šiltumo) spalva. Ji man per šalta, ar normaliai atrodo?

http://i4.photobucke...zps5a748bf1.jpg

Mano galva cia vasaros spalva. Gal light summer kokios? g.gif

QUOTE(Erszebeth @ 2014 09 14, 19:55)
Va tokio tipo šviesių spalvų privengiu, nemėgstu, o jos iš BS paletės, kurios neturi WS:

http://i4.photobucke...zps42aa8702.jpg


Sita kaip gerai tinka! blink.gif


QUOTE(aina1979 @ 2014 09 15, 19:44)
O aš kaip žadėjau įmetu savo vaikystės ir paauglystės foto. blush2.gif Nežinau ar labai informatyvu
My Webpage

Tikras pavasariukas smile.gif

QUOTE(Erszebeth @ 2014 09 15, 19:56)
Būtų įdomu pamatyti nuotraukų bright spring atstovių apie 40 metų amžiaus, be makiažo. Misija įmanoma?


Prasom:

Kylie
user posted image
user posted image
user posted image

Dannii

user posted image
user posted image

Sioj pasidazius, bet tik del plauku dedu:
user posted image

Apie Dannii rasoma kad kai ji nusitamsina plaukus - pereina i Clear Winter. Panasus rezultatas matyt gaunas kaip Megan Fox.
Cia apie tai: http://www.prettyyou...-issue-009.html


Pas clearus akys, kazkaip pastebejau, jeigu jau zydros tai tokios ypatingai vaiskios, kad ir cia:
user posted image
user posted image
user posted image

O cia dar viena nutestuota: http://blog.prettyyo...ear-spring.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 15 rugsėjo 2014 - 21:03
QUOTE(Hiver @ 2014 09 15, 20:54)


Ačiū už foto drinks_cheers.gif Kaip ir maniau, to baisulingai didelio kontrasto nėra, ne žiemos, ne lotyniški tipai, tai iš kur ten bus, bet va vis tiek bright. Tik Dannii atveju atrodo didesnis, bet ten ir rašai, kad ji pusiau žiema. Kita vertus - plaukai dažyti, antakiai dažyti. Odoje šiltumo yra pas visas, kaip ir pridera pavasariams - ne Kidman lygio, suprantama. Bet ir mano šiltumas Kidman lygio netraukia. Žodžiu, kontrasto argumentas dėl mano buvimo/nebuvimo BS neveikia, visų šitų pripažintų ponių jis yra santykinis, lyginant su absoliučiuoju - žiemų kontrastu. Apskritai man tas kontrastas - labai mistiškas apibrėžimas, kur kas teisingiau atrodo aiškintis pagal šiltumą, būtent šiltumas labiausiai aktualu, renkantis tinkančias spalvas, per jį, o ne per ryškumą galima labiau prašauti, jei nepataikai. Man šiuo atveju dar būtų įdomu, kokios yra WS šiltumo ribos? Iki kiek laikoma, kad dar labai šiltas tipas, o ne vidutiniškai šiltas?
Atsakyti