Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

O čia visos jums tinkančios spalvos? Aš savo buka akimi sakyčiau, kad trečia netinka. Pirmu įspūdžiu gražiausiai atrodė antra su gėlėmis, tačiau vėliau dar suabejojau vis tik dėl pirmos ir antros, kuri geriau. Jaučiu prašoviau pro šalį, kaip reikalas biggrin.gif Aš visiškai sutinku, sunku nuspręsti, tikrai veikia ir tie patinka/nepatinka spalva, ir prisirišimai, ir nusistatymai, ir šiaip aš nei profesionalas, nei mėgėjas dar, bet tarkime dabar nusifotografavusi tikrai akį rėžia, kad su chaki, garstyčių galiu tik į grabą gultis. Tai reiškia negaliu būti joks šiltas tipas? Pavasarį atmetu, nes niekaip neišnešu tų "grynų, vaiskių, ryškių" spalvų.. bet ir joks autumn tada?

Aš aklai ir nenoriu vadovautis tomis paletėmis.. tik žinoti tas tobuliausias, tas su kuriomis galima atrodyti padoriai ar visai gražiai pasidažius, ir tas, kur neatrodyti, kaip sergančiai visiškai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aina1979 @ 2014 09 13, 19:28)
Erszebeth, man gražiausiai su rudos spalvos palaidine. rolleyes.gif O ta žydra čia pvasario?
Ir šiaip klausimas: Ar gintaras tinka tik rudeniams?


Ta ruda yra warm autumn. Kuris giminingas warm spring. Antroji, kur su juoda, gal turėtų būti laikoma clear spring spalva, o gal pavasario įtakotos (dėl šiltos spalvos gėlių) žiemos - clear winter - spalva. Ta žydra ribinė, tokių gyvai žydrų turi ir pavasariai, ir žiemos. Bendrai aš ją laikyčiau clear spring kaip visumą, nes yra ir oranžinių juostelių. Visos šitos palaidinės man visai neblogai tinka, tiek rudeninės, tiek ant ribos su žiema. Toliau jau plonybės, kurios tinka stulbinančiai (aišku, tokiame amžiuje nėr ko apskritai tikėtis, na bet esamom sąlygom), o kurios tiesiog gerai. Į tų, kurios visiškai netinka (visų pirma tai vasaros paletės), pusę net nežiūriu.

QUOTE(Ur. @ 2014 09 13, 19:40)
O čia visos jums tinkančios spalvos? Aš savo buka akimi sakyčiau, kad trečia netinka. Pirmu įspūdžiu gražiausiai atrodė antra su gėlėmis, tačiau vėliau dar suabejojau vis tik dėl pirmos ir antros, kuri geriau. Jaučiu prašoviau pro šalį, kaip reikalas  biggrin.gif  Aš visiškai sutinku, sunku nuspręsti, tikrai veikia ir tie patinka/nepatinka spalva, ir prisirišimai, ir nusistatymai, ir šiaip aš nei profesionalas, nei mėgėjas dar, bet tarkime dabar nusifotografavusi tikrai akį rėžia, kad su chaki, garstyčių galiu tik į grabą gultis. Tai reiškia negaliu būti joks šiltas tipas? Pavasarį atmetu, nes niekaip neišnešu tų "grynų, vaiskių, ryškių" spalvų.. bet ir joks autumn tada?

Aš aklai ir nenoriu vadovautis tomis paletėmis.. tik žinoti tas tobuliausias, tas su kuriomis galima atrodyti padoriai ar visai gražiai pasidažius, ir tas, kur neatrodyti, kaip sergančiai visiškai  biggrin.gif


Oi ne, gerai tinkančių būna daug. Šitie spalvų deriniai, mano subjektyviu matymu, visi trys atrodo neblogai ant manęs. Bet jie nėra tie tobulieji, jie su pavasariais besiribojančių palečių - per giminingus tipus kartais galima daugiau suprasti, nei tiesiogiai. Su visai blogai atrodančiomis spalvomis net baisu būtų rodytis (iš visų blogiausias ko gero pelenų rausva, labai tamsiai dumsta violetinė).

Chaki ir garstyčių yra būtent šiltų tipų - rudenų ir pavasarių - spalvos. Man (pavasariui, dėl potipio abejoju, warm ar clear) jos abi tinka. Nei vasaros, nei žiemos jų neturi, nebent labai nucitrinintą ir nublankintą garstyčių kaip gelsvos variantą. Jeigu jos atrodo prastai, tuomet garantuotai šaltas tipas. Ir jeigu tai gana stipriai akivaizdu, logika sakytų, jog verta svarsrtyti ekstremaliai šaltą drumstą tipą - cool summer. Bet ar tikrai - reikėtų pamatyti foto.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 13 rugsėjo 2014 - 20:30
QUOTE(Erszebeth @ 2014 09 13, 21:15)
Ta ruda yra warm autumn.

Na aš vistiek ginčičiausi ax.gif dėl Erszebeth. Nu man vistiek ji artimiau rudens... g.gif Ta žydra palaidinė ant jos schmoll.gif ( Bet gal čia tik mano akiai) Kadangi mes buvom pripažintos kaip warm springai, šitoj vietoj aš saves su ta ruda nematau niekaip. schmoll.gif Man ji būtų per sunki, o va tą žydrą aš priglausčiau wub.gif
Atsakyti
Ai, dėl gintaro. Taigi visokių jo atspalvių būna. Mano supratimu, netikti gali tiktai vienintelėms žiemoms. Vasaros, ir tos, tikrai gali rasti savo gintaro variantą. Pavasariai ir rudenys - be kalbų.
Papildyta:
QUOTE(aina1979 @ 2014 09 13, 21:00)
Na aš vistiek ginčičiausi ax.gif  dėl Erszebeth. Nu man vistiek ji artimiau rudens... g.gif Ta žydra palaidinė ant jos  schmoll.gif ( Bet gal čia tik mano akiai) Kadangi mes buvom pripažintos kaip warm springai, šitoj vietoj aš saves su ta ruda nematau niekaip. schmoll.gif Man ji būtų per sunki, o va tą žydrą aš priglausčiau wub.gif


Žydrą priglaustum tu, bet ant manęs ji nekaip?

Tai būtent, pripažintos, bet turim įvertinti visas paklaidas, kylančias dėl fotoaparatų ir panašiai. Iš to, ką mačiau, tu man gerokai šiltesnė ir mažiau kontrastinga už mane. Išeitų, kad arba tu esi ne spring, o warm autumn, arba aš esu ne warm spring, o bright. Na, bet gal to paties potipio ribose įmanomos tokios gana plačios variacijos. Esmė juk - tinkamiausios spalvos, su kuriomis tas žmogus geriausiai atrodo.
Atsakyti
Sveikos,

o aš vėl su ta pačia, nepasikeitusia nuomone pasakysiu biggrin.gif Erszebeth, man itin nepatinka pirmoji fotkė, o antra gerai tongue.gif

Aš nuo penktadienio irgi vėl turiu žiedą su gintaru. Tik maniškio akelė, tai greičiausiai pavasario tipams skirta būtų, nes iš tų balsvai geltonų nepermatomų. Bet taip jau gavosi, kad aš jį gavau dovanų, tai nebrokysiu. Ankstesnį turėjau pati nusipirkusi, tai tą kartą buvo oranžiškai gelsvas ir skaidrus. Kažkur dingo ar tai pamečiau, tai kad taip liūdna nebūtų sesės mano kitą parūpino biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2014 09 14, 07:29)
Sveikos,

o aš vėl su ta pačia, nepasikeitusia nuomone pasakysiu  biggrin.gif Erszebeth, man itin nepatinka pirmoji fotkė, o antra gerai  tongue.gif


Taigi, o tavo akis atrinkinėjant spalvinius tipus tikrai gerai ištreniruota. Tau aš neatrodžiau kraštutinio šiltumo tipas. Gaila, neturiu normalių spalvotų nuotraukų iš jaunystės, kai buvau dar neišblukusiais bruožais. Tarkim, čia viena kiek padoresnė - su natūralia plaukų spalva, kuri dabar yra nutamsėjusi:

user posted image

Šitą kažkada esu rodžiusi, plaukai buvo dažyti juoda (be atspalvių) spalva:

user posted image
Atsakyti
Net neišmąstau, kokios galėtų būti testinės spalvos, atskiriant WS ir BS. Iš principo WS spalvos visos įeina ir į BS paletę, visos švarios guašinės vėliavų spalvos. Bet BS paletėje yra kiek daugiau ir kitokių spalvų. Tarkim, rožinių įvairių variantų, kurios WS būtų per šaltos. Rožinės nemėgstu kaip spalvos, bet radau mažės suknelę, tai būtų neutralesniųjų pavasarių (ne kraštutinio šiltumo) spalva. Ji man per šalta, ar normaliai atrodo? Pačiai matosi, kad visiškai normos ribose, nes ir akys nešiltos, ir lūpos turi gana šalto atspalvio. Warmas toks būti negali, mano supratimu.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2014 09 13, 22:11)
Žydrą priglaustum tu, bet ant manęs ji nekaip?

Tai būtent, pripažintos, bet turim įvertinti visas paklaidas, kylančias dėl fotoaparatų ir panašiai. Iš to, ką mačiau, tu man gerokai šiltesnė ir mažiau kontrastinga už mane. Išeitų, kad arba tu esi ne spring, o warm autumn, arba aš esu ne warm spring, o bright. Na, bet gal to paties potipio ribose įmanomos tokios gana plačios variacijos. Esmė juk - tinkamiausios spalvos, su kuriomis tas žmogus geriausiai atrodo.

Matai(jei galima TU) kiek skirtingai visi mato doh.gif Man ta ruda ant taves thumbup.gif, o žydra schmoll.gif Inc mano kitaip lotuliukas.gif O tavo paauglystės foto mane visai subalamutina. Bet va juodi plaukai, bent jau toj foto thumbup.gif Nebsuprantu doh.gif
Ryt nusiskenuosiu savo paauglystės nuotraukas ir įkelsiu palyginimui. Man atrodo, kad labai mudvi skirsimės lotuliukas.gif Įdomus būtų išgirsti nuomonių...
P.S. Dėl rožinės turiu abejonių g.gif ...
Atsakyti
QUOTE(aina1979 @ 2014 09 14, 11:20)
Matai(jei galima TU) kiek skirtingai visi mato doh.gif Man ta ruda ant taves thumbup.gif, o žydra schmoll.gif  Inc mano kitaip lotuliukas.gif O tavo paauglystės foto mane visai subalamutina. Bet va juodi plaukai, bent jau toj foto thumbup.gif Nebsuprantu doh.gif
Ryt nusiskenuosiu savo paauglystės nuotraukas ir įkelsiu palyginimui. Man atrodo, kad labai mudvi skirsimės lotuliukas.gif Įdomus būtų išgirsti nuomonių...
P.S. Dėl rožinės turiu abejonių g.gif ...


Ten ne paauglystės foto, joje man 21 metai smile.gif Įdomu pamatyti taviškes. Galima ir neskenuoti, o perfotografuoti su skaitmeniniu, bent jau aš taip darau mirksiukas.gif

Labai atidžiai tyrinėjau BS ir WS paletes, ieškodama spalvų, kurios yra vienoje, bet nėra kitoje paletėje. Su BS paprasta - yra rožinė, kurios nėra pas WS. Bet gerai peržiūrėjusi radau, kad pas WS yra nemažai rudų, ne tik ryžų, kurių yra pas abu, bet būtent sodriai tamsiai rudų, kaip sovietinės mokyklinės mergaičių uniformos. Pati sau nufotkinau pasižiūrėti su rožine ir ruda, bet gal įkelsiu ir čia, nors fotkinau belekaip, sėdėdama šlapiais plaukais. Aina1979, ar vis tiek statai už WS? biggrin.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
aš savo nuomonės nekeičiu biggrin.gif

man su visom rudom ir ypač tom, kurios būtent tau patinka, dažnaiusia matau, jog tave sendina ir net gerokai. dėl to aš nepasirašau niekaip smile.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2014 09 14, 15:58)
aš savo nuomonės nekeičiu  biggrin.gif

man su visom rudom ir ypač tom, kurios būtent tau patinka, dažnaiusia matau, jog tave sendina ir net gerokai. dėl to aš nepasirašau niekaip  smile.gif


Ne iš vieno žmogaus esu girdėjusi, kad ruda man netinka. Bet abejonių kelia, kad BS paletėje daug šviesių, pastelinių spalvų - tos, bent jau pagal mano išankstinį įsivaizdavimą, man irgi netinka. O gal tik nepatinka, nebežinau.
Atsakyti
Bijodama, kad aš tendencingai galvoju pasikviečiau savo tris ekspertes, kur namie turiu biggrin.gif Nepasakosiu ko mažiukės prišnekėjo, bet geriausiai tai dičkė. Sako negalinti vertint, nes paskutinėj, tai tipo pasidažius ir kaip čia jas gali lygint vieną su kita biggrin.gif Vat tau ir atsakymas, kad su BS gerokai išraiškingesnė tampi. O tu gal pabandyk pagyvent pasilikdama spintoje BS rūbus ir matysi kaip einasi. Aš tarkim kur kadais galvodavau, kad mane gadina tam tikros spalvos, tai pagyvenau ir persigalvojau jų naudai smile.gif
Atsakyti