Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(bytte @ 2014 09 08, 12:18)

Turiu įtarimą, kad labai neblogas BS turėtų būt g.gif
Papildyta:



raudonas lupdazis super tinka BS, bent jau man tiko, nors pradzioj abejojau, bet patapo vienu megstamiausiu lupdaziu thumbup.gif
gali ismegint mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 09 08, 10:18)
va va... mes čia seniai seniai, kai dar tik radom kas per čiudas čia yra, su drauge savo tipus nusistatinėjom... tai ji ir sakė - koks aš DA, jai man ryža netinka biggrin.gif . Ir šiaip sudėtinga jai tiek su ružais, tiek su lūpų spalvom, daug paprasčiau migruot į žiemas, nei per šiltą ką sau prisitaikyt.

jetau  biggrin.gif


Tiesa, rūbai oranžiniai man neblogai tinka, o vat lūpdažiai kažkaip durnai atrodo. Toks jausmas, kad tinka, bet sendina ir lūpos kažkokios kaip nusvirusiais kampučiais atrodo biggrin.gif Na bet ir tų DA gi įvairių rūšių yra biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inc: 08 rugsėjo 2014 - 12:02
Tai ta gryna oranžinė beveik niekam netinka biggrin.gif Bet nereik suprast tiesiogiai. Reikia dėtis šaltą ružavą ir oranžinę, ir nustatyt, kuri MAŽIAU netinka. Ta prasme, kuri bjauriau biggrin.gif Gal DA su oranžine ir atrodys ne per geriausiai, bet su šalta ružava jie atrodys stačiai tragiškai! biggrin.gif
Atsakyti
perots nebuvo dar tokių testinių spalvų, galim ir kaip lupdažį imt kai kurias spalvas:
user posted image
Atsakyti
as bright spring bet pvz man lb lb tinka ryzi (persikiniai)skaistalai 4u.gif

o ant drauges tai irgi graziai jie ziurisi:) arba as skonio neturiu?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hypnotic Poison: 08 rugsėjo 2014 - 12:31
user posted image

Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 09 08, 14:37)



pirmas paveiksliukas clear winter? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 09 08, 13:22)
perots nebuvo dar tokių testinių spalvų, galim ir kaip lupdažį imt kai kurias spalvas:
user posted image

Liuosiai, išskyrus pirmas biggrin.gif


QUOTE(Hypnotic Poison @ 2014 09 08, 13:30)
as bright spring bet pvz man lb lb tinka ryzi (persikiniai)skaistalai 4u.gif

o ant drauges tai irgi graziai jie ziurisi:) arba as skonio neturiu?

Tai persikiniai gi ne ryži. Persikiniai yra tokie raudonai geltoni, o ryži - kur jau yra rudas atspalvis, tokie link žemės daugiau spalvų. Kaip daugelis bronzerių, tie visi Egipto žemės, juos labai atsargiai rinktis ir po nedaug naudoti, ypač jei neįdegus...



Tavo draugė pati labai labai graži, išskyrus antakius, užtat galima sakyti, kad tinka, bet tik tuo principu, kur "gražiam žmogui ir snarglys tinka" biggrin.gif Šiaip spalviškai nu ne itin. Matosi, kad pridažyta, tai jokiu būdu negalėtų būti jos natūrali spalva - pas ją viskas šalčiau...
Atsakyti
maniau kad parašiau blush2.gif ... spalvos testuojant Clear spring ar Clear winter 4u.gif
user posted image
iš ten pat (kažkodėl paveikslėlių daugumos neberodo):
user posted image

Papildyta:
beja kaip suprantu aukščiau dėti koliažai sudaryti remiantis ta pačia palete, ale aš matau iškraipytas spalvas, bent jau karališka mėlyna man neša visai ne į karališką :ax ir abi paletes skirtingai (lyginant kur su gamtos paveiksliuku ir su tipo merginom):
Dar koliažiukų su mergina rudakė, nustatinėjant tipą (verdiktas buvo deep winter):
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
...ir prie to pačio pridėta Tamsios žiemos spalvos gamtoje:
user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
Vat į tuos koliažiukus aną merginą sudėjus! Nes čia visos įtariamos diagnozės tokios pačios. Bet aš tai jau neužsiimsiu, nes nemoku ir reikia gilintis biggrin.gif
HP, tavo draugė, tu ir dėk biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 09 rugsėjo 2014 - 09:39
QUOTE(Noa @ 2014 09 08, 13:51)
Liuosiai, išskyrus pirmas biggrin.gif


ja ja, tik tau kitokias testines deda, tarkim (kadangi iškraipo spalvas tai dedu pagal save biggrin.gif, pirma pavasariams, antra vasaroms) koralinė ir rausva
user posted imageuser posted image

...geltonai ruda ir pilkai ruda:
user posted imageuser posted image

...obuolio žalia ir jūros bangos žalia biggrin.gif :
user posted imageuser posted image

patikslinant:
- rausva gan intensyvi turėtų būt, tokia artima fuksijai (bent jau mano dukrą su tokia rausva varydavo mokytojai pas seselę biggrin.gif );
- pilkai ruda neturi būti šviesi taupe, ibo tokia sakyčiau vaizdo gadina;
- jūros bangos žalia, tai ne mint visgi, nes mint visai tinka abiems... manau labiau tiktų nugludintos butelio šukės rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 09 09, 11:06)
ja ja, tik tau kitokias testines deda, tarkim (kadangi iškraipo spalvas tai dedu pagal save biggrin.gif, pirma pavasariams, antra vasaroms) koralinė ir rausva



patikslinant:
- rausva gan intensyvi turėtų būt, tokia artima fuksijai (bent jau mano dukrą su tokia rausva varydavo mokytojai pas seselę biggrin.gif );
- pilkai ruda neturi būti šviesi taupe, ibo tokia sakyčiau vaizdo gadina;
- jūros bangos žalia, tai ne mint visgi, nes mint visai tinka abiems... manau labiau tiktų nugludintos butelio šukės  rolleyes.gif


Ai savas tai aš žinau labai puikiai biggrin.gif

Ne, gali būti laisvai ir šviesi taupe. Vis tiek geltonai ruda (arba camel biggrin.gif) tinka geriau pavasariui.
Analogiškai su mint. Mint geriau vasarai. Pas pavasarį nėr visai mint, yra nebent žalsvas turkis (kur vis tiek dar mėlyna skaitosi). Aišku, aš turiu pora mint maikių ir netgi nešioju, net FB vakar savo foto su mint maike įdėjau - nu bet taip... Gerai, kai nėra geriau biggrin.gif Kaip ten kažkas sakė, kaip atrodys vienas lightas su kito spalvom - gerai atrodys. Bet kam atrodyti gerai, jei galima atrodyti nuostabiai biggrin.gif

Žo, viskas ten teisingai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 09 rugsėjo 2014 - 10:41