Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

pagalvojau, kad man jos tipas visai panasus i ninos. o Nina kas dw ar da?
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 09 04, 13:41)
Aha kaip tik rolleyes.gif , o kuris čia ?

https://www.google.l...i...52F;600;221

Manhatten lips2last 44Q, klasikinis raudonas smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2014 09 04, 16:31)
Nu bet mergos.
Kaip rudeniui gali būti kažkas per ryža???


Niekad net nesu turėjusi nieko ryžo, nes ta spalva muša ir taip raudoną mano marmūzę, negražiai man.
Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2014 09 04, 13:05)
Nu neblogai tas lūpdažis. Stačiai labai gražu!


Ačiūūūū!!!!! smile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Nu ten su veido raudonumais kitas reikalas, jei kokie plėmai ar kas, tai gali ir tinkamiausia spalva netikti...

QUOTE(Erszebeth @ 2014 09 04, 21:29)
Man ji kaip tik atrodo true winter (cool winter). Taigi ne mėlynos jos, mėlynos būna pavasarių rūbais aprengtos vasaros. O cool winter yra šalčio nurausvinti skruostukai smile.gif Užtat tas oranžinis tepalas taip negražiai ant jos, jai reikia šalto link rožinio.

Nu va dėl šitos žiemos tai aš labai abejoju. Cool winter pati šalčiausia iš visų žiemų. Būtent jau kad šalta, ir ta tavo babcė ant foto tokia. O ta mergaitė yra greičiau, mano suvokimu, neutrali, nes žėk, kiek iššaukė diskusijų - šilta/šalta. Taigi kai iššoka kokia vasara, tai diskusijų būna mažai. Dėl to ir mažai tų true winter rudaakių, nes tos rudos akys nu vis viena kažkokie turi geltono, kaip tu padarysi rudą be geltono? O mėlynos tai jau garantuotai pats šalčiausias akių variantas.

Ar nebus jo braitas vis dėlto?

Atsakyti
man irgi norisi CW ismesti, nes nematau as toje mergaiteje ledo karalienes.

lieka BS, BW, DW ir DA

Su fuksijos marskineliais lyg ir neblogai atrodo, bet DA tokios spalvos neturi. kaip ir su melynais marskineliais atrodo neblogai , bet irgi ne is DA paletes. is siu nuotrauku lyg ir arciau BW linkstu arba BS. BET reiktu palyginimui nuotrauku su analogiskomis spalvomis is DA paletes, kad palyginti, kuris variantas geriau.

labai truksta nuotrauku su iv spalvom prie gero apsvietimo, nes cia toks burimas is kavos tirsciu gaunasi.
Papildyta:
DA ir DW

BS ir BW
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rytojryta: 05 rugsėjo 2014 - 13:46
Būrimas būrimas, faktas. Bet iš to, kad išdėstyta, aš, ko gero, link BW. Kol nebus įrodyta kitaip biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 09 05, 10:08)
Nu ten su veido raudonumais kitas reikalas, jei kokie plėmai ar kas, tai gali ir tinkamiausia spalva netikti...


Mano akim žiūrint, tai beveik nuo visų spalvų nešiojamų tas veidas paraudonuodavo... Vienintelė juoda tikdavo biggrin.gif Bet gal dėl to, kad apie savo spalvinį tipą nieko nežinojau blink.gif bigsmile.gif Dabar jau lengviau, dar ryžą reikės išbandyti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 09 05, 10:08)
Cool winter pati šalčiausia iš visų žiemų. Būtent jau kad šalta, ir ta tavo babcė ant foto tokia. O ta mergaitė yra greičiau, mano suvokimu, neutrali, nes žėk, kiek iššaukė diskusijų - šilta/šalta. Taigi kai iššoka kokia vasara, tai diskusijų būna mažai.


Nu pala pala. Diskusijos dar nieko nereiškia. Pameni, kiek dėl manęs buvo diskusijų, šilta ar šalta? Su camel ir taupe tik pavyko nustatyti, kad labiau į šiltą. O diagnozuota buvau galiausiai kaip true spring. Pagal šitą logiką aš irgi turėjau būti neutralus tipas tada?

QUOTE(rytojryta @ 2014 09 05, 13:42)
man irgi norisi CW ismesti, nes nematau as toje mergaiteje ledo karalienes.



O manyje matai, ghm, ugnies, liepsnų ar bent jau krosnių karalienę? Nei aš ryža, nei mano akys turi bent lašelį rudo, netgi žalio neturi, yra tamsiai pilkai mėlynos. Oda silpnai įdeganti, šviesi. Tai čia kraštutino šiltumo tipas?
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2014 09 06, 15:11)
Nu pala pala. Diskusijos dar nieko nereiškia. Pameni, kiek dėl manęs buvo diskusijų, šilta ar šalta? Su camel ir taupe tik pavyko nustatyti, kad labiau į šiltą. O diagnozuota buvau galiausiai kaip true spring. Pagal šitą logiką aš irgi turėjau būti neutralus tipas tada?
O manyje matai, ghm, ugnies, liepsnų ar bent jau krosnių karalienę? Nei aš ryža, nei mano akys turi bent lašelį rudo, netgi žalio neturi, yra tamsiai pilkai mėlynos. Oda silpnai įdeganti, šviesi. Tai čia kraštutino šiltumo tipas?

A tu juokauji? Kelintą kartą aš tau aiškiai sakau, kad ryža tu biggrin.gif Nu ne tokia ryža, kad akis braižo, bet poryžė biggrin.gif

O šita mergaitė prie neutralių, mano akimis žiūrint. Jei ir prie šaltų, tai ne prie pačių šalčiausių. Žėk, ta fuksija jai vos ne per šalta. Dar išveža, bet jau ne taip, kad liuosiai.

Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 09 04, 20:57)
O jei žiema, tai katra? Bright ar Dark? Nes tokia visai mėlyna tai jinai vis viena nėra, ji daugiau neutrali.

Bet va niekur nerandu Bright Winter su rudom akim. Nebent visai juodaodes biggrin.gif

nesigilinant prie BW priskirta rudaakė Zeta Jones


...ir dar aš asmeniškai pažystų tokią. Jos akys tokios skaidrios, ne gilios rudos, žo spindi kaip deimantai, ir jose fyg tu nuskęsi, priešingai nei deep variante. Bet čia principinis toks skirtumas, realiai IMHO visaip gali būt, visgi į odą labiau reiktų atsižvelgt.

Beja kalbant apie lūpos pas mano tą pažįsamą BW - visad gan raudonos, bet oda labai balta. Jai ji apsirengdavo normaliai ne ryškiai (o taip ji dažniausiai rengdavosi), tai visi klausinėdavo ar ji neserga, ibo labai išblyškus atrodydavo, o viena dėstytoja net išdrįso paklausti ar tamsta neserga vėžiu... Bet su nenormaliai ryškiom spalvom - kaip iš pieno plaukus.

QUOTE(Noa @ 2014 09 07, 18:59)
O šita mergaitė prie neutralių, mano akimis žiūrint. Jei ir prie šaltų, tai ne prie pačių šalčiausių. Žėk, ta fuksija jai vos ne per šalta. Dar išveža, bet jau ne taip, kad liuosiai.

Kadangi foto dažniausiai nušaltina, aš darau prielaidą, kad mergaitė labiau šilta nei šalta...
O Erszebeth tik patvirtina tą variantą, ibo nu foto tikrai neatrodo jau šilta šilta, ale gyvai - nu šaltumo nėr cool.gif

Galėtų Inc pasisakyt dėl ryžų skruostų DA verysad.gif ... bet kiek pamenu tai ne kas jiems ryži skruostai... jiems pomidoriniai berots... Nu dar galėtų ir SA pasisakyt, kaip neutralūs rudeniai... kaip jiems ryži skruostai? man rodos ryži tik warmams g.gif ... man tai netinka irgi unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bytte: 08 rugsėjo 2014 - 08:33
QUOTE(bytte @ 2014 09 08, 08:31)
Galėtų Inc pasisakyt dėl ryžų skruostų DA verysad.gif ... bet kiek pamenu tai ne kas jiems ryži skruostai... jiems pomidoriniai berots... Nu dar galėtų ir SA pasisakyt, kaip neutralūs rudeniai... kaip jiems ryži skruostai? man rodos ryži tik warmams g.gif ... man tai netinka irgi unsure.gif


Netyčia įlindau tada nelabai žinau diskusijos eigos ir peripetijų biggrin.gif Na bet aš su ryža turiu labai atsargiai elgtis. Turiu vieną švelniai plytinės (o gal labiau ryžo sauso molio) spalvos ružą, tai gerai jis man. Net ir persikinės, koralinės geriau tinka kai labiau į raudonumą, o ne ryžumą smile.gif


Tiesa, užmačiau kažkada darytą savo senų fotkių koliažą ir ten yra kelios, kur aš gerokai nudegus. Vat ten gerai matosi koks pas mane būtų įdegis jei aš saulės sočiai gaučiau biggrin.gif fotkės
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inc: 08 rugsėjo 2014 - 08:51
...kiek pamenu HP minėjo kad draugė panaši į Jessica Alba, kažkur mačiau ją prie WA, o čia prie DA:
user posted image 4u.gif
sulyginimui pridėta blondinė Julia:
My Webpage

Tam puslapy Niną (jai apie tą kalba eina) į DW nutipino:
My Webpage
user posted imageuser posted imageuser posted image
Papildyta:
QUOTE(akoya_lt @ 2014 09 04, 23:36)
https://www.google.l...i...52F;600;221

Manhatten lips2last 44Q, klasikinis raudonas smile.gif


Turiu įtarimą, kad labai neblogas BS turėtų būt g.gif
Papildyta:
QUOTE(inc @ 2014 09 08, 09:46)
Netyčia įlindau tada nelabai žinau diskusijos eigos ir peripetijų  biggrin.gif Na bet aš su ryža turiu labai atsargiai elgtis. Turiu vieną švelniai plytinės (o gal labiau ryžo sauso molio) spalvos ružą, tai gerai jis man. Net ir persikinės, koralinės geriau tinka kai labiau į raudonumą, o ne ryžumą  smile.gif
Tiesa, užmačiau kažkada darytą savo senų fotkių koliažą ir ten yra kelios, kur aš gerokai nudegus. Vat ten gerai matosi koks pas mane būtų įdegis jei aš saulės sočiai gaučiau  biggrin.gif fotkės

va va... mes čia seniai seniai, kai dar tik radom kas per čiudas čia yra, su drauge savo tipus nusistatinėjom... tai ji ir sakė - koks aš DA, jai man ryža netinka biggrin.gif . Ir šiaip sudėtinga jai tiek su ružais, tiek su lūpų spalvom, daug paprasčiau migruot į žiemas, nei per šiltą ką sau prisitaikyt.

jetau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bytte: 08 rugsėjo 2014 - 10:04
pabandžiau tokios spalvos laka - thumbup.gif (Jar - pavasaris; Leto - vasara; Jesen - ruduo; Zima - žiema), kaip kitiems tokie Bežinės variantai?
user posted image

Atsakyti