Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

Joptararai, gal ta antra foto ant bajerio, gal ten su tušinuku papaišyta biggrin.gif Nes kokio bb paišyt antakius ant antakių???
Atsakyti
QUOTE(akoya_lt @ 2014 09 04, 12:36)

Aha kaip tik rolleyes.gif , o kuris čia ?
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 09 04, 14:29)
Joptararai, gal ta antra foto ant bajerio, gal ten su tušinuku papaišyta biggrin.gif Nes kokio bb paišyt antakius ant antakių???

Gal norėjo kad aukščiau antakiai būtų, nei savi... ką aš žinau. Steikūnaitė gi irgi antakius nusipiešus ne toje vietoje kur natūraliai josios yra:
user posted image
Atsakyti
Nešiurpinkite manęs su tokiais siaubais, aš prastai naktį miegosiu biggrin.gif Grįžtam verčiau prie tipų biggrin.gif

Kai pagalvoji, nu ne mūsų reikalas tie kažkieno antakiai, niekas mūsų neklausė, nors ir ką sakytų stilistai, gal pačiam žmogui gražu. Arba dar variantas, gal ir pačiam žmogui baisu, ir ką jam daryt, gi nenulupsi... Visais kitais aspektais ta ana mergaitė pasakiško grožio, o madose susigaudyt - nu ne kiekvienam būtina...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 04 rugsėjo 2014 - 16:09
šiaip toje foto kur su vaikinu, man atrodo gal natūralūs (ar natūralesni) antakiai, forma kitokia ir spalva ne tokio intensyvumo

O šiaip tai jo, siaubiakas tos tatuiruotės. Kai mergikės (kurios kaip čia aptarta visos lietuvės yra blyškios gan) prisipaišo didelių juodų antakių, tai nors žinai, kad nusiplaus kai tris kart iš eilės kas nors paprotins. O čia turi vaidint, kad taip ir turėjo būt blink.gif
Papildyta:
Su antakiais matyt yra kaip su tinkančia spalva, nešiok kokio nori ryškumo, jeigu metus pirmą žvilgnį matai veidą ir akis, o ne ANTAKIUS biggrin.gif
Atsakyti
Nu bet mergos. Aš apie DA. Jei ji būtų DA, tada jai tas ryžas bronzeris turėtų visai gerai tikti, kaip akoya lūpdažis. O netinka gerai (foto su mėlynais marškinukais). Marškinukai tinka, o bronzeris per ryžas. Ypač tai matosi toj foto, kur dirbtinai pridėti šviesūs plaukai.

Kaip rudeniui gali būti kažkas per ryža???
Atsakyti
Peržiūrėjau foto, man ta mergaitė atrodo žiema. Dėl potipio abejoju. Šiltumo visai neįžvelgiu. Tie oranžiniai skaistalai ant veido atrodo tiesiog klaikiai, blogiau už "senamadiškus" antakius. Tie bent jau spalviškai tinka. Tinka sodrios, ryškios šaltos spalvos. Tiek fuksija, tiek tamsiai mėlyna. Lūpos pas žiemas paprastai atrodo blyškesnės nei kitų tipų (ko gero dėl to, kad tokios atrodo greta ryškių akių ir plaukų) - pas šitą mergaitę irgi. Dažnai mieste pastebiu žiemas, nesėkmingai nusišviesinusias plaukus. Ypač bjauriai atrodo su geltono atspalvio plaukais, kažkokios murzinos ir pajuodę tampa, vietoj žiemiškos prabangos nususimas totalus. Platininės - kita sreikalas. Šita mergaitė nusišviesinusi pagal vasaros tipą, sruogelėm, bet, visa laimė, šalta spalva. Visgi geriau, kai spalvos šaltos ir grynos.

Tiesą sakant, man neatrodo, kad Britnė yra pavasaris. Šviesūs plaukai ant jos atrodo gana baisiai ir nenatūraliai. Čia - kitas reikalas.

user posted image


O geltoni, medaus plaukai ant jos - kraupokai, nors vaizdas ir įprastas. Pigios ir pasivalkiojusios mergos vaizdas, ne taip, kaip su tamsiais.

user posted image

Ji man atrodytų kažkuris ruduo, greičiausiai deep. Ne žiema - juodi irgi netinka:

user posted image
Atsakyti
Man Britnė šiltesnė už tą HP mergaitę. Ji kad šilta, tai akin metasi. O ten niekas nesimeta.
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 09 04, 19:36)
Man Britnė šiltesnė už tą HP mergaitę. Ji kad šilta, tai akin metasi. O ten niekas nesimeta.


Man irgi drinks_cheers.gif Britnė man atrodo ruduo, o ta mergaitė - žiema.

Ir medaus atspalvio plaukai žiemas dar labiau išbjauroja, nei Britnę.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 04 rugsėjo 2014 - 19:40
O jei žiema, tai katra? Bright ar Dark? Nes tokia visai mėlyna tai jinai vis viena nėra, ji daugiau neutrali.

Bet va niekur nerandu Bright Winter su rudom akim. Nebent visai juodaodes biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 09 04, 19:57)
O jei žiema, tai katra? Bright ar Dark? Nes tokia visai mėlyna tai jinai vis viena nėra, ji daugiau neutrali.

Bet va niekur nerandu Bright Winter su rudom akim. Nebent visai juodaodes biggrin.gif


Man ji kaip tik atrodo true winter (cool winter). Taigi ne mėlynos jos, mėlynos būna pavasarių rūbais aprengtos vasaros. O cool winter yra šalčio nurausvinti skruostukai smile.gif Užtat tas oranžinis tepalas taip negražiai ant jos, jai reikia šalto link rožinio.

Cool winter babcė prieš ir po fotošopo:

user posted image
Atsakyti
[quote=Noa,2014 09 04, 13:29]
Joptararai, gal ta antra foto ant bajerio, gal ten su tušinuku papaišyta biggrin.gif Nes kokio bb paišyt antakius ant antakių???
[/qu

Maniau, kad čia jau apie mane, nes foto matosi, kad nelabai lygiai antakiukai nuspalvinti biggrin.gif Bet tos antakių tatoo tai....... doh.gif Tikrai, kokio organo blink.gif
Atsakyti