Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(Noa @ 2014 09 03, 20:58)
Nu bet žėk, kontrastas ir turi būti tik akyse. Antakius gali nusipiešti bet kas. O tipą lemia akys, oda ir plaukai, iš tikro labiausiai akys ir oda, nes jų nepakeisi...



na pas sia panele is prigimties tamsus juodi antakiai, tamsios blakstienos, labai tamsi naturali plauku spalva:) bet softiniai plaukuciai jos negadina, jai tinka. Mistika 4u.gif o akys ir realybej tamsios ir ryskios (patvirtinu 100 proc.).
Atsakyti
Tu nori pasakyti, kad ten natūralūs antakiai??? Ne tatuiruoti???
Papildyta:
Ne nu. Negali būt ruduo. Jos yra ryškios spalvos, ne murzinos. O va ar šilta, ar šalta - niekaip nesuprantu. Sakyčiau, gal pavasaris, bet aš žiemose gluša... Meril Streep irgi žiema, o pasišviesina ir niekas nenumyra?
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 09 03, 22:59)
Tu nori pasakyti, kad ten natūralūs antakiai??? Ne tatuiruoti???
Papildyta:
Ne nu. Negali būt ruduo. Jos yra ryškios spalvos, ne murzinos. O va ar šilta, ar šalta - niekaip nesuprantu. Sakyčiau, gal pavasaris, bet aš žiemose gluša... Meril Streep irgi žiema, o pasišviesina ir niekas nenumyra?



na naturalus antakiai tamsus, bet dabar tai ilgalaikis antakiu makiazas:)
Atsakyti
Ai nu, koks mano reikalas tie antakiai... Tiesiog natūralių antakių aš nematau nei kiek, nei vieno plauko, tai galvoju, kad gal tas tamsumas - tikrai tik sąlyginis, kaip Bytte sakė? Na mano irgi tamsūs antakiai, iš natūros. Labai labai... Kol su niekuo nepalygini biggrin.gif O ant manęs tai jie tamsūs biggrin.gif

Bet kita vertus, akys tai tikrai tamsios, taigi kontrastas vis viena didelis.


Ir vis tiek nesuprantu, šilta ar šalta. Klaidina ir tas bronzantas... Gal tada žiema? Kokia cool wnter? Iš čia ir pamūtinimai, iš šviesios spalvos toleravimas?

O jei šilta, tai tada be BS aš nežinau. Jei kas mano, kad DA, tai prašyčiau įrodymų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 09 03, 23:20)
Ai nu, koks mano reikalas tie antakiai... Tiesiog natūralių antakių aš nematau nei kiek, nei vieno plauko, tai galvoju, kad gal tas tamsumas - tikrai tik sąlyginis, kaip Bytte sakė? Na mano irgi tamsūs antakiai, iš natūros. Labai labai... Kol su niekuo nepalygini biggrin.gif O ant manęs tai jie tamsūs biggrin.gif

Bet kita vertus, akys tai tikrai tamsios, taigi kontrastas vis viena didelis.
Ir vis tiek nesuprantu, šilta ar šalta. Klaidina ir tas bronzantas... Gal tada žiema? Kokia cool wnter? Iš čia ir pamūtinimai, iš šviesios spalvos toleravimas?

O jei šilta, tai tada be BS aš nežinau. Jei kas mano, kad DA, tai prašyčiau įrodymų biggrin.gif



imetu dar viena foto. Na pagalvojus naturalus plaukai salti?(be aukso,vario atspalvio ..galima sakyt juodi), Vaikystej atrode kaip ispane biggrin.gif
My Webpage
atsimenu, kazkada nustatinejot spalvini tipa pagal lupu spalva:)?
Atsakyti
Aš tai nežinau tokių plonybių, pagal lūpas. Nu man tai greičiau žiema kokia tai, tik va maskatuojuosi ir nesuvokiu, kokia, ibo žiemose nesigaudau.

Tai gal bus darkas, kaip Eva Longoria, Anne Hathaway? Dark Winter? Nu man tai ji į tai neša.

Apdėliok žmogų skuduriukais ir patikrink biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 03 rugsėjo 2014 - 21:35
QUOTE(Noa @ 2014 09 03, 22:20)
Ai nu, koks mano reikalas tie antakiai... Tiesiog natūralių antakių aš nematau nei kiek, nei vieno plauko, tai galvoju, kad gal tas tamsumas - tikrai tik sąlyginis, kaip Bytte sakė? Na mano irgi tamsūs antakiai, iš natūros. Labai labai... Kol su niekuo nepalygini biggrin.gif O ant manęs tai jie tamsūs biggrin.gif

Bet kita vertus, akys tai tikrai tamsios, taigi kontrastas vis viena didelis.
Ir vis tiek nesuprantu, šilta ar šalta. Klaidina ir tas bronzantas... Gal tada žiema? Kokia cool wnter? Iš čia ir pamūtinimai, iš šviesios spalvos toleravimas?


Vat būtent. Kai plaukai šviesūs tai visa kita daug tamsiau atrodo. Tarkim mano pavardytos rudaakės personos su skirtingais plaukais skirtingo tamsumo akimis atrodo. Ir pasakyčiau įdomiai... iš esmės žiemos su šviesesneis plaukais gaunasi blyškesnės, jų akys pilkesnės ir šviesesnės, nei su juodais. O tuo tarpu ne žiemos, priešingai... atrodo vaje kokios juodos akys, nors fyg jos juodos. O su makiažu... žiek ir lightai tamsiaakiai atrodo... Taip kad dėl akių kontrasto nespręsčiau.
Cool winter akys būna pilkai rudos, kiek matau čia pilka nekvepia.

Atsakyti
Nu tai siūlyk savo variantą biggrin.gif Tik jau ne softą, nu koks gi čia softas? biggrin.gif Ne, pala, aš dar siūliau darką. Ko tau dark winter negerai? biggrin.gif

Sakai, tos akys vis tik šiltos?

Žinai ką. Oda neutrali, akys šiltos, davai ją pas mane, į laitus lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 04 rugsėjo 2014 - 08:01
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2014 09 03, 22:26)
imetu dar viena foto. Na pagalvojus naturalus plaukai salti?(be aukso,vario atspalvio ..galima sakyt juodi), Vaikystej atrode kaip ispane biggrin.gif

atsimenu, kazkada nustatinejot spalvini tipa pagal lupu spalva:)?

Baikit jūs tuos plaukus pagal šaknis nustatinėt, mano dar juodesni atrodė kai iš po šviesių atauginėjo... ir tikrai tikrai be aukso ir be vario, tiesiog varnos sparno cool.gif
Dėl įspanų tai irgi abejočiau biggrin.gif , kai jau per kokį folklorinį renginį privažiuoja jų... tai jo majo kokios visos šviesios tos lietuvės doh.gif . Kaip Noa sako - falšyvkė per kilometra. O taip vaikšto juodai plaukus nusidažiusios, akis pasidažiusios - nu lyg ir tamsi... atsistoja šalia nedažyto ispano - vištašūdis atsiprašant. Ir nei akys ten juodos, nei kontrasto ten yra... Žo blankiai moeros atrodo. Šiemet kaip tik toks vyrų pensynykų choras dainavo, visi juodais marškiniais ir kelnėm apsirėdę, visi jau žili... ir vis vien su juoda geriau nei aš išsimaliavojus atrodo. Taip kad netikiu aš tom lietuvaitėm, kaip ispanėm biggrin.gif , bent jau savo gyvenime nemačiau tokios nei vienos. Be to le šūdą tu tikrai tamsius ale ispanės plaukus šviesiai nudažysi, nubirės plaukai. Mano mamai iki ispanės toli, ale nesvarbu kokia spalva bedažytum, tenka valandą spalvą prieš tai nuiminėt, o paskui tik dažyt... tai jai užsiaugint ilgus taip plauką kankinant, iš jo liks šiaudas garantuotai. Dabar nepamenu pavardės, kažkokia mergaičių "zvezda", arba BW, arba BS, bet tamsi... plikti pradėjo, nes dažydavosi tamsiai raudonai, net ne baltai.

Lūpos tai link maniškių neša, ta prasme rožinės. Mano ir skruostai tokie. Tik va šilti ar šalti slidus reikalas... įtariu jai kažkiek foto nušaltinta, tai cool summer visai link violetinės ta ružava gautusi... bet ten ta rožinė kokia net ir šilta, tik matuojantis lūpdažį aiškiau... o pas žiemas tai kažkaip vis link raudonos tos lūpos g.gif
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Jo, pagal šaknis tai aš irgi brunetė biggrin.gif

Bet tu sakyk kokį variantą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 09 04, 09:00)
Nu tai siūlyk savo variantą biggrin.gif Tik jau ne softą, nu koks gi čia softas? biggrin.gif Ne, pala, aš dar siūliau darką. Ko tau dark winter negerai? biggrin.gif

Sakai, tos akys vis tik šiltos?

Žinai ką. Oda neutrali, akys šiltos, davai ją pas mane, į laitus lotuliukas.gif

Man akys šiltos blush2.gif

Tu ne žviek, aš pažįstų tikrą lightą rudom akim, nus nelabai skiriasi foto nuo šitų biggrin.gif Tik pas ją avirkščiai - šaknys šviesios bigsmile.gif . O vat kur dar buvo žmogus kaip mama pagimdė... nei tos akys tamsios nei ką... nu dabar, kai antakiai nupiešti, strelkes juodos - ir akys tokios va kontrastingos, tamsios net sakyčiau spalva tokia biggrin.gif

Tai vat ką čia pasakysi... IMHO mergiote neutraliai šilta, pagal akis sakyčiau visgi gal pavasaris, nors būna ir rudenių tokių... o plaukus tai Soft autumn turi,o makiažą - žieminį ir taškas. Pas mus tokių grožių gatvėj pilna, jie jokio spalvinio tipo, vadinasi - kaip noriu, taip būnu.

Dėl tų DA šviesiaplaukių... na tų migravusių į softus... tai tos pačios personos tai DA, tai BS, tai išvis į žiemas priskiriamos... Vat su žiema viskas aišku, užsidedi juodai baltą, be jokių papuošalų - ir aišku. Vat KaKa2 vedėja... kaip tik dabar į žiemas migruoja... paskui dar ta Živilė Vaškytė žinias kur veda... nu baisu baisu, kaip mergos dergias iš savęs. BS ir DA manau testuot reik su ta bronzinei ruda, kur visos sakė kad bjauri spalva, jai tinka tai DA, netinka - BS...

Atsakyti
ieškojau ieškojau... šiaip taip radau... osinkoje niekaip irgi neranda kur va tokias rudom akim šviesiaplaukes dėt, tai sukišo į pavasarius biggrin.gif . Atseit koks skirtumas kas jos yra, bet bendras įspūdis labiausiai link pavasarių traukia. Tik čia esmė tokia, kad tai visgi dirbinis tipažas...
Мария Кожевникова, Аня Семеновичь, Selena Gomez...
user posted imageuser posted imageuser posted image
...ir palyginimui žiema tą patį pasidarius:
monica bellucci
Atsakyti