Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

sveikutes:) norejau jusu paprasyti pagalbos, kad pasakytumet savo nuomone. Noreciau padeti savo draugei nustatyti spalvini tipa. Tai va pradesiu nuo pradziu.
akys-tamsiai rudos, oda- sviesi (pagal mane beige spalva), naturalus plaukai sodrus,tamsiai rudi. Siuo metu ji sviesiaplauke (bet spalva jai labai tinka). Pagal akiu rastus tai clear spring ir deep winter panasi. Ka manot?

nuoroda

p.s. man tipas panasus i jesicos albos
Atsakyti
Akys labai tamsios, kontrastas didelis, tai man regis, žiema arba pavasaris BS, dar gal pagalvočiau apie DA, nors turbūt ne? Kiek įžiūriu, nes foto tai jau persiprašau biggrin.gif Kur laiko vaiką, tos pastelės jai klaikiai netinka, o kas tinka, tai niekas ir nežino. Padėliokit spalvas, kas jai geriau - šiltos ar šaltos? Jei nematot, kad geriau tinka, tai bandykit, kad labiau netinka smile.gif

Gal BS mastau.gif

Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 09 03, 12:26)
Akys labai tamsios, kontrastas didelis, tai man regis, žiema arba pavasaris BS, dar gal pagalvočiau apie DA, nors turbūt ne? Kiek įžiūriu, nes foto tai jau persiprašau biggrin.gif Kur laiko vaiką, tos pastelės jai klaikiai netinka, o kas tinka, tai niekas ir nežino. Padėliokit spalvas, kas jai geriau - šiltos ar šaltos? Jei nematot, kad geriau tinka, tai bandykit, kad labiau netinka smile.gif

Gal BS mastau.gif



kad nustatyti spalvini tipa, su kokiom spalvom jai geriau fotkintis? Atkreipiau demesi, kad naturalus plaukai pas ja galima sakyt beveik juodi (jokiu aukso ar vario bei raudonumo) atspindziu 4u.gif pagrindinis tikslas - parinkti graziai lupdazo spalva. Kaip manot kokia tiktu?

imetu geros kokybes foto, bet karaliska melyna tinka:)

nuoroda
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hypnotic Poison: 03 rugsėjo 2014 - 11:19
Mano suvokimu, išrinkti gerą lūpdažį yra lengviau, negu tipą nustatyt biggrin.gif

Kadangi mano suvokimu, vis tik ši motera yra ryški ir daugiau šilta, negu šalta tai galima spėti, kad BS. Nu tai atmeti visus ryžus, žemės spalvų, ir visas fuksijas ten ir ryškius šaltus burokėlius. O iš likusių jau ir žiūri, ko žmogus pats nori - ryškesnio ar šviesesnio... Tinka tai tinka, bet svarbu ir ką žmogus mėgsta smile.gif Man, pvz., gal ir tinka ryškios spalvos, bet jos man akis braižo, tai vis tiek neperku. O jei nusiperku - pasidedu biggrin.gif



Nors žinok, mano žodžiai gali ir nieko nereikšti, nes aš apie pavasarius - daugiau mažiau, o apie žiemas - nė bum bum. Ir rudose akyse susigaudau labai prastai, kurios ten šiltos, o kurios ne...

Palauk kitų nuomonių biggrin.gif
Papildyta:
O su spalvom - taigi pažiūrėk su palete. Man lengviausia šiltumą nustatinėt su camel ir taupe - kuris negražiau biggrin.gif
Atsakyti
Su rudaakėm - pravalas... va žiek Natalie Portman ir Keira Knightley tik kartu sustačius matos kad viena šiltesnė už kitą... ir tai žiūrint kokia foto... prie jų kokią dar Winona Ryder pridedam... nu ir hu is hu?
Faktas kad Winona DW, o toliau kas te žino...
Iš BS rudaakių blondžių žinoiause Merlyn Monroe biggrin.gif , paskui Britny biggrin.gif
O HP draugė kaip ir SA įvaizdį susikūrus... nu tai maždaug link ten ir taikyt reiktų g.gif
...beja Jessica Simpson osinkoje į SA priskyrė, man jos ne taip jau ir skirias su Britne, na nebent kartu sudėjus...
Atsakyti
Nu tai spalvas reikia dėliot. Bet kad ta draugė SA??? SA turėtų būt pablukus, o per kurią vietą tau ji pablukus? Jei ruduo, tai būtų darkas, vienintelis variantas... Kas dar, šitoks kontrastas.

Bet kad nelabai jai tie dulkėti tinka, kiek įžiūriu.
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 09 03, 18:14)
Nu tai spalvas reikia dėliot. Bet kad ta draugė SA??? SA turėtų būt pablukus, o per kurią vietą tau ji pablukus? Jei ruduo, tai būtų darkas, vienintelis variantas... Kas dar, šitoks kontrastas.

Bet kad nelabai jai tie dulkėti tinka, kiek įžiūriu.



o deep winter galvoju gal?smile.gif
Atsakyti
o jos tipas ne tas pats kaip ir mano drauges?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 09 03, 17:14)
Nu tai spalvas reikia dėliot. Bet kad ta draugė SA??? SA turėtų būt pablukus, o per kurią vietą tau ji pablukus? Jei ruduo, tai būtų darkas, vienintelis variantas... Kas dar, šitoks kontrastas.

Bet kad nelabai jai tie dulkėti tinka, kiek įžiūriu.

per plaukus pablukus biggrin.gif, kontrastas tik akyse, antakiai ir blakstienos nupiešti. O tokios tamsios akys kartais tiesiog gaunas dėl makiažo... gyvai nematant nesuprasi cool.gif

O šiaip kam tokias priskirt? Nu va aš panašę personą pažįstų... pražilo ir patapo blondine (patogiau)... įtariu natūraliai koks DA buvo, nus o dabar tai gaunas DA migraves į SA ir psio.
Va celebrites

Dėl žiemos... parodykit man žiemą kuri atrodytų normaliai su tokiais plaukais... ant greitųjų Džonis Depas (grynas DW) papuolė biggrin.gif
user posted image

Aišku gali būt BS, kaip kokia Rose McGowan

radau natūralę BS su rudom akim ir šviesiais plaukais biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Ogi kas čia pasakys? Gal tas pats, gal ne tas pats. Tamsios akys ir tiek. O šilta/šalta, plauta/neplauta, kas čia sužiūrės? Juolab kai tos artistės būna pridažytos ir prifotožopintos...

Va šalia jas sustačius - gal ir eitų ką pasakyt.

Nugis pasidėliokit skudurus, tinka/netinka. Tik jau ne kokius mėlynus, kas daugumai tinka, bet kokias mažai populiarias spalvas. Jei nežinot, kas tinka, tai žiūrėkit, kad bjauriausiai netinka, man pagal tai lengviau atrodo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2014 09 03, 18:31)
o jos tipas ne tas pats kaip ir mano drauges?

Nemanau...
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2014 09 03, 19:29)
Ogi kas čia pasakys? Gal tas pats, gal ne tas pats. Tamsios akys ir tiek. O šilta/šalta, plauta/neplauta, kas čia sužiūrės? Juolab kai tos artistės būna pridažytos ir prifotožopintos...

Va šalia jas sustačius - gal ir eitų ką pasakyt.

Nugis pasidėliokit skudurus, tinka/netinka. Tik jau ne kokius mėlynus, kas daugumai tinka, bet kokias mažai populiarias spalvas. Jei nežinot, kas tinka, tai žiūrėkit, kad bjauriausiai netinka, man pagal tai lengviau atrodo biggrin.gif

Aha jai jau ne ruduo, tada tos purvinos netinka... daug ten netinkančių tarkim BS... mažai kurios tinka, bet jai nepatinka, ką ten sužiūrėsi... reik rinktis abi spalvas kurios nemielos ir kurios netinka labiau ieškot. Nu iš to sąrašo blogiausios spalvos biggrin.gif

Va aš nerandu su kuo rengtis iš savo spalvų, testuokis su tinkančiom, kad mandras, taip gyvenime nenusitestuosi lotuliukas.gif .
Atsakyti
Nu bet žėk, kontrastas ir turi būti tik akyse. Antakius gali nusipiešti bet kas. O tipą lemia akys, oda ir plaukai, iš tikro labiausiai akys ir oda, nes jų nepakeisi...
Atsakyti