Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

o idegio spalva pastebejau priklauso nuo vietos kur idegama. pvz ar baltijos juros idegis ar vidurzemio. Palangoje pvz man niekad nepavyko graziai ir stipriai idegti bet likti su sveika oda kaip pavyko prie vidurzemio juros.

p.s. nusidaziau plaukus su loreal excellent 6.13. Visai kitas vaizdas. lb tinka wub.gif net keista kad bs netinka grynai auksine bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2014 08 10, 18:22)
o idegio spalva pastebejau priklauso nuo vietos kur idegama. pvz ar baltijos juros idegis ar vidurzemio. Palangoje pvz man niekad nepavyko graziai ir stipriai idegti bet likti su sveika oda kaip pavyko prie vidurzemio juros.


Čia dabar? unsure.gif Gyvenime nepastebėjau skirtumo. Yra skirtumas deginantis soliariume ir prie jūros, bet kad Viduržemio būtų kuom nors geriau už Baltijos? unsure.gif Nebent tik tuo, kad pliažiniu sezonu prie Viduržemio jūros nėr jokio debesio, tai eini ir žinai, kad bus saulė - tai ir saugaisi ten visaip. Tepiesi kremais, laiku lendi į pavėsį. O Palangoj saulė pašviečia kartą per savaitę, tai visi iš tos laimės praranda saiką lotuliukas.gif Va kaip aš - gi tikrų tikriausiai maniau, kad man nebegresia nusvilti, nes birželį irgi buvau Kipre (ten irgi nusvilau, kas be ko), tada liepą dar nusvilau Slovakijoj kalnuose, ir dar gavau saulės į kuprą, bet jau nenusvilau, Ignalinoj prie ežero. Tai manau, kad esu baisiai ruda ir atspari. O pasirodo, špygutę biggrin.gif

Bet žinoma, jei būčiau tepusis apsauginiu kremu, kurį, beje, turėjau čia pat tašėj, tai nebūtų taip atsitikę lotuliukas.gif

O įdegio spalva - visiškai vienoda.
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 08 10, 21:08)
Čia dabar? unsure.gif Gyvenime nepastebėjau skirtumo. Yra skirtumas deginantis soliariume ir prie jūros, bet kad Viduržemio būtų kuom nors geriau už Baltijos? unsure.gif Nebent tik tuo, kad pliažiniu sezonu prie Viduržemio jūros nėr jokio debesio, tai eini ir žinai, kad bus saulė - tai ir saugaisi ten visaip. Tepiesi kremais, laiku lendi į pavėsį. O Palangoj saulė pašviečia kartą per savaitę, tai visi iš tos laimės praranda saiką lotuliukas.gif Va kaip aš - gi tikrų tikriausiai maniau, kad man nebegresia nusvilti, nes birželį irgi buvau Kipre (ten irgi nusvilau, kas be ko), tada liepą dar nusvilau Slovakijoj kalnuose, ir dar gavau saulės į kuprą, bet jau nenusvilau, Ignalinoj prie ežero. Tai manau, kad esu baisiai ruda ir atspari. O pasirodo, špygutę biggrin.gif 

Bet žinoma, jei būčiau tepusis apsauginiu kremu, kurį, beje, turėjau čia pat tašėj, tai nebūtų taip atsitikę lotuliukas.gif

O įdegio spalva - visiškai vienoda.



kiek Palangoj teko degintis tai visada idegdavau raudonai ir oda nusilupdavo. Aisku kipre ant tiesiogines saules buti tiesiog neimanoma, uzteko pabut 20 min ir jau idegiau per kokius 7 kartus biggrin.gifD. apsaugini krema naudoju visada .
Atsakyti
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2014 08 10, 20:18)
kiek Palangoj teko degintis tai visada idegdavau raudonai ir oda nusilupdavo. Aisku kipre ant tiesiogines saules buti tiesiog neimanoma, uzteko pabut 20 min ir jau idegiau per kokius 7 kartus biggrin.gifD.  apsaugini krema naudoju visada .

Tai gal tiesiog labiau saugojaisi? Nes man tai amžiais taip. Kai jau pietuose, tai atrodo - ūch ach, kokia saulė, prisiperku visokių priemonių belekiek! Ir naudoju, ir dar diedus gaudau, ir visus tepu kaip maniakė biggrin.gif O jau čia toj Lietuvoj tai kas jau ten irnesakyk.gif Džiaugiesi, kad nesušalai, ko dar čia saugotis, atrodo biggrin.gif Palangoj po 20 minučių eit iš pliažo??? Kokia nesąmonė, nežinia, kada dar tokia laimė ištiks - pliažinis oras biggrin.gif O kokioj ten Turkijoj ar Kipre ar Ispanijoj gaų gale kokioj tenai - atrodo savaime suprantama, gi pietūs biggrin.gif

Nes kitaip nesugalvoju loginio paaiškinimo, kaip taip galėtų būt. Saulė yra saulė, jūra yra jūra. Labai jau ten kitaip įdegsi kokioj Graikijoj ir Turkijoj, pavyzdžiui? Nors jūros gali būt skirtingos...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 10 rugpjūčio 2014 - 19:37
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2014 08 10, 20:18)
kiek Palangoj teko degintis tai visada idegdavau raudonai ir oda nusilupdavo. Aisku kipre ant tiesiogines saules buti tiesiog neimanoma, uzteko pabut 20 min ir jau idegiau per kokius 7 kartus biggrin.gifD.  apsaugini krema naudoju visada .

Raudonai nieks neįdega. Jai oda įgauna raudoną atspalvį - tai odos nudegmas, tik mažo laipsnio. Tą patį efektą galima išgauti su karštu vandeniu (tik ne tokiu, kad pūslėm išmestų). Nusilupa oda dėl to paties - nudegimas, tada oda atsinaujina, o sena lupasi. Tuo tarpu kad gražiai įdegti nereikia paraudonuoti schmoll.gif . Tiesa mūsų saulė mažiau aktyvi, todėl matyt 20 min. neužtektų gal būt, bet patikėkit, po 20 min. 7 kartus per vidudienį daugeliui būtų per akis. Ir įdegis garantuotas. Nereik nei jūros... Ką jūra padaro, tai saulės daugiau, nes dalis spindulių atsispindi nuo smėlio ir vandens, todėl tolygiau įdegam.
Aš kaip Klaipėditė, kurios močiutės Klaipėdoje skrudinosi sakyčiau žinovė. Beje vidudienį nieks mūsų vaikų į saulę jokiu būdu griežtai neleisdavo. Mano tėtis, kaip ryžas, buvo tikrai net ne pieno baltumo, toks mėlsvai baltas. Jam užtekdavo saulėje pabūti 5 min. ir lupdavosi. Dabar anas su geltonai oranžiniu įdegiu, na ne tamsiu, bet baltu jo nepavadinsi. Įdega visur vienodai. Kol nusivilėdavo - jokio įdegio. Kodėl? Nugi todėl kad nusvilus odos epitelis auga maždaug 7 kartus greičiau, vadinasi ir įdegis nueina tokiu pat greičiu. Tai yra, ką uždirbai, tas nuaugo.
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 08 08, 21:57)
Nors ką aš žinau, Palangoj pliaže man visi oranžiniai mastau.gif

Palangoje gali būt kad daugelis su dirbtiniu įdegiu g.gif . Anas tai tikrai oranžinis. Pas mus visi, kol dar nespėjo įdegt, "nusidegino" kremų pagalba ryškiai, o paskui jau gražūs į pliažus ėjo... tai gal ir Palangoje panašiai.
Tarkim mano brolis labai gerai ir greit įdega, pats vidutinio tamsumo pilkšvo atspalvio šatenas... nu ir nei lašo pas jį oranžinės. Aš kai foto pamačiau su įdegiu, kur stovim su tėčiu... iš kart matos, kas šeimoje "ryžas".
Bet šiaip, jai traktuot, kad ruda - oranžinės atmaina, tai jo, visi įdegam oranžinei biggrin.gif

Aš tai va žiūriu... mano sūnaus įdegis geltoniausias... dukros ir mano labiau link lašišinės arba persiko su raudonais šonais, toks su ružavumu. Arba dėl to, kad tas undertonas labiau lenda, nes menkiau įdegam, arba nežinau... Bet mes ružavesnės, plius aš už juos abu purvinesnė (matyt amžius biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 08 12, 09:36)
Palangoje gali būt kad daugelis su dirbtiniu įdegiu g.gif .

Abejoju mastau.gif
Gal nebent žinai kas - Palangoj visi saulės gavę, tai gali būti su raudonumu, žinai, kai būna dar lyg nenusvilęs, bet taip beveik biggrin.gif

Šiaip man irgi juokinga, kai žmonės sako - įdegu raudonai biggrin.gif Tai galima būtų laikyti įdegiu, jei jis toks raudonas ir liktų biggrin.gif O realiai sakytų - greit nusvylu biggrin.gif

Aš seniai seniai turėjau tokią draugę, ryžavotą, kuri labai greit nudega. Bet vis viena norėjo degintis. Tai mes kartą darėm taip: ėjom degintis, bet buvom ant saulės tiek, kiek ji gali. Nes aš nors šviesiaodė, bet galiu daugiau, tada ji nusviltų smile.gif Žo, pirma diena - 5 minutės ant pilvo, 5 ant nugaros, ir namo. Antra diena - 10 minučių. Trečia - 15.
Ir žinokit ji gražiausiai įdegė, be jokių nudegimų. Bet kas įdomiausia, ir aš įdegiau labai puikiai, ir įdegis laikėsi labai ilgai, ne taip, kaip su tais visais nusvilimais, kai rudas esi po dviejų dienų, o po savaitės - vėl baltas... Nu kaip aiškinai smile.gif
Atsakyti

p.s. atkreipiau demesi, kad bs ir cs gali dalintis dauguma plauku dazu spalvu,net keista bet spalviniai tipai skirtingi lotuliukas.gif
Atsakyti
O kas čia labai keisto? Plaukų spalvos - tai ne skudurų spalvos, jų yra ribotai... Ypač natūralių, kur visokie bordiniai atkrenta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 12 rugpjūčio 2014 - 20:50
QUOTE(Noa @ 2014 08 08, 19:30)
O kokį įvaizdį sudaro pavasariai ir žiemos?! biggrin.gif

nepamenu tiksliai kur as tai skaiciau, na bet pvz cia kazkas panasaus ta tema:
pavasaris
ziema
ruduo
vasara
Atsakyti
pasirodau su nauja spalvyte smile.gif net keista kad pilko atspalvio plaukai geriau nei koks auksas 4u.gif
My Webpage
Atsakyti
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2014 08 18, 19:20)
pasirodau su nauja spalvyte smile.gif net keista kad pilko atspalvio plaukai geriau nei koks auksas 4u.gif
My Webpage

Kad gal nelabai keista. Natūralūs gi daug pas ką su pilku atspalviu? Pas mane, pvz smile.gif Nors tipas kaip ir šiltas. Bet per geltoni plaukai negali būti... Per pilki - irgi ne. Bet ir per geltoni ne...
Atsakyti