Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(Hypnotic Poison @ 2014 08 06, 19:29)
sveikutes. Koks ideliausias plauku atspalvis prie persikines/gelsvos odos?
Kipro deka gana stiprokai idegiau. Tas idegis rudas auksinio atspalvio. Tai budinga bs? 4u.gif


Manau, kad visiems spring būtent auksinio atspalvio įdegis būdingas. Geltonas, oranžinis, rudas su auksiniu, tik skirtingo tamsumo ir su skirtingomis akimis/plaukais. Man kaštoniniai atspalviai būtų gražu prie persikinės odos.
Atsakyti
as po musu diskusijos apie idegius pradejau ziureti, kaip idege zmones gatvej. ir tik dabar atkreipiau demesi, kad vieni idega spalvotai, o kiti ne. Spalvotai tai turiu omenyje atspalvis rudai geltonas, rudai orandzinis, rudai bordinis realiai nuspalvintas zmogus . o pvz as, kad ir idegus kazkiek oda, bet prie tokio spalvoto zmogaus stovedama aiskiai matau, jog esu softas. NEs mano idegis toks neryskus, tas rudumas/geltonumas nupilksvintas, nespalvotas atrodo (tik gama ne juodai balta, o geltonai ruda, kaip senose nuotraukose).

Tai matyt pavasariukai spalvotai idega? gal dar ziemos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rytojryta: 07 rugpjūčio 2014 - 10:09
reikėtų su kuo nors pasilyginti, mano rankos gan stipriai įdegę tai man kažkokios oranžinės atrodo blink.gif (LSu)
gal kai sustočiau šalia su kokiu springu paaiškėtų, kad pelenų spalvos tas mano įdegis lotuliukas.gif
Atsakyti
Gal kas galėtumėte parodyti vasarinio tipo įdegio pavyzdžių palyginimui? Mano toks žiūriu su ružavumu...
http://i1056.photobu...zps9a313c5e.jpg



 i 
Įkeliamų nuotraukų dydis turi neviršyti 640x480 taškų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo d'esprit: 07 rugpjūčio 2014 - 13:35
nufotkinau, bet nebesusikalbu su flickeriu doh.gif
seniau buvo paprastai galima įdėt nuorodą į bet kokio dydžio foto g.gif
Atsakyti
QUOTE(rytojryta @ 2014 08 04, 16:19)
greiciausiai vasara bus, nes vasaros sudaro ne sios zemes gyventojos vaizda. o rudeniams budingas "savos" merginos ivaizdis / ispudis. zemiskos, kaiminysteje gyvenancios.

bet griztu prie pamastymu, kaip galima bunant blankia ir bespalve isrodyti graziai.  is tavo aprasymo, speju, kad mergina buvo romatisko stiliaus drbuziais, sukuosena. gal kokiu pavyzdziu  galetum ideti?


O kokį įvaizdį sudaro pavasariai ir žiemos?! biggrin.gif


Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 08 08, 18:30)
O kokį įvaizdį sudaro pavasariai ir žiemos?! biggrin.gif


sakyčiau pasiutusios (ir ypač BS) tongue.gif ... na dar gyvybingos
nors tuos konkrečius apibūdinimus ir aš kažkur buvau užtikusi
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2014 08 08, 20:02)
sakyčiau pasiutusios (ir ypač BS)  tongue.gif  ... na dar gyvybingos
nors tuos konkrečius apibūdinimus ir aš kažkur buvau užtikusi

O aš ne, ir man labai rūpi biggrin.gif

Nu žiemos tai gal fatališkos moterys. O pavasariai, ką? biggrin.gif
Atsakyti
su foto jau tingiu krapštinėtis, bet žinokit tikrai oranžiniai geltona įdegiau
nagų lakas tamsios vyšnios spalvos, kuris nors ir ne pats labiausias LSu, bet sakyčiau gražiai kontrastingai žiūrėjosi prie mano porcelianinių pirštelių, dabar kaip ant kokios turgaus prekeivės atrodo blink.gif
ne veltui aš nesideginu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dilukai: 08 rugpjūčio 2014 - 19:31
O aš apie įdegius nesuprantu, ir nežinau aš, kaip aš įdegu. Erszebeth, pažėk mano profily, ar supranti? Nes aš pati tai ne.

Šiuo metu - pusiau rudai, pusiau raudonai, konkrečiai kairė pusė raudona biggrin.gif nes mažas maudėsi, o aš žiūrėjau. O jis ilgai ilgai maudėsi, ir sugebėjau nudegti vieną pusę biggrin.gif

Tai dabar atrodau tiksliai it persikas biggrin.gif

user posted image

Man atrodo, įdegio spalvą gali nusakyt tik atsistojus greta kažko. Nors ką aš žinau, Palangoj pliaže man visi oranžiniai mastau.gif Jei mano mažas vasara, tai mes su juo maždaug vienodi. Tik jis neturi raudono šono biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 08 08, 20:57)
O aš apie įdegius nesuprantu, ir nežinau aš, kaip aš įdegu. Erszebeth, pažėk mano profily, ar supranti? Nes aš pati tai ne.




Oranžinė tu, kaip ir visi pavasariai. Geltona su rausvais permušimais, spalvota. Ne ruda ir juolab ne pilkai ruda.
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2014 08 08, 23:42)
Oranžinė tu, kaip ir visi pavasariai. Geltona su rausvais permušimais, spalvota. Ne ruda ir juolab ne pilkai ruda.

Aplamai sutinku, bet kad visi likę, mano suvokimu, irgi oranžiniai! biggrin.gif Nebent iš soliariumo išlindę - pastebėjau, kad soliariumuose žmonės pilkai įdega. Gal vasariniai žmonės...
Atsakyti