Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(Hiver @ 2014 08 02, 21:35)
O kuno idegio foto neturit? 4u.gif  Nes is veido geriau nesprest, kadangi visokie paraudimai, spalvos nelygumai dazniausiai iskreipia atspalvi.

PAPILDŽIAUMy Webpage
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2014 08 02, 14:34)


O maniskis tai irgi gelsvas taciau su vos zalsvai pilksvu atspalviu, toks su sendintos bronzos atspalviu sakyciau:


Neseniai pasilyginom su drauge tai pas ja toks sokoladinio atspalvio idegis, turintis net rausvumo, o mano pries ja toks pageltes.



ir mano toks pat doh.gif geltona su zalsvu ir pilksvu, vienu zodziu murzinas geltonas. net nesendintas zalvaris.

o vyras mano i raudonuma. kai prisigaludziam atrodom lyg kiniete su indenu. as geltona kaip bobute, o jis raudonas lyg svaigalu megejas butu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2014 08 01, 22:52)
jeigu laužtų porcelianinės lėlės įvaizdį.


o kaip ta porcelianines leles ivaizdi islauzti ir kas ji gali islauzti?isvis is ko tas ivaizdis susidaro?


kas del baltu odu. vis savo dukra stebiu, o ji labai labai i mane panasi. oda lygiai tokia pat. tai musu oda nera balta. kai namie i ja ziuri, turi oda atspalvi. bet jeigu tik atsitoja mano vaikas prie kito vaiko kiek ryskeniu bruozu (nebutinai tamsaus gymio), ji iskart isblyksta. pasidaro suriu.
Papildyta:
QUOTE(aina1979 @ 2014 08 02, 20:57)
O dabar bent jau įdegu. Tik nesuprantu kartais atrodo, kad geltona,geltona. Bet pasižiūriu į nuotrauką tai gal ir geltonai raudona g.gif Bet manau, kad oranžinė niekada nebūnu... g.gif


man veidukas atrodo rozinis, o nuotraukoj, kur kaklas matosi - orandzinis idegis. geltonu nepavadinciau.
Papildyta:
QUOTE(bytte @ 2014 07 31, 14:28)

Papildyta:

reikia prisimint, kad už svorį atsakingos primityviosios smegenys, ir jos argumentų nesupranta. Kai žiūrim į skanėsta - oi oi koks jis skanus, oi oi kaip jo noriu... vien teigiamos emocijos, o argumentas - negalim, ibo sustorėsiu lieka tik geležinės valios pastangoms. Tuo tarpu kai reik mankštintis viskas atvirkščiai - o jėzus dar kartelį... na dar truputi pakentėk - neigiamos emocijos. Norint perprogramuot smegenis, reik "įjungt" jausmus. Tai puikiai padaro visokie -uoliai, arba -valgiai. Galim aišku ieškot visokių būdų, apsiryt pyragaičiais, kai pykina biggrin.gif , galim emociškai susiet pyragaitį su žmogum kurio nemėgsti... žo įjungt emocijas, o kaip kiekvieno fantazijos reikalas. Aišku viens du nepersiprogramuosi, bet ... aš bent nebestorėju (visada storėdavau kol "susiimdavau griežtai" maždaug iki 86kg, o šio metodo ėmiausi 80kg ir tiek tebesveriu), o aplinkiniai sako kad net sukūdau (pilvukas išnyko, kojos padailėjo... optinė apgaulė matyt, ibo nei svarstyklės, nei rūbai pagerėjimo nerodo).

yra racijos sitame dalyke. nes pvz medus man nelenda gerklen ir isvis man nuo jo nuotaika bjura, nes vienas veikejas auginantis bites gerokai kraujo pagadino.

gal zinai kur galima butu apie tai paskaityti, ar kokius raktinius zodzius google naudoti, kad ta tema info rasti g.gif
o tu pati ka darei ?
Papildyta:
QUOTE(Hiver @ 2014 08 01, 10:59)
Che, nusipirkau ta knyga. tongue.gif Skaitysiu dabar, jeigu kuria domins galesiu reziumuot savo nuomone. mirksiukas.gif

Del kepto maisto bet juk ir jis gali but sveikas, pvz keptas orkaiteje. Isivaizduoju koki kumpiuko gabala folijoje... arba sviezias bulvytes, keptas ne keptuveje kaip fri, o orkaiteje, tokias visas apskrudusias... man taip daug skaniau.  smile.gif
O del saldumynu tai as su savim sudariau sutarti. Be galo juos megstu ir zinau kad negalesiu atsisakyt, tai valgau tik rytais prie kavos ir kiek tik lenda. O paskui jau nebe, iki kito ryto.


butinai parasyk, kas uzkabino tave knygoj 4u.gif

keptas orkaiteje maistas skanus, o va gruzdintas tai labai skanus. nes riebalai duoda skoni. o cikloninese kronelese keptos bulves be riebalu - fe. o dar as nesijauciu soti, jei maiste nere riebalu. galiu suvalgyti puoda saltibarciu ir vis tiek jausti kazkoki nepastenkinima, geriau alki numalsina saujele riesutu.

del saldumynu - tokia sutartis man nepraeitu, nes pirmiausia valgyciau daugiau nei reikia, jei zinociau, kad veliau negausiu, o dar visa diena mintys persekiotu apie saldumynus. man gautusi kankinimasis, kuri , po kazkiek laiko mesciau.

visos mes skirtingos. kas tinka vienai, netinka kitai. vat ir ieskau savo varianto, kokiu budu susitarti su savo kunu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rytojryta @ 2014 08 03, 13:24)
o kaip ta porcelianines leles ivaizdi islauzti ir kas ji gali islauzti?isvis is ko tas ivaizdis susidaro?
kas del baltu odu. vis savo dukra stebiu, o ji labai labai i mane panasi. oda lygiai tokia pat. tai musu oda nera balta. kai namie i ja ziuri, turi oda atspalvi. bet jeigu tik atsitoja mano vaikas prie  kito vaiko kiek ryskeniu bruozu (nebutinai tamsaus gymio), ji iskart isblyksta. pasidaro suriu.



Rūbais, šukuosena. Visai neseniai stebėjau vieną jauną moterį ir grožėjausi, ji būtent iš tų "baltų kaip sūris". Spalvinis tipas tikrai ne pavasario ar žiemos - ji buvo arba light summer, arba soft autumn. Plaukai šviesūs, gal per gelsvokai nudažyti, supinti aplink galvą tokiu išsidraikiusiu pusiau vainiku. Palaidinė šviesi balkšvai kreminė kažkokia, panaši į šilkinę, ant priekio raukiniai, tokia visa "papliurusi" ir sukišta į šviesiai geltoną irgi gana laisvą, šilkinį primenantį sijoną. Atrodė fantastiškai, balta balta, neryški neryški, lengva. Bet jeigu būtų susirengusi ir susišukavusi kaip moteris toje nuotraukoje, pretenduodama į griežtą stilių, tada atrodytų ne kažką.
Atsakyti
greiciausiai vasara bus, nes vasaros sudaro ne sios zemes gyventojos vaizda. o rudeniams budingas "savos" merginos ivaizdis / ispudis. zemiskos, kaiminysteje gyvenancios.

bet griztu prie pamastymu, kaip galima bunant blankia ir bespalve isrodyti graziai. is tavo aprasymo, speju, kad mergina buvo romatisko stiliaus drbuziais, sukuosena. gal kokiu pavyzdziu galetum ideti?
Atsakyti
QUOTE(rytojryta @ 2014 08 04, 15:19)
greiciausiai vasara bus, nes vasaros sudaro ne sios zemes gyventojos vaizda. o rudeniams budingas "savos" merginos ivaizdis / ispudis. zemiskos, kaiminysteje gyvenancios.

bet griztu prie pamastymu, kaip galima bunant blankia ir bespalve isrodyti graziai.  is tavo aprasymo, speju, kad mergina buvo romatisko stiliaus drbuziais, sukuosena. gal kokiu pavyzdziu  galetum ideti?


Taip, ji buvo apsirengus romantiškai. Baltaodė vasaros tipo man labai gražiai atrodo ir link gotiško stiliaus, gal tiktai juodą pakeičiant tamsiai pilkais atspalviais, vasaroms labai tinka ir dūminis makiažas.

Ashlee Simpson (lyg tai soft summer) čia man labai gražiai atrodo:

user posted image

Šita ponia - absoliuti blankuma, bet moka gražiai pasipuošti:

user posted image

Nors, žiūriu, gal ji blanki todėl, kad ne pagal savo tipą dažo plaukus? Čia sena jos foto, bet matosi, kad ir iškreiptos spalvos, nes iš tiesų jos akys mėlynos ir gana šviesios, o foto atrodo rudos:

user posted image

Ir šita labai blanki:

user posted image

user posted image

Jaunystėje:

user posted image


Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2014 08 04, 20:01)
Taip, ji buvo apsirengus romantiškai. Baltaodė vasaros tipo man labai gražiai atrodo ir link gotiško stiliaus, gal tiktai juodą pakeičiant tamsiai pilkais atspalviais, vasaroms labai tinka ir dūminis makiažas.

Ashlee Simpson (lyg tai soft summer) čia man labai gražiai atrodo:

user posted image



sitoj nuotraukoj taip , porcelianine lele. KAs cia padaryta g.gif oda kontrastuoja su plaukais + isryskintos akys g.gif

bet kitose nuotraukose jau ji neporcelianine...
https://www.google.l.....shlee Simpson

o Jesica Simpson jai ne gimine. Jesica yra SA.
Atsakyti
Ta mano matytoji kažką į šitą pusę laužė (aišku, tiksliai tokios foto tikrai nerasčiau):


user posted image

user posted image

Čia kiek tamsesni plaukai, bet vis vien, manau, vasara, ir įdegti nesistengia:

user posted image

user posted image

Šitoks dieviškas derinimas tik vasaroms įmanomas...

user posted image

Blanki ir graži. Klausimas, ar gražesnė būtų, jeigu būtų ryški spalviškai:

user posted image

Šita tikrai ne žiema. Manau, vasara, plaukai nubalinti. Bet kaip gražu su juoda wub.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(rytojryta @ 2014 08 04, 19:21)
o Jesica Simpson jai ne gimine. Jesica yra SA.


Taigi seserys jos smile.gif
Atsakyti
grazus "blankiuju" pavyzdziai 4u.gif

g.gif porcelianine ir blanki turbut ne tas pat g.gif porcelianine turbut turi daugiau kontrasto. o gal porcelianiniu undertonas buna saltas , na gal dar neutralus g.gif

porcelianines:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted imageuser posted image

Atsakyti
QUOTE(rytojryta @ 2014 08 04, 20:12)
grazus "blankiuju" pavyzdziai  4u.gif

g.gif  porcelianine ir blanki turbut ne tas pat  g.gif  porcelianine turbut turi daugiau kontrasto.  o gal porcelianiniu undertonas buna saltas  , na gal dar neutralus  g.gif

porcelianines:



Kiek įmatau, tai įvairių spalvinių tipų atstovės, bet čia jos visos tamsiaplaukės. Pirmoji - ko gero ir natūraliai panaši, tai žiemos tipas. antroji - vasara, tamsiai ir ryškiai dažytais plaukais. Trečioji - ruduo arba pavasaris. Ketvirta - gal irgi tikra žiema. Penkta - spėju, natūraliai ryža, true spring ar tik nebus smile.gif Bet juk porcelianinės lėlės būna ne vien tamsiais plaukais. Būna ir blondinių, bet jos vis vien šaltokos. Ir akys lėlių ryškios, tad blondinėms vasaroms prie baltos odos būtina ryškint akis (ypač gražiuoju dūminiu makiažu) bigsmile.gif
Atsakyti
sveikutes. Koks ideliausias plauku atspalvis prie persikines/gelsvos odos?
Kipro deka gana stiprokai idegiau. Tas idegis rudas auksinio atspalvio. Tai budinga bs? 4u.gif
Atsakyti