Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(Hiver @ 2014 07 29, 10:39)

Beje, cia prakalbot apie juodos liekninima, ar esat kuri skaiciusi knyga Mireille Guiliano „Kodėl prancūzės nestorėja" ?
Uzmaciau vakar knygyne, galvoju gal nusipirkt? ax.gif

knygos santrauka
http://www.moteris.l...a.d?id=64788797

http://www.grozioklu...-nestoreja-1849

as turiu bedu su svoriu , man knygos pirkimas butu tik vilties pirkimas. O kad suliekneti reikia keisti gyvenimo buda. Kokia bebutu dieta visur tas pat principas MĖDJ (maziau esk daugiau judek). Sumazinti riebalu ir cukraus kieki maiste pavyksta tik tam tikram periodui, po to vel griztu prie to ka megstu blush2.gif Kaip perprogramuoti smegenis, kad noretusi sveiko maisto, o ne saldumynu ir keptu dalyku ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rytojryta: 29 liepos 2014 - 14:18
QUOTE(Hiver @ 2014 07 29, 10:39)
Nu bet rimtai! ax.gif Kazin, gal cia del to kad vasara idegam ir pradedam nejuciom savintis ryskesnes, svaresnes spalvas is savo kolegiu paleciu? As pavyzdziui, tai kiekviena vasara pajuntu kad mane ant juodos patraukia, ziema laisvai be jos galiu apsieit. O rodos turetu buti atvirksciai. Ir balta isdrystu apsivilkt.

Ei, ir man tas pats!
O jau durnumo viršūnė yra vasarą žieminius daiktus pirkti. Pvz. kokį šaliką. Kiek esu taip darius - tai žiemą jo niekad nenešiojau biggrin.gif
Atsakyti
O man kaip tik priešingai - būtent vasarą pradeda norėtis savo tipo spalvų biggrin.gif Net nusipirkau freskų rašto suknelę, vat iš tokių spalvų:

user posted image

Nors greičiausiai, kai įdegu, kaip tik numigruoju į kitą tipą, rudenį, nes oda patamsėja, plaukai pašviesėja, ir nelieka kontrasto.
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 07 29, 18:34)
Ei, ir man tas pats!
O jau durnumo viršūnė yra vasarą žieminius daiktus pirkti. Pvz. kokį šaliką. Kiek esu taip darius - tai žiemą jo niekad nenešiojau biggrin.gif

arba buna per vasaros ispardavimus sezono pbg nuperki vasarini ruba, kitos vasaros pradzioje uzsidedi ir galvoji, kas cai man per uztemimas buvo, kad toki pirkau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rytojryta: 31 liepos 2014 - 09:08
QUOTE(rytojryta @ 2014 07 31, 10:07)
arba  buna per vasaros ispardavimus sezono pbg  nuperki vasarini ruba, kitos vasaros pradzioje uzsidedi ir galvoji, kas cai man per uztemimas buvo, kad toki pirkau  g.gif

Aha. Ir kiek tokių spintoj guli biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2014 07 29, 21:23)
Nors greičiausiai, kai įdegu, kaip tik numigruoju į kitą tipą, rudenį, nes oda patamsėja, plaukai pašviesėja, ir nelieka kontrasto.

Nus tada gal į light springą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 07 31, 13:17)
Nus tada gal į light springą biggrin.gif

Nu jau jep jep, kas be kontrasto, tas į laitspringus biggrin.gif Laitspringo be kontrasto pavyzdys:

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 07 25, 09:41)
Ai aš 15 vienu metu naudoju biggrin.gif Spalva man visi korėjietiški per negeltoni, bet aš juos pataisau su bronzeriu. Missha perfect Cover 1 gal geriausias arba Missha choboyang...

Dabar, kai įdegus, visai nieko eina sena Estee lauder krempudra Double Wear stay-in-place Makeup beige 03. Bet šiaip jis man tik vidury vasaros geras, paskui per tamsus.

Dar man patinka guerlain BBkas, vienas iš dviejų, mėlynas, šviesesnis. Jis gal kažkiek prisitaiko prie odos...

Dar turiu Sebo Calm Natural 1. Nu gal į gelsvumą kažkiek.

Bet realiai idealų rasti sunku.

Man tai arba per tamsūs... arba šviesūs per kažkokie... net nežinau kokie, bet visai ne mano skūros spalvos g.gif ...

QUOTE(Hiver @ 2014 07 25, 10:45)
O as kazkaip pradejau nebesizavet nude basutem ir atvirom baletkem, tokiom kur basa koja isimauni. Nu kazkaip man tos mano kojos pasidaro kaip 10 km ejus.... blush2.gif Aisku pliusas tas kad tokios tinka prie visko, bet kai apsiaunu kokias melynas ar raudonas, ar kad ir baltas (ne sniego), iskart kojos grazesnes atrodo. g.gif
Bandziau ir kakavos rusvumo, ir sviesios camel spalvos, nu nesiziuri nors tu ka. unsure.gif
Kalbant apie pudras, as BB nenaudoju, uztai is pudru prisitaikiau viena kuri per tokius karscius neblogai isbuna ant mano siuo metu padidinto riebumo odos, Maybelline dream matt mouse Nr.21. Ji tokia kaip standziai suplaktos putos, stikliniame indelyje. Spalva idealiai tinka prie mano dabartinio idegio, baigiu prisipratint ja tept su sepeteliu, gaunasi greit ir graziai. Paskui dar sausos kompaktines uzmetu, su bronzantu ir skaistalais pasimodeliuoju ir voila. thumbup.gif

man tai tokios kaip ten ... pink beige, iš nude serijos, su baltu paduku labai pagražina kojas, kažkaip įdegis dailesnis atrodo. Bet be balto paduko tai ne kas. Gal ta balta lengvumo kojoms ir priduoda g.gif .
Šiaip aš avalynės plokščiu padu nenešioju - nepatogu. "Balerinas" dėviu tik su pakulne, dažniausiai dalinai aišku paslėpta, na ortopediškai išformuotas. Tada kojytė daug grakščiau atrodo... ir eisenai sveikiau.

Aš tai visai nebegaliu krem pudros naudot... ir dėl BB abejoju. Nu nežinau, bet iškart vienos problemos su oda prasideda... blizga, spuoguojas, pleiskanojas... žo problema ant broblemos. Kai mečiau visus kremus ir pudras, tai vaizdas susitvarkė, bet aišku tiek kiek gali susitvarkyti: turiu randelių, trūkusių kraujagyslių... na ir pigmentuota nėra tolygiai oda. Vaizdas daug geresnis pasišpakliavus, bet leidžiu sau tokį malonumą retai. Ir tai iškart prasideda problemos su poromis doh.gif .
Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2014 07 31, 13:39)
Nu jau jep jep, kas be kontrasto, tas į laitspringus biggrin.gif Laitspringo be kontrasto pavyzdys:

Nu... o akių baltymas žiek kokį kontrastą su viskuo "laiko", o dantys matyt irgi ne juodi biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(rytojryta @ 2014 07 29, 15:15)
as turiu bedu su svoriu , man knygos pirkimas butu tik vilties pirkimas. O kad suliekneti reikia keisti gyvenimo buda. Kokia bebutu dieta visur tas pat principas MĖDJ (maziau esk daugiau judek). Sumazinti riebalu ir cukraus kieki maiste pavyksta tik tam tikram periodui, po to vel griztu prie to ka megstu  blush2.gif  Kaip perprogramuoti smegenis, kad noretusi sveiko maisto, o ne saldumynu ir keptu dalyku ?

reikia prisimint, kad už svorį atsakingos primityviosios smegenys, ir jos argumentų nesupranta. Kai žiūrim į skanėsta - oi oi koks jis skanus, oi oi kaip jo noriu... vien teigiamos emocijos, o argumentas - negalim, ibo sustorėsiu lieka tik geležinės valios pastangoms. Tuo tarpu kai reik mankštintis viskas atvirkščiai - o jėzus dar kartelį... na dar truputi pakentėk - neigiamos emocijos. Norint perprogramuot smegenis, reik "įjungt" jausmus. Tai puikiai padaro visokie -uoliai, arba -valgiai. Galim aišku ieškot visokių būdų, apsiryt pyragaičiais, kai pykina biggrin.gif , galim emociškai susiet pyragaitį su žmogum kurio nemėgsti... žo įjungt emocijas, o kaip kiekvieno fantazijos reikalas. Aišku viens du nepersiprogramuosi, bet ... aš bent nebestorėju (visada storėdavau kol "susiimdavau griežtai" maždaug iki 86kg, o šio metodo ėmiausi 80kg ir tiek tebesveriu), o aplinkiniai sako kad net sukūdau (pilvukas išnyko, kojos padailėjo... optinė apgaulė matyt, ibo nei svarstyklės, nei rūbai pagerėjimo nerodo).
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 07 31, 12:17)
Nus tada gal į light springą biggrin.gif


Taigi warm spring ir light spring kontrastas toks pat blush2.gif

QUOTE(Noa @ 2014 07 31, 12:39)
Laitspringo be kontrasto pavyzdys:



Tai kad čia ne tik kontrasto, bet ir šiltumo nerasta, ar ne light summer tik bus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2014 07 31, 21:52)
Taigi warm spring ir light spring kontrastas toks pat  blush2.gif
Tai kad čia ne tik kontrasto, bet ir šiltumo nerasta, ar ne light summer tik bus?  g.gif

Ale rimc, čia ga daugiau vasarėlė bus biggrin.gif Birželis koksai tai lietuviškas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2014 07 31, 21:52)
Taigi warm spring ir light spring kontrastas toks pat  blush2.gif
Tai kad čia ne tik kontrasto, bet ir šiltumo nerasta, ar ne light summer tik bus?  g.gif

Nus mažesnis pas lightus... be to jie gan įdegę... ir blondinai biggrin.gif

pas mane tai gan šilta ana atrodo, tokia šiltai tamsiai ruda, kiek bordiniu atspalviu... ale nus spalva... man batai tokios spalvos tikriausiai tiktų g.gif , matyt visgi koks kovas lietuviškas, ale o gal ir spalis g.gif .
Papildyta:
QUOTE(Erszebeth @ 2014 07 31, 21:52)
Taigi warm spring ir light spring kontrastas toks pat  blush2.gif
Tai kad čia ne tik kontrasto, bet ir šiltumo nerasta, ar ne light summer tik bus?  g.gif

Nus mažesnis pas lightus... be to jie gan įdegę... ir blondinai biggrin.gif

pas mane tai gan šilta ana atrodo, tokia šiltai tamsiai ruda, kiek bordiniu atspalviu... ale nus spalva... man batai tokios spalvos tikriausiai tiktų g.gif , matyt visgi koks kovas lietuviškas g.gif .
Atsakyti
QUOTE(rytojryta @ 2014 07 29, 15:15)
knygos santrauka
http://www.moteris.l...a.d?id=64788797

http://www.grozioklu...-nestoreja-1849

Kaip perprogramuoti smegenis, kad noretusi sveiko maisto, o ne saldumynu ir keptu dalyku ?

Che, nusipirkau ta knyga. tongue.gif Skaitysiu dabar, jeigu kuria domins galesiu reziumuot savo nuomone. mirksiukas.gif

Del kepto maisto bet juk ir jis gali but sveikas, pvz keptas orkaiteje. Isivaizduoju koki kumpiuko gabala folijoje... arba sviezias bulvytes, keptas ne keptuveje kaip fri, o orkaiteje, tokias visas apskrudusias... man taip daug skaniau. smile.gif
O del saldumynu tai as su savim sudariau sutarti. Be galo juos megstu ir zinau kad negalesiu atsisakyt, tai valgau tik rytais prie kavos ir kiek tik lenda. O paskui jau nebe, iki kito ryto.

QUOTE(Noa @ 2014 07 29, 18:34)
Ei, ir man tas pats!
O jau durnumo viršūnė yra vasarą žieminius daiktus pirkti. Pvz. kokį šaliką. Kiek esu taip darius - tai žiemą jo niekad nenešiojau biggrin.gif

Va va, o ypac man rizikinga ziema pirkt vasarini ruba, kazkaip tada kreivai isivaizduoju ta vasara, kaip as ji nesioju, kokia idegus busiu, kaip jis vejyje plazdes kur nors prie vandens. biggrin.gif O ateina ta reali vasara ir tada pamatai kad niekur jo nepritaikai. doh.gif

QUOTE(Erszebeth @ 2014 07 29, 21:23)
O man kaip tik priešingai - būtent vasarą pradeda norėtis savo tipo spalvų  biggrin.gif Net nusipirkau freskų rašto suknelę, vat iš tokių spalvų:


Kokios grazios spalvos, noreciau kad man tokios tiktu. wub.gif

QUOTE(bytte @ 2014 07 31, 14:28)
Šiaip aš avalynės plokščiu padu nenešioju - nepatogu. "Balerinas" dėviu tik su pakulne, dažniausiai dalinai aišku paslėpta, na ortopediškai išformuotas. Tada kojytė daug grakščiau atrodo... ir eisenai sveikiau.

Aš tai visai nebegaliu krem pudros naudot... ir dėl BB abejoju. Nu nežinau, bet iškart vienos problemos su oda prasideda...

As irgi visisku ploksciapadziu nemegstu, drinks_cheers.gif nuo paauglystes turiu bedu su peda, man net po namus negalima basomis vaiksciot, reikia kad slepetes bent 1 cm aukscio po kulnu turetu, o geriausia 2 - 3 cm.

Del pudros, o nebandei mineralines, tos tikrosios, pvz. kaip Inika, Everyday Minerals ir panasias?
As tu problemu irgi visokiu turiu... nors aisku tenka naudot po ja visokias matizuojancias poras maskuojancias bazes, ant jos sausa kompaktine irgi matizuojancia, ant jos lengva pudra su svytinciom dalelem, kad vizualiai neutralizuotu tuos visus sluoksnius ir padarytu oda plonyte, gaivia ir "kaip be makiazo", dienos begyje islindus blizgesiui specialius lapelius blizgesiui salinti, makiazo nueminui, veido tonizavimui irgi padidintas demesys... bet viska sudejus sau as su pudra atrodau zymiai geriau negu be jos, tad vis tik naudoju. blush2.gif Bet cia kiekvienai individualiai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 01 rugpjūčio 2014 - 10:02