Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(bytte @ 2014 07 24, 21:11)
Jai mėlyna su pilkumu ir ne tamsi tai visai ok... bet vat kitokia... kažko aš irgi sunkiai įsivaizduoju.

o prie juodo... kokie ne juodi batai  g.gif , nu aišku kūno spalvos geriausiai... bet iš kur tokius gaut unsure.gif

...ir Noa... tu BB kokį naudoji, nu kad geltonas būtų, ibo ... neišsirenku...


Ai aš 15 vienu metu naudoju biggrin.gif Spalva man visi korėjietiški per negeltoni, bet aš juos pataisau su bronzeriu. Missha perfect Cover 1 gal geriausias arba Missha choboyang...

Dabar, kai įdegus, visai nieko eina sena Estee lauder krempudra Double Wear stay-in-place Makeup beige 03. Bet šiaip jis man tik vidury vasaros geras, paskui per tamsus.

Dar man patinka guerlain BBkas, vienas iš dviejų, mėlynas, šviesesnis. Jis gal kažkiek prisitaiko prie odos...

Dar turiu Sebo Calm Natural 1. Nu gal į gelsvumą kažkiek.

Bet realiai idealų rasti sunku.
Atsakyti
Aciu uz nuomones del rankinuko, reiks gal pagalvot apie jo isigijima. ax.gif
QUOTE(Noa @ 2014 07 24, 20:39)
Aš manau, prie pilko gražu būtų. O vasarai pilka gi labai gerai. Rusų mėlyno katino pilka!

Pilka tai mano rudenine - pavasarine garderobo spalva, nu ir dar ziema prisitaikau. Uztai vasara is paskutiniuju stengiuos nieko pilko nepirkt, kad nors vienas sezonas be pilkos apsieitu. Pailsiu nuo jos taip sakant. biggrin.gif

QUOTE(bytte @ 2014 07 24, 21:11)
o prie juodo... kokie ne juodi batai  g.gif , nu aišku kūno spalvos geriausiai... bet iš kur tokius gaut unsure.gif


O as kazkaip pradejau nebesizavet nude basutem ir atvirom baletkem, tokiom kur basa koja isimauni. Nu kazkaip man tos mano kojos pasidaro kaip 10 km ejus.... blush2.gif Aisku pliusas tas kad tokios tinka prie visko, bet kai apsiaunu kokias melynas ar raudonas, ar kad ir baltas (ne sniego), iskart kojos grazesnes atrodo. g.gif
Bandziau ir kakavos rusvumo, ir sviesios camel spalvos, nu nesiziuri nors tu ka. unsure.gif


Kalbant apie pudras, as BB nenaudoju, uztai is pudru prisitaikiau viena kuri per tokius karscius neblogai isbuna ant mano siuo metu padidinto riebumo odos, Maybelline dream matt mouse Nr.21. Ji tokia kaip standziai suplaktos putos, stikliniame indelyje. Spalva idealiai tinka prie mano dabartinio idegio, baigiu prisipratint ja tept su sepeteliu, gaunasi greit ir graziai. Paskui dar sausos kompaktines uzmetu, su bronzantu ir skaistalais pasimodeliuoju ir voila. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 25 liepos 2014 - 09:58
ašai LSu nusipirkau juodai baltą bliuską ir nešioju ją labai. Bet ji ant balto fono geometrinis smulkus juodas raštas. Balta tokia off white.


galvoju ar būna tokia spalva "off black". Man atrodo būna biggrin.gif Dar turiu šaliką irgi off white su stambiu juodu raštu, bet medžiaga kiek peršviečiama ir gaunasi tokia off black ir gerai ant manęs tas šalikas - neskandina. Jeigu būtų akinanti balta su smalos juoda tai šakutės ir peiliukai aišku...
Atsakyti
QUOTE(Dilukai @ 2014 07 25, 11:27)
ašai LSu nusipirkau juodai baltą bliuską ir nešioju ją labai. Bet ji ant balto fono geometrinis smulkus juodas raštas. Balta tokia off white.
galvoju ar būna tokia spalva "off black". Man atrodo būna biggrin.gif Dar turiu šaliką irgi off white su stambiu juodu raštu, bet medžiaga kiek peršviečiama ir gaunasi tokia off black ir gerai ant manęs tas šalikas - neskandina. Jeigu būtų akinanti balta su smalos juoda tai šakutės ir peiliukai aišku...

Kai smulkus rastas tai tikiu kad gerai vasaroms, drinks_cheers.gif as pati turejus tamsiai pilka su juodu smulkiu rastu, labai graziai man tiko. Ta tamsi pilka buvo su vos laseliu teal atspalvio. Gal cia ir skaitytusi off black? biggrin.gif
Atsakyti
Tu, Hiver, į žiemas kraustaisi, o aš jau kelintas kartas apsišaunu ir pavasarinių nusiperku. Jau kelintą kartą pastebėjau, kad vasaromis suklystu ir nusiperku ryškesnių nei man priklauso biggrin.gif Prigriebiau palaidinukę ryškiai raudoną ir šalikėlį itin intensyvios tamsios mėlynos spalvos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2014 07 25, 18:02)
Tu, Hiver, į žiemas kraustaisi, o aš jau kelintas kartas apsišaunu ir pavasarinių nusiperku. Jau kelintą kartą pastebėjau, kad vasaromis suklystu ir nusiperku ryškesnių nei man priklauso biggrin.gif Prigriebiau palaidinukę ryškiai raudoną ir šalikėlį itin intensyvios tamsios mėlynos spalvos  biggrin.gif

man buna, kad is DA spalvu prigriebiu. nors ir murzinos, bet per tamsios ir per ryskios .
Papildyta:
Hiver,
gal pades apsispresti

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
pirmos panelės dryžuotus marškinius paimčiau biggrin.gif
Atsakyti
O aš tai visi užsigrobiu ką nors juodo, ir spjaut, galima ar negalima biggrin.gif Noriu! Nu nėr tų tamsiai mėlynų ar pilkų tiek, kad galėčiau sau rami būt ir ploniau atrodyt dry.gif Tai ką man daryt dry.gif
Atsakyti
as kuo toliau, tuo labiau pleciu ribas, imu ne tik is savo paletes spalvas. Aisku gerai zinoti su kuriom spalvom atrodai wow. Bet galima itraukti ir netinkancias, tik svarbu zinoti, kaip suderinti su kitom spalvom, kad galutinis rezultatas butu geras. ir dar is tu netinkanciu yra tokios kurios niekaip netinka (pvz padaro veida zalia, cia nebent reiktu suvaidinti sergancia smile.gif ) , o yra tokios, kurios nors ne is paletes, bet nebutinai pagadina stipriai vaizda. na va kad ir lightai su juoda, man kartais visai grazu, nors ir persviestas veidas, bet tokio trapumo kaip ir priduoda g.gif

arba ta pati Chromcenka, nusiimtu akinius, apsirengtu kokia camel suknele g.gif ir neliktu Chromcenkos, susilietu su minia...

patys konsultatai dirbantys su sita spalvu teorija, sako, kad ji "neisdirbta" iki galo ir tiksliai neatsako i visus klausimus.

mano pacios vidine nuostata yra tokia: pirmiausia svarbu, kad drabuzis pagal dydi ir kuno proporcijas gerai guletu, tada svarbu kokio stiliaus drabuzis, kad darbuzis tinkamoj vietoj ir laiku butu devimas, kaip suderintas su kitais drabuziais, o tik po to spalva.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rytojryta: 26 liepos 2014 - 11:35
Jei dėl rankinės, aš tai imčiau 1 ir paskutinę. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rytojryta @ 2014 07 26, 11:33)
as kuo toliau, tuo labiau pleciu ribas, imu ne tik is savo paletes spalvas. Aisku gerai zinoti su kuriom spalvom atrodai wow. Bet galima itraukti ir netinkancias, tik svarbu zinoti, kaip suderinti su kitom spalvom, kad galutinis rezultatas butu geras. ir dar is tu netinkanciu yra tokios kurios niekaip netinka (pvz padaro veida zalia, cia nebent reiktu suvaidinti sergancia smile.gif  ) , o yra tokios, kurios nors ne is paletes, bet nebutinai pagadina stipriai vaizda.  na va kad ir lightai su juoda, man kartais visai grazu, nors ir persviestas veidas, bet tokio trapumo kaip ir priduoda  g.gif 

arba ta pati Chromcenka, nusiimtu akinius, apsirengtu kokia camel suknele  g.gif  ir neliktu Chromcenkos, susilietu su minia...

patys konsultatai dirbantys su sita spalvu teorija, sako, kad ji "neisdirbta" iki galo ir tiksliai neatsako  i visus klausimus.

mano pacios vidine nuostata yra tokia: pirmiausia svarbu, kad drabuzis pagal dydi ir kuno proporcijas gerai guletu, tada svarbu kokio stiliaus drabuzis, kad darbuzis tinkamoj vietoj ir laiku butu devimas, kaip suderintas su kitais drabuziais, o tik po to spalva.


Pritariu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2014 07 25, 18:02)
Tu, Hiver, į žiemas kraustaisi, o aš jau kelintas kartas apsišaunu ir pavasarinių nusiperku. Jau kelintą kartą pastebėjau, kad vasaromis suklystu ir nusiperku ryškesnių nei man priklauso biggrin.gif Prigriebiau palaidinukę ryškiai raudoną ir šalikėlį itin intensyvios tamsios mėlynos spalvos  biggrin.gif

Nu bet rimtai! ax.gif kazin, gal cia del to kad vasara idegam ir pradedam nejuciom savintis ryskesnes, svaresnes spalvas is savo kolegiu paleciu? As pavyzdziui, tai kiekviena vasara pajuntu kad mane ant juodos patraukia, ziema laisvai be jos galiu apsieit. O rodos turetu buti atvirksciai. Ir balta isdrystu apsivilkt.

Kaip ten baigesi su nesynem? Ar paaiskejo kad pavasarines pacios inovatoriskiausios? biggrin.gif

QUOTE(rytojryta @ 2014 07 25, 19:27)
man buna, kad is DA spalvu prigriebiu. nors ir murzinos, bet per tamsios ir per ryskios .

Hiver,
gal pades apsispresti



Aciu 4u.gif neblogi derinukai. Man ziuriu visur graziausia kur su sviesiom arba ryskiom vienspalvem derinta. O tas su zirniukais kur palaidinuke dryzuota tai tipinis zieminis.

QUOTE(rytojryta @ 2014 07 26, 12:33)
as kuo toliau, tuo labiau pleciu ribas, imu ne tik is savo paletes spalvas. Aisku gerai zinoti su kuriom spalvom atrodai wow. Bet galima itraukti ir netinkancias, tik svarbu zinoti, kaip suderinti su kitom spalvom, kad galutinis rezultatas butu geras. ir dar is tu netinkanciu yra tokios kurios niekaip netinka (pvz padaro veida zalia, cia nebent reiktu suvaidinti sergancia smile.gif  ) , o yra tokios, kurios nors ne is paletes, bet nebutinai pagadina stipriai vaizda.

mano pacios vidine nuostata yra tokia: pirmiausia svarbu, kad drabuzis pagal dydi ir kuno proporcijas gerai guletu, tada svarbu kokio stiliaus drabuzis, kad darbuzis tinkamoj vietoj ir laiku butu devimas, kaip suderintas su kitais drabuziais, o tik po to spalva.

Sutinku, pati irgi saltuoju periodu aviu ryzus batus plius analogiska rankine. ir tikrai imanoma suderint su tom paciom vasaros neutraliom spalvom, man atrodo jau anksciau minejau.
Del spalvos rinkimosi tai man siuo atveju labai gerai tinka humana, biggrin.gif ten ziuri i pakabas kokia spalva matos, jei kas nors sudomina, tuomet jau issitrauki ir apziuri koks ten drabuzis, ir jau iskart atkrenta vienas klausimas. Vis del to siuo gyvenimo periodu man pirmiausia spalva o paskui stilius ir t.t. smile.gif Ta prasme svarbu viskas be isimties, bet vis tik pradedu nuo spalvos. O buvo momentas kai budavo vos ne paskutinej vietoj. smile.gif

Papildyta:

Beje, cia prakalbot apie juodos liekninima, ar esat kuri skaiciusi knyga Mireille Guiliano „Kodėl prancūzės nestorėja" ?
Uzmaciau vakar knygyne, galvoju gal nusipirkt? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 29 liepos 2014 - 09:42