Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

pamaciau ir negaliu neideti
noa, va kaip karaliene lightspringiskai apsirengus doh.gif

user posted image
user posted image

ir kas tokio rango perona ikevepia taip spalvingai rengtis, modeliu pasirinkimas siauras, tai atsgriebia spalvomis
Atsakyti
Ale spakaina babytė biggrin.gif Aš su tokiu balachonu suisterikuočiau, o jai pofigu biggrin.gif

Kita vertus, kai ji tokio amžiaus, o dar karalienė, tai musėt turi šviesti iš tolo... Kaip ji atrodys, jei apsirengs juodai? biggrin.gif Gal nedera karalienėms. Nei princesėms. Niekur pas Disnėjų jokia karališka persona juodai arba pilkai nesirengia, nebent būtų kokia blogoji. O šita ryškiai nėra tokia biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 10 liepos 2014 - 18:25
ir juodai ji rengiasi, tik gal maziau pastebima tuomet (man taip grazu)
user posted image
user posted image
user posted image
i akis krenta potraukis rengtis visom vaivorykstes spalvom
user posted image

keiciausiai atrodo su tokiom spalvom kaip zalia salotos lapo ar barbiska rausva ar orandzine biggrin.gif
Atsakyti
Nu šiaip ta anglų karalienė nėr stiliaus ikona biggrin.gif Bet kad tos anglės aplamai keistokai rengiasi biggrin.gif
Man tai ji irgi su juoda, raudona geriausiai atrodo. Bet ne tikimo, o karalieniškumo ir babytiškumo prasme. Sena karalienė - tai ne Disnėjaus princesė vienok biggrin.gif

Ir kokio velnio ji būtinai maunasi tokios pat spalvos skrybėlę, o batelius - juodus, tai man neaišku biggrin.gif Tai prisipirktų ir batelių spalvotų, kad jau šitaip biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 07 11, 11:12)
Nu šiaip ta anglų karalienė nėr stiliaus ikona biggrin.gif Bet kad tos anglės aplamai keistokai rengiasi biggrin.gif
Man tai ji irgi su juoda, raudona geriausiai atrodo. Bet ne tikimo, o karalieniškumo ir babytiškumo prasme. Sena karalienė - tai ne Disnėjaus princesė vienok biggrin.gif

Ir kokio velnio ji būtinai maunasi tokios pat spalvos skrybėlę, o batelius - juodus, tai man neaišku biggrin.gif Tai prisipirktų ir batelių spalvotų, kad jau šitaip biggrin.gif

o man tai visai nieko ji tokia spalvota - toks personažas - babytė karalienė smile.gif Tik dėl batelių, tai joa, ko jie juodi g.gif
Atsakyti
Tai kad ji visada tokio, tai jos niekas jau nebekritikuoja turbūt. Visi priprato. Čia, tipo, kaip svarstyt, ar tinka Sėklai barzda, ar netinka biggrin.gif
Atsakyti
Ačiū visoms už patarimus, kaip suvasarinti rudeninę mergaitę prie vasaros tipo suknelės. Šiandien buvo ta diena, galiu trumpam parodyti rezultatą. Kaip ir patarėt, buvo siekiama porcelianinės lėlės įvaizdžio.

user posted image

user posted image

user posted image

O dieninei daliai (pačiam atestatų atsiėmimui) buvo kita suknelė, jau tinkama true autumn, bet čia ir su namudiniu makiažu:

user posted image
Atsakyti
Puikiai, ypač vakarinė dalis.
Dienos turėčiau priekaištų akinukų formai - dalina akį. Aš pati nešioju akinius, arba lęšius, todėl labai priekabiai žiūriu būtent į tai.
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 07 03, 12:27)
Mačiau. Labai geras multikas, vertas pažiūrėti visoms, kas augina paaugles mergas. Vienas geriausių man wub.gif

QUOTE(Tynka @ 2014 07 03, 13:16)
Mes su dukra žiūrėjom - labai geras. Abiems buvo apie ką pamąstyti po jo.

Ot nusprendziau sita spraga uzpildyt ir paziurejau. biggrin.gif Superinis filmukas, thumbup.gif kas nematet tikrai rekomenduoju, galima paziureti cia http://filmastau.eu/...abrave2012.html

QUOTE(bytte @ 2014 07 07, 15:28)
pasižiūriu kartais aš į pensynykus diedus... 0 normalių antakių, visi styro... pasižiūriu į pensynykes... 0 antakių, matyt po genėjimo.

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Dilukai @ 2014 07 08, 20:19)
na rašo, kad warmai tai žildami ima atrodyt įdegę biggrin.gif bet va apie LSpr nesako nieko rimtai.

dar radau sąrašą testinių spalvų sezonų atskyrimui

Deep Autumn vs. Deep Winter

Salmon Pink vs. Fuchsia

Light Peach vs. Icy Pink

Terracotta vs. Burgundy

Light Spring vs. Light Summer

Bright Coral vs. Deep Rose

Camel vs. Cocoa

Light moss vs. Aqua green

Warm Spring vs. Warm Autumn

Light Mango vs. Pumpkin

Medium Blue vs. Jade

Clear Red vs. Rust

Cool Summer vs. Cool Winter

Soft White vs. Pure white

Lavender vs. Royal Purple

Raspberry vs. True Red

Soft Summer vs. Soft Autumn

Blue Green vs. Olive Green

Soft Fuchsia vs. Salmon Pink

Burgundy vs. Mahogany

Clear Spring vs. Clear Winter

Warm Pink vs. Magenta

True Green vs. Pine Green

True Blue vs. Royal Blue


Tai cia tas pats kur pirmoj zinutej ketvirtu numeriu. Neblogas testas tikrai. drinks_cheers.gif

QUOTE(Noa @ 2014 04 23, 18:53)

Testai spalvinio tipo nusistatymui

4. http://www.prettyyou...zeyourself.html



QUOTE(rytojryta @ 2014 07 10, 18:58)
pamaciau ir negaliu neideti
noa,  va kaip karaliene lightspringiskai apsirengus  doh.gif

Man tai ji gal i True springa panasi, ziu koks veidas ideges. ax.gif
O siaip, jaunystej tamsiaplauke buvo.
user posted image

QUOTE(Tynka @ 2014 07 11, 14:17)
o man tai visai nieko ji tokia spalvota - toks personažas - babytė karalienė  smile.gif Tik dėl batelių, tai joa, ko jie juodi  g.gif

Bateliai ir pirstinaites. Matyt kad butu atsvara spalvingiems drabuziams. Clear'ai taip galetu derint. g.gif

QUOTE(Erszebeth @ 2014 07 12, 20:33)
Ačiū visoms už patarimus, kaip suvasarinti rudeninę mergaitę prie vasaros tipo suknelės. Šiandien buvo ta diena, galiu trumpam parodyti rezultatą. Kaip ir patarėt, buvo siekiama porcelianinės lėlės įvaizdžio.

Labai graziai gavosi. thumbup.gif Cia mokyklos baigimas buvo?
Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2014 07 12, 20:36)
Puikiai, ypač vakarinė dalis.
Dienos turėčiau priekaištų akinukų formai - dalina akį. Aš pati nešioju akinius, arba lęšius, todėl labai priekabiai žiūriu būtent į tai.


Ačiū smile.gif Jai pačiai labai patinka tie akinukai, jau kelis metus nenori keisti. Netgi į dieninę dalį norėjo eiti su jais, o ne su lęšiais.


QUOTE(Hiver @ 2014 07 12, 20:49)

Labai graziai gavosi. thumbup.gif Cia mokyklos baigimas buvo?


Ačiū 4u.gif Taip, išleistuvės (Licėjaus). Dieninė dalis Kongresuose, o vakarinei išlydėjom į Forum Palace.
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2014 07 12, 18:57)
Ačiū  smile.gif Jai pačiai labai patinka tie akinukai, jau kelis metus nenori keisti. Netgi į dieninę dalį norėjo eiti su jais, o ne su lęšiais.


Labai suprantu, aš pati turiu labai smagius, tai bent namie panešioju...

Beje, labai panaši į mamą mergaitė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2014 07 12, 21:06)
Labai suprantu, aš pati turiu labai smagius, tai bent namie panešioju...

Beje, labai panaši į mamą mergaitė smile.gif


Aha, kai sustato mus šalia, sako, kad panašios. Čia aš su abiem dukrom. Visos - skirtingų spalvinių tipų. Čia galima labai aiškiai matyti, kaip skiriasi true autumn (vyresnėlė) ir true spring (aš). Plaukų spalva lyg ir panaši, bet jos į raudonumą, o mano visgi į geltoną blizgesį. Spalviniai tipai nekelia abejonių pagal atrinktas tinkančias spalvų paletes. O dėl mažosios spalvinio tipo taip ir neaišku. Soft autumn? Light spring? Light summer? Ar išvis ne light, nes spalva pasikeis? g.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 12 liepos 2014 - 21:25