Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(prek @ 2014 04 24, 09:29)
Tai kad žalia nėra spalva, tai spalvų mixas smile.gif Aš kalbu apie mėlyną kaip apie spalvą smile.gif Man gaunasi taip: mėlyna šalta, geltona šilta, raudona jokia. O jau paskui maišant prasideda niuansai. Bet pačioje mėlynoje - kaip pagrindinėje spalvoje, geltonos nėra.

Na, spalvinių tipų prasme žalia yra spalva, ir net juoda yra spalva biggrin.gif Mes čia kaip ir kalbam, kodėl vienam žmogui tinka tras, kitam anas. O žmogus tai dar ir daugiau spalvų mixas gaunasi biggrin.gif

Bet mes čia apie juodą ir baltą kalbėjom. Tai jos aplamai tada ne spalvos, o tonai biggrin.gif Bet vis viena kalbam, nes yra tokių spalvų rūbų biggrin.gif

Kaip sakant, išvedžiojimai turi būti bendrame kontekste, jie turi būti ne dėl išvedžiojimų, o dėl naudos, ibo kitaip galima iki Higso bozonų daeit, o kokia žalia tinka vasarai, taip ir nesugalvot lotuliukas.gif

Neseniai senelis su mano diedu diskutavo apie medžiagų sudėtį. Fizika. Ir jie ten labai diskutavo ir labai smulkinosi. Tai aš, kai klausyt nusibodo, pasakiau, kad žinau gerokai geresnį būdą sužinoti, iš ko susideda medžiaga, ir nafig tos diediškos filosofijos. Reikia pažiūrėti ant etiketės, ten parašyta visa sudėtis, ir dar priedo - kaip skalbti, kad medžiaga nesišpeztų ir nesusitrauktų! biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 24 balandžio 2014 - 09:04
Aš tuomet paklausiu kitaip - ar Jūs tikrai traktuojat, kad gryna juoda ir gryna balta (būtent gryna, o ne vilnos, ne kiaušinio) - tinka daugumai žmonių?

QUOTE(Noa @ 2014 04 24, 10:02)
Bet mes čia apie juodą ir baltą kalbėjom. Tai jos aplamai tada ne spalvos, o tonai biggrin.gif Bet vis viena kalbam, nes yra tokių spalvų rūbų biggrin.gif

Neseniai senelis su mano diedu diskutavo apie medžiagų sudėtį. Fizika. Ir jie ten labai diskutavo ir labai smulkinosi. Tai aš, kai klausyt nusibodo, pasakiau, kad žinau gerokai geresnį būdą sužinoti, iš ko susideda medžiaga, ir nafig tos diediškos filosofijos. Reikia pažiūrėti ant etiketės, ten parašyta visa sudėtis, ir dar priedo - kaip skalbti, kad medžiaga nesišpeztų ir nesusitrauktų! biggrin.gif

Atsakyti
Žmogau tu plaukuotas doh.gif Ar tu skaitai, ką mes rašom, ar tik ginčijiesi? Blin, eik į kokią uošvienių temą, ten visi ginčijasi, neiškrisi iš konteksto doh.gif Iš ginčų turi būti nauda. Iš tavo ginčų nėra jokios, tik matosi, kad vėl prek su kažkuo nesutinka doh.gif

Aš nieko nemanau!!!

Taigi pradėjom. Mes. Su Bytte. Diskutuoti. Apie tai. Kodėl. Juoda. Negalima. Atėjo. Erszebeth. Ir išaiškino. Teoriškai. Diskusija. Užsidarė.

O tu iš paskos - kad žalia nėra spalva, šaltam snukiui tinka tik mėlyna ir jokia kitokia, ir ką tau daryti su savo akim, kad jos žiūrėdama žmogui į snukį mato tik mėlyną, ir ne jokią ne kitokią.

Da fig znajet, ką nori, tą daryk doh.gif Eik į sveikatos temą ir ten klausk doh.gif
Atsakyti
Sakykit prašau, kokia nauda/prasmė iš diskusijos, kurioje Jūs aiškiai pasakote, kad šiuo klausimu Jūs neturite jokios nuomonės? Tai apie ką tada diskutuot?
QUOTE(Noa @ 2014 04 24, 10:33)
Žmogau tu plaukuotas doh.gif Ar tu skaitai, ką mes rašom, ar tik ginčijiesi? Blin, eik į kokią uošvienių temą, ten visi ginčijasi, neiškrisi iš konteksto doh.gif Iš ginčų turi būti nauda. Iš tavo ginčų nėra jokios, tik matosi, kad vėl prek su kažkuo nesutinka doh.gif

Aš nieko nemanau!!!

Taigi pradėjom. Mes. Su Bytte. Diskutuoti. Apie tai. Kodėl. Juoda. Negalima. Atėjo. Erszebeth. Ir išaiškino. Teoriškai. Diskusija. Užsidarė.

Atsakyti
Noa, ačiū už naujus namus 4u.gif
Peržiūrėjau visas tas spalvas iš to puslapio, nežinau pavadinimo, tai sau pagal tipą DA išrinkau 27 spalvas, ėmiau tik tas, kur pirmu ar antru punktu pažymėta, kad tinka DA, bet vistiek net 27 spalvos gavosi, reikia varyt dabar pirkti skudurųųųųųų biggrin.gif Tiesa, ne visas spalvas įsivaizduoju ant savęs, tarkim, kokią oranžinę ar skaisčiai oranžinę raudoną (bright orange red), nebent nano kiekiais aksesuaruose... O kokia skaitosi lašišos? Aš šsivaizduoju kaip parduotuvėje lašiša būna kažkokia oranžinė, bet čia kažkaip vaizduoja į rausvumą...
Atsakyti
Erszebeth saunuole gerai paaiskinai thumbup.gif
o Noa as irgi suprantu. teoriskai labai mazam skaiciui LT zmoniu tinka juoda ir balta. Kiek gi cia tu ziemu gyvena. Bet praktiskai, kai apsizvalgai aplink daug besirengianciu juodai, ir is ju ne tiek jau daug atrodanciu kaip gyvi lavonai. kai kurie visai ir nieko, nors regis pagal plaukus, akis - spalvinis tipas ne ziema. klausimas kas lemia toki bendra nebloga vaizda (nors regis spalva ir neidealiai tinka): siluetas, jaunyste, temperamentas?
Atsakyti
QUOTE(akoya_lt @ 2014 04 24, 10:45)
Noa, ačiū už naujus namus  4u.gif
Peržiūrėjau visas tas spalvas iš to puslapio, nežinau pavadinimo, tai sau pagal tipą DA išrinkau 27 spalvas, ėmiau tik tas, kur pirmu ar antru punktu pažymėta, kad tinka DA, bet vistiek net 27 spalvos gavosi, reikia varyt dabar pirkti skudurųųųųųų biggrin.gif Tiesa, ne visas spalvas įsivaizduoju ant savęs, tarkim, kokią oranžinę ar skaisčiai oranžinę raudoną (bright orange red), nebent nano kiekiais aksesuaruose... O kokia skaitosi lašišos? Aš šsivaizduoju kaip parduotuvėje lašiša būna kažkokia oranžinė, bet čia kažkaip vaizduoja į rausvumą...

Tai žinok pagal BFAS taip ir reikia, tos visos ryškenybės - tai tik aksesuarams, gėlytėms, skarelėms, maudymukams, kažkur taip... Aš pati kai įsivaizduoju save su lašišine suknele iki žemės, tai net silpna pasidaro lotuliukas.gif nesvarbu, kad man lašišinė irgi tinka, ir net gal nieko visai, kai mažu kiekiu biggrin.gif Bet dideliu! Tokia maxifilė lotuliukas.gif Arba ne, kiaulė, ružava graži pasipuošus lotuliukas.gif

Ta lašiša kažkokia tokia ir yra, tarp koralinės ir persikinės, kažkoks vidurkis... Nė tai ružava, nė tai oranžinė. Į sukneles - niekaip schmoll.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 24 balandžio 2014 - 10:20
Aš tai galvoju sukit kur norit, bet nuo teorijos apie spalvas neišsisukt ir spalviniams tipams, o va čia kartais pas juos kaip pas astrologus su astronomija blush2.gif .
Juoda spalva išryškina visas spalvas ir taškas, norit patys pasideliokit, ir pamatysit kad ta pati markerinė salotinė ant balto fono atrodys ne tokia ryški, kaip ant juodo. Čia noa minėjo, kad tą fintą naudoja fotografai ir beja teatre manau irgi dėl to juoda mėgiama - apšvietei objektą tarp juodos ir psio, matos tik objektas.
Dėl kontrastų - nu aš žiūrėjau iš kairės ir dešinės... gyvenime tas kontrastas fyg reikalingas, na ne visai fyg bet taip sau sau. Nuotraukose tai visai jau kas kita. Ypač pilki softukai gaunas, ibo tada jie kažkur atitolę lieka ir tiek. Su lightais manau kiek kitaip, panašiai kaip paėmus kokę šviesę medžiagytę su šviesiu raštu šalia juodos - ni kas gautusi ant foto, medžiagytė "apsišviestų", liktų balta, na tai ir gyvenime lightukai lieka visai balti - be bruožų. Bet gyvenime akis turėkit kokias norit, mes matom ką norim matyt, ibo mūsų veizolai ne fotoobjektyvas, jie vaizdą smegeninei tvarko. Kitaip jokie magų triukai nepavyktų. Tai va jai jau žinai kad taip turi būt, tai akį ir ima rėžt, o kol nežinai tai viskas ir gerai... juk atspalvių matymas ne taip jau ir smarkiai susijęs su suvokimu kas dera, kas nedera, čia toks išmoktas reikalas - žo nežiūri ir nematai.
Dėl deep autumn negalėjimo juodos... nu ... man visai gražu... va užsideda juodą kepurę ant tamsiai rudų plaukų ir jie jau turi spalvą, o šiaip juodi kažkokie. O ta spalva visai graži.
Su brightais irgi aišku - jiems kuo ryškiau, tuo geriau, nu tai juodos pagalba ir ryškina viską. Pavasariai pagal ryškumą nusileidžia žiemoms, ir paletė jų tikrai "švelnesnė", ne tokia sodri. Todėl ir su juoda jiems atsargiau reik.
O toliau... nu ką žinau unsure.gif Yra net paveikslai kur ryža moteris su juoda suknele ir gražu, ir dera, kas čia nedera. O nedera kad su senatve ta ryža ne tokia jau ryža lieka, ir prie juodos matos kad ta ryža visai nublukus, o strazdanos tiesiog papurvintas veidas. Užsidedi kokią ryžą išryškinantį rūbą, ir vėl ryži plaukai ryži. Tai vat ... kai nenori kad matytu kokia tu išblukus ir purvina, tai ir nereik juodos imt manau. Be to visi rūbai meta spalvą ant veido ir kaklo (na atsispindi šviesa gi, kas lankė dailioškę žino biggrin.gif ), tai pilka spalva ant veido nepageidautina, ypač vyresniame amžiuje (čia matyt dėl to prancūžės vyresnės su skarelėm, jos gi protingos, mums iš jų dar mokytis ir mokytis).
Su balta kažkaip kitaip, ji padla visus murzinumus išryškina, nesvarbu pageltę dantys, ar papilkėjus oda, ar pigmentinės dėmės, ar akys paraudusios... Tai pagal sezonų tipus gaunas kad žiemos tiesiog be defektų biggrin.gif . O kai pamatai tas žiemas be špakliaus imi galvot - jetau gal ji ne žiema lotuliukas.gif . Ir dar ji visas spalvas blukina, tai jai ne žiema, dar pablukinsi ir visai ne kas.
Šita teorija visuose spalvotyros vadovėliuose ar kokiose spalvų temose yra. Kaip ir tai kad juoda optiškai mažina, o balta didina... pilka - tolina... ir aišku kodėl - kuo daugiau paviršius atspindi šviesos, tuo jis "didesnis", na o jai visa šviesa būtų sugeriama - taigi išvis juodoji skylė gaunas cool.gif ...ir kuo toliau objektas tuo labiau "signalas silpnėja", t.y. vaizdas pilkėja.

O su ta nuosava spalvų teorija nesueina ir tiek unsure.gif Šiaip mus mokino kad tokie deriniai yra nuobodūs blush2.gif ... ir tinka tik tiems, kurie tipo "nejaučia spalvų", ibo anie tokiu būdu nenusigrybaus. Reik kažkiek visgi iš šono prigriebt.

Ir dar... kai pakabos nesimato, tai ji niekam ir neįdomi, bet kai pakabos matosi, tai svarbu ar jos dera prie rūbų. Ir kiekvienas dizaineris renkasi tokias pakabas, kad jos atspindėtų jo suš... koncepciją. Tai pamenu buvo toks laikotarpis, visos manekenės softinės iki negalėjimo, o rūbuose dominuoja juoda... ir net makiažas toks pabrėžiantis tą monochromiškumą, žo pilkos, išblukusios - mol nusibaigusios reik suprast (čia kai krizė buvo tokios kulniavo) g.gif , ir kaip kontrastas dideli papuošalai ir brangūs audiniai. Man tai labai gražu buvo... ir akių nebraižė. Va VS niekad iš savo "pakabų" nedaro tokio varianto, pas ją tikslas kitoks. Aš kadangi ne sexy, ir į tokį variantą netaikau, tai man juoda galima... gal aš noriu atrodyt kaip penkis vaikus palaidojusi kenčianti motina cool.gif Arba kaip griežta pareiginga boba, nu tai be juodos nikaip nikaip schmoll.gif Va žiekit kai Angela linksmai atrodo šalia mūsų Grybauskaitės...

...ir žalia yra spalva, tik ne pagrindinė. Teoriškai yra pagrindinės spalvos, paskui antrinės, ir dar trečiosios kai ratas didesnis būna. Beja pagrindinėms spalvoms komplementarios (tfu... geriau paprastai papildančios) yra antrinės spalvos, o ne atspalviai ot. O pagal fiziką tai mes matom 7-nias spalvas, ir žalia ten irgi yra.
Atsakyti
Bytte, dėkui tau už teoriją, kurią tu taip gražiai vis parašai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 04 24, 11:27)
O toliau... nu ką žinau unsure.gif Yra net paveikslai kur ryža moteris su juoda suknele ir gražu, ir dera, kas čia nedera.

Man irgi atrodo, kad tai ryšku, bet nėr tragedijos.

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

QUOTE
pilka spalva ant veido nepageidautina, ypač vyresniame amžiuje (čia matyt dėl to prancūzės vyresnės su skarelėm, jos gi protingos, mums iš jų dar mokytis ir mokytis).

Teisingai! Su skarelėm! Ir dar tokiom visokiom prašmatniom! Ir šalikais.

QUOTE
O su ta nuosava spalvų teorija nesueina ir tiek unsure.gif Šiaip mus mokino kad tokie deriniai yra nuobodūs blush2.gif ... ir tinka tik tiems, kurie tipo "nejaučia spalvų", ibo anie tokiu būdu nenusigrybaus. Reik kažkiek visgi iš šono prigriebt.

Kokia? Tipo, kad naudot tik savo sezono spalvas, ir į šoną nė krypt?
Seniai taip maniau blush2.gif

QUOTE
Aš kadangi ne sexy, ir į tokį variantą netaikau, tai man juoda galima... gal aš noriu atrodyt kaip penkis vaikus palaidojusi kenčianti motina cool.gif Arba kaip griežta pareiginga boba, nu tai be juodos nikaip nikaip schmoll.gif Va žiekit kai Angela linksmai atrodo šalia mūsų Grybauskaitės...


Aha! Taip atrodai dvasingai, nes kančia gi sutaurina! biggrin.gif Irgi gal noriu biggrin.gif
Atsakyti
Su ta juoda taip ir bus, kad jaunystė, temperamentas ir kiti subjektyvus dalykai padeda ją išvežti. Nu galvoju jeigu būčiau tobulo grožio ir odos lygumo, be užuominos mėlynų paakių lightas, tai kas man ta juoda, su ja reikiamoj situacijoj ir apšvietime dar kaip tik išsiryškinčiau savo porcelianiškumą trapumą šviesumą ką nori. Bet jei kalbant apie realistinės išvaizdos žmogų ir realų gyvenimą tai kažin...

kaip kažkokioj laidoj kur stilistai kokią gyvenimo užmūčytą tetulę patvarko ir paskui publika balsuoja kur geriau prieš ar po. Buvo tetulė, kuri vien tigrais ir leopardais rengėsi, na kiek šansų kad jie jai tinka prie kompleksijos nežinau, bet kai ją aprengė kaip sveiko proto žmogų tai tokia nuliūdus stovėjo, kad publika nubalsavo - "prieš" geriau biggrin.gif

nu bet kai pamatai giminaitę, kuri lightas ar softas realiai yra, su juodais plaukais, mėlynom linzėm ir atitinkamu įdegiu ir pirminėm spalvom apsirengusią, tai vaizdas graudus daryk tu ką nori doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dilukai: 24 balandžio 2014 - 11:01
O jei visiems nurodytiems pavyzdžiams nuimsim špaklių? Kas bus? Juk visos tose foto špakliuotos, ir dar neaišku, keliais sluoksniais.
Beje, ten viena nelabai juoda, greičiau asfalto.

Ne be reikalo sako, kad "gerai" yra "geriausio" priešas. Apsirengiam principu "bus gerai", o kad galima atrodyt super ir su mažesniu špakliaus kiekiu - kažkaip į tai nė dėmesio nekreipiam.
Atsakyti