Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

Vat ir aš galvoju - jei natūrali spalva be žilės, kaip gali netikt? Irgi galvoju - gal prie įsivaizdavimo netinka? Nu vat ataugtų dabar kas nors kokiai Pikulei - taigi jai turbūt būtų šokas ne kad netinka, o kad ne balti...

Ir dar neįsivaizduoju, kaip natūralią spalvą atsiaugint. Nebent labai trumpai nusikirpt, kad plaukų centimetras būtų... o paskui ataugs centimetras, tada dažus nukerpi ir jau augini... biggrin.gif nes tos ataugę šaknys bet ką į isteriją suvarys biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 07 05, 23:51)
Ir dar neįsivaizduoju, kaip natūralią spalvą atsiaugint. Nebent labai trumpai nusikirpt, kad plaukų centimetras būtų... o paskui ataugs centimetras, tada dažus nukerpi ir jau augini... biggrin.gif nes tos ataugę šaknys bet ką į isteriją suvarys biggrin.gif


Aš atlikau tą žygdarbį, atsiauginau. Pradžioje kurį laiką tiesiog dažydavau vis šviesesniu atspalviu, kol supanašėjo su šaknimis. Aišku, per visą plauko ilgį matėsi, kad galai tamsesni, viršus šviesesnis. Po to, kai buvo laikas vėl dažyt, kirpėja nebedažė, o padarė sruogeles (nušviesino, pavyko kažkiek nuimt). Na o jau tada rėžiau galus per pusę, ne visai trumpai, bet gana negailestingai. Ir taip vis trumpėjo dažyti galai, kol iš viso nebeliko, liko tik natūrali spalva.
Atsakyti
Tai jau taip, bet čia žygdarbis. Plaukus nuo trumpų atsiaugint jau skaitau stipriųjų sportas - metus auginu, ir tai dar tas vaizdas toks, kad nėr kuo pasigirt biggrin.gif O nuo dažytų ataugint - dar sunkiau.

Nebent į kalėjimą kokį pakliuvus, kad taip į vienutę, arba komoj pragulėjus, arba negyvenamoj saloj... biggrin.gif
Atsakyti
Aš atsiauginau nuo blondo nusikirpus trumpai (ežiuku galim sakyt), o kitus... kažkaip kai ne labai skiriasi, tai ne bėda. Tiesa po tamsintų, tai kai apie sprindį ataugo, dažyti nusiskalbė į machagono atspalvį, tai nukirpau ir liko tik apie pora cm dažytų.
Bet atauginėjančios šaknys tikrai neatrodo taip kaip pilnai ataugę plaukai, jos visad kažkokios... pilkos. Nors po blondo, maniškės juodos atrodė.

...karas žiliems amžinas pralaimėjimas cry.gif ataugusios šaknys atrodo baisiai... be to žili gi ne visi plaukai, o jie dažosi skirtingai... plius dažai kenkia plaukams, man dar dirgina odą. Jai dažant šiaip yra galimybė nebedažyt, tai pražilus tos galimybės kaip ir nelieka verysad.gif . Nors aš svarstau galimybę vaidint kad labai jau esu naturalistė, ir kiekvienas amžius yra gražus, ir kad žilimas - natūralus procesas, kurio nereikia gėdytis lotuliukas.gif .
Papildyta:
QUOTE(aina1979 @ 2014 07 05, 15:31)
Tai va kad ziliems kara gali paskelbt tik juos nudazydama. doh.gif O va kas liecia naturalius, tai nesuprantu... Nu kai tik pabandau atsiaugint ir jau pasimato aiski spalva, tai atrodau ne kaip. Net vyras sako kad baisi mano naturali spalva ir netinka ji man.Nu kaip gali netikt g.gif
rytojryta ar jus ne rudenelis? ax.gif

Manau čia atsakymas kodėl natūrali netinka, aišku atmetant, kad su amžiumi ji gali būt pablukus ar patamsėjus, kas gali sendinti panašiai kaip žili (nebūtinai aišku)...
QUOTE(aina1979 @ 2014 07 03, 21:32)
Aha, bet va mano akiai as sau atrodziau nenaturaliai g.gif Nors man taip grazu tie ugninai plaukai wub.gif O kazkada kuo daugiau ugnies plaukuose, tuo graziau buvo...O dabar auksinė arba medaus blondinė ir ne daugiau g.gif Įdomu kaip taip gali persiverst g.gif


Papildyta:
QUOTE(Erszebeth @ 2014 06 29, 13:43)
Kaip gali būt žieminis?  doh.gif Jis man koks tai bright spring.

user posted image

Mano tėvuko ir tai, akys šaltesnės. Ir mano pačios šaltesnės, bet aš į žiemas tikrai ne(be)pretenduoju.

Mano plaukų spalva:

user posted image

Ai nežinau, aišku negalim atmest pavasario varianto, bet man jis labiau žiemis... nus nikaip nikaip prie jo auksas. Brightas su tokiom akim irgi nelabai, sakyčiau rudeniškos jo akys, tik oda tai cool winter lotuliukas.gif .
Plaukai tai tikrai buvo tamsiai geltoni, bet tamsiai geltoni visad tokį žalumą turi, tai kaip ir prie šaltų priskiriami. O va pavasarių - geltonai rudi, t.y. ne geltona+juoda, bet geltona+ruda (gali būt juodai ruda).
Atsakyti
cool spalvos ir vyriškiai pavyzdį (mano galva ten nei vieno realiai visai šalto, bet tiesiog pilkiausi iš žiemų)
user posted image
Atsakyti
ir aš atsiauginėjau, nuo juodų iki natūr "ash blonde"
vargas vargelis, dar nebuvo tų dažų nuėmėjų, tai mėginimai pašviesinti baigiasi visais purvinais ryžumo atspalviais, kurie LS nekažką doh.gif , nors juoda irgi nekažką.
Ir poilgius aš taip atsiauginėjau, jau kaip džiaugiausi kai paskutinius nukirpau.
O dabar turiu jau nemažai žilų, visai norėčiau šviesesne blonde pabūt, bet vis tempiu su dažymais, nes paskui bijau nebebus kelio atgal. Tie žili tarp mano spalvos nelabai krenta į akis, būsiu žila LS lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilukai @ 2014 07 07, 14:21)
Tie žili tarp mano spalvos nelabai krenta į akis, būsiu žila LS lotuliukas.gif

pavydžiu, mano žili tiesiog šviečia doh.gif , ties smilkiniais tokios sruogos sidabruoja, nors rodos tuos žilus plaukeius ant pirštukų suskaičiuot eitų.
Atsakyti
Gal čia tik aš tokia atseit atsipūtus nematau, nežinau. Sruogom nelabai yra kur susidaryt nes dabar visai trumpi plaukai, žilsiu kaip vyras lotuliukas.gif
Šiaip juokauju, bet kažkaip nejuokinga kai žilų ir antakiuose atsiranda, kai tų antakių ir taip nelabai matosi tai...
Plaukus dažyt, antakius dažyt, man gana, kad reik veidą pudruot ir kojas skust ph34r.gif
Atsakyti
antakius dažyt tai baika, jie lėtai auga irnesakyk.gif Blogis kad tie žili antakiai kažkokie "nesveiki" , styro ne į temą išsišokę. Kol koks vienas išprotėjęs, tai nutrumpini ir gerai, o jai visi tokie... pasižiūriu kartais aš į pensynykus diedus... 0 normalių antakių, visi styro... pasižiūriu į pensynykes... 0 antakių, matyt po genėjimo.

dėl žilų... jai ne nepatenkintas MB, tikrai matyt nedažyčiau... pakanka žilų aktorių, kurios man tikrai geriau atrodo žilos. Tarkim ši persona (įdomu kas ji?)
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
Papildyta:
...ir radau Meryll sulygintas dvi foto, ar taip gali būti nenaudojant lindzių g.gif ?
user posted image
Atsakyti
o Judi Dench man labai patinka kaip atrodo, kai būsiu jos metų tikrai nedažysiu biggrin.gif
kol kas dar po klaustuku ką darysiu

Įdomu jin turbūt yra žiema?


Joa tie žili plaukiokai visai nemoka gražiai egltis, išsišokėliai doh.gif neužtenka, kad balti tai dar ir dratais apsimeta
Papildyta:
paskutinė foto, tai gal vyzdžiai išsiplėtę, arba tiesiog kiekvienakart fotkinant skirtingai spalvos ir tamsumai gaunas g.gif
na bent jau aš pavargau kol daugmaž tikrą akies spalvą nusifotkinau, nes buvo nuo tamsiai mėlynų iki šviesiai žalių, kai realios pilkšvai melsvos
Atsakyti
QUOTE(aina1979 @ 2014 07 05, 15:31)
Tai va kad ziliems kara gali paskelbt tik juos nudazydama. doh.gif O va kas liecia naturalius, tai nesuprantu... Nu kai tik pabandau atsiaugint ir jau pasimato aiski spalva, tai atrodau ne kaip. Net vyras sako kad baisi mano naturali spalva ir netinka ji man.Nu kaip gali netikt g.gif
rytojryta ar jus ne rudenelis? ax.gif

taip as SA, mano plaukai parudinto grafito spalvos. vasario kovo men ir man atrodo, kad plaukai man netinka, per daug isblyskus su jais atrodau. bet labai daug reiskia tinkamu spalvu drabuziai.

o kad netinka nuosavi plaukai sako tik vyras ar ir visi kiti? Gal cia tik vyrui ta spalva nepatinka, ir todel netinka?

QUOTE(Erszebeth @ 2014 07 05, 19:37)
Gal drabužių spalvos neteisingai parinktos, todėl prie jų atrodo negražiai? O pati spalva gal neatitinka savęs įsivaizdavimo? Na, tarkim, buvo laikas, kai aš dažiau plaukus juodai, ir atrodė, kad bet kokia kita spalva ant manęs yra negraži, ji "ne mano". Tiesiog psichologiškai. Dar variantas, kodėl natūrali spalva atrodo negraži - kad negražu yra ataugimas? Jeigu būtų visi plaukai nuo šaknų iki galiukų tos pačios spalvos, tada gal atrodytų gražiai?


sutinku su kiekvienu zodziu drinks_cheers.gif

QUOTE(Noa @ 2014 07 06, 00:51)

Ir dar neįsivaizduoju, kaip natūralią spalvą atsiaugint.


is sviesios kuomet atsiauginejau, pavyko surasti panasu i nuosavu plauku spalva dazanti balzama. tai po kiekvienos galvos plovimo ilgai ir nuobodziai ji naudojau. tepliojo rankluoscius bjaurybe. na ir stengiausi dazniau kirptis.
is raudonmedzio kai atsiauginejau, nieko nedariau. raudonmedis apsiplove ir nekontrastavo stipriai su nuosava spalva. aisku matesi, kentejau ir kirpau kuo dazniau.

QUOTE(Dilukai @ 2014 07 07, 14:46)
Plaukus dažyt, antakius dažyt, man gana, kad reik veidą pudruot ir kojas skust ph34r.gif

drinks_cheers.gif

o Judi Dench tikrai grynai zili plaukai, nepatobulinti ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rytojryta: 07 liepos 2014 - 18:31
QUOTE(bytte @ 2014 07 07, 15:28)
...ir radau Meryll sulygintas dvi foto, ar taip gali būti nenaudojant lindzių g.gif ?

Laisvai! Kam tos linzės. Užtenka fotožopos lotuliukas.gif
Gi ir anksčiau tas nuotraukas ten visaip apdirbdavo, šviesumą/tamsumą tiksliai pakoreguodavo biggrin.gif
Atsakyti