Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

man regis ji ruduo rudeniausias biggrin.gif
user posted image
user posted image
user posted image


Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 06 27, 11:55)
tamsiai tamsiai geltoni, tai tokie?
user posted image


Čia beveik mano plaukai, mano dar kažkiek šviesesni biggrin.gif Ne, tėvuko buvo dar tamsesni.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 29 birželio 2014 - 10:02
QUOTE(Erszebeth @ 2014 06 29, 11:01)
Čia beveik mano plaukai, mano dar kažkiek šviesesni biggrin.gif Ne, tėvuko buvo dar tamsesni.

Šitas tai yra žiemis, pasak osinkos smoke.gif , šiaip ieškojau foto kur spalva matos, ibo kur tamsus neina įžiūrėt atspalvio. Akys... tai šiltos pas aną, o nutipino kaip cool winter, dėl kontrasto nebuvimo.
user posted image
Papildyta:
QUOTE(rytojryta @ 2014 06 28, 23:50)
man regis ji ruduo rudeniausias  biggrin.gif


Gražuolės (iš disnėjaus "gražuolės ir pabaisos") atitikmuo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bytte: 29 birželio 2014 - 12:38
QUOTE(bytte @ 2014 06 29, 12:35)
Šitas tai yra žiemis, pasak osinkos  smoke.gif , šiaip ieškojau foto kur spalva matos, ibo kur tamsus neina įžiūrėt atspalvio. Akys... tai šiltos pas aną, o nutipino kaip cool winter, dėl kontrasto nebuvimo.
user posted image


Kaip gali būt žieminis? doh.gif Jis man koks tai bright spring.

user posted image

Mano tėvuko ir tai, akys šaltesnės. Ir mano pačios šaltesnės, bet aš į žiemas tikrai ne(be)pretenduoju.

Mano plaukų spalva:

user posted image
Atsakyti
Aha, aš tik be interneto, o jos vis peza.

QUOTE(akoya_lt @ 2014 06 25, 16:57)
O šiaip mąstant, koks snieguolės tipas turėtų būti?  g.gif

O šiaip mąstant, snieguolės yra baltos ir jos tipas turėtų būti baltas!!!

user posted image
Ir ji tikrai tokia yra, ji albinosė. Kumarova, modelis iš Rusijos. O aš dar pergyvenu, kad laitai prasto kontrasto...

QUOTE(bytte @ 2014 06 26, 08:57)
Beja, abejoju, kad princas būtų įsimylėjęs tokią šaltą gražuolę... šalta turėtų būt pamotė unsure.gif

O jau čia dabar ko? biggrin.gif O jau karalius tai gali įsimylėt šaltą, ania? biggrin.gif Nes kaip ji kitaip pamote taps? biggrin.gif O gal jos būdas labai geras ir papai dideli? biggrin.gif

QUOTE(Hiver @ 2014 06 26, 23:14)
Nu o Rapunzele kam priskirtumet?  tongue.gif

Kam kam dry.gif jeigu rūžavai aprengta, tai kam gi dar, jei ne man dry.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 06 27, 14:55)

...prie pavasarių biggrin.gif My Webpage




O, koks geras tas puslapis. bigsmile.gif Labai idomu tie prototipai sudeti tik gaila kad kazkodel prie vieninteles vasaros ju nera. unsure.gif
Prie rudens ziuriu ideta princese Merida is "Brave". Ar kuri nors esat macius sita Disnejaus filmuka? As tai ne. biggrin.gif

user posted image
Tik atkreipiau demesi kad jos tealine suknele labai graziai tinka prie plauku.

Man vienu momentu kai Aina 1979 buvo nusidazius panasiai plaukus tai primine siek tiek ta princese. blush2.gif Pats tipazas gavosi panasus, siltos zydros akys, ugniniai plaukai. smile.gif

O prie ziemu ideta ir Esmeralda is Paryziaus katedros ir princese Jasmine is Aladino. ax.gif

Esmeralda matyt bus bright winter nes labai jau ryskios zalios akys biggrin.gif
user posted image

O Jasmine gal dark winter?
user posted image


O kas ta cioce su karuna kur skrynute rankose laiko, prie ziemu? Labai matytas blogasis personazas is kazkurio multiko bet neprisimenu is kurio. ax.gif


Beje sitam puslapyje perskaiciau kad vasaroms tinka kopusto lapu zalia spalva, ot:
user posted image

Pastangos rasti poru lapu spalvos drabuziu kol kas nelabai sekmingos, gal pavyks rasti kopusto lapu. lotuliukas.gif

Va serviza tai jau toki radau, gal ir rubu rasiu bigsmile.gif
user posted image

QUOTE(akoya_lt @ 2014 06 27, 15:15)
Ogo, kiek gražOlių biggrin.gif Bet man jos kažkaip nelabai gražios yra...  blush2.gif

Man irgi jos nebudavo grazios kai paaugle ziuredavau tuos multikus. Ypac nesuprasdavau kam taip Pelene negraziai susukavo, ne palaidais garbanotais o kazkoki nevykusi kuoda su lankeliu suraite. lotuliukas.gif Ir tie veido bruozai man atrode tokie grubus palyginus su angeliskais rusisku filmuku princesiu veideliais. biggrin.gif

QUOTE(Noa @ 2014 07 02, 19:30)
Aha, aš tik be interneto, o jos vis peza.
O šiaip mąstant, snieguolės yra baltos ir jos tipas turėtų būti baltas!!!

user posted image



Cia ne snieguole, cia sniego karaliene! schmoll.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2014 07 03, 11:55)
Prie rudens ziuriu ideta princese Merida is "Brave". Ar kuri nors esat macius sita Disnejaus filmuka? As tai ne. biggrin.gif



O kas ta cioce su karuna kur skrynute rankose laiko, prie ziemu? Labai matytas blogasis personazas is kazkurio multiko bet neprisimenu is kurio. ax.gif

Mačiau. Labai geras multikas, vertas pažiūrėti visoms, kas augina paaugles mergas. Vienas geriausių man wub.gif


Taigi čia ar nebus Snieguolės pamotė tiktai? Snieguolė buvo juodai balta, tai matyt ir jos mama buvo tokia. O kai mama numirė, tai karalius vedė kitą juodai baltą - jam gal tokios tik tepatinka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 07 03, 09:27)
Mačiau. Labai geras multikas, vertas pažiūrėti visoms, kas augina paaugles mergas. Vienas geriausių man wub.gif


Mes su dukra žiūrėjom - labai geras. Abiems buvo apie ką pamąstyti po jo.
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2014 07 03, 11:55)
Man vienu momentu kai Aina 1979 buvo nusidazius panasiai plaukus tai primine siek tiek ta princese. blush2.gif  Pats tipazas gavosi panasus, siltos zydros akys, ugniniai plaukai. smile.gif

Aha, bet va mano akiai as sau atrodziau nenaturaliai g.gif Nors man taip grazu tie ugninai plaukai wub.gif O kazkada kuo daugiau ugnies plaukuose, tuo graziau buvo...O dabar auksinė arba medaus blondinė ir ne daugiau g.gif Įdomu kaip taip gali persiverst g.gif
Atsakyti
as isvis dabar nebesidazau ax.gif o anksciau daziausi gana ryskia raudonmedzio spalva. ir nors kirpeja ta spalva gyre, viduj buvo toks jausmas, kad lyg kazkas ne taip. Dabar suprantu, kad per ryski ir per tamsi spalva buvo. kazkada buvau blondine (ne balta, ne pilka, sviesene nei medaus, is geltonu/auksiniu serijos) tai lyg ir nieko atrode... Turiu peruka, kuris spalvomis man ideliai tinka, tai kai sugalvosiu dazytis, zilti pradesiu reiks kaip pvz kirpejai nesti biggrin.gif
Atsakyti
Tai va kad ziliems kara gali paskelbt tik juos nudazydama. doh.gif O va kas liecia naturalius, tai nesuprantu... Nu kai tik pabandau atsiaugint ir jau pasimato aiski spalva, tai atrodau ne kaip. Net vyras sako kad baisi mano naturali spalva ir netinka ji man.Nu kaip gali netikt g.gif
rytojryta ar jus ne rudenelis? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aina1979 @ 2014 07 05, 14:31)
Tai va kad ziliems kara gali paskelbt tik juos nudazydama. doh.gif O va kas liecia naturalius, tai nesuprantu... Nu kai tik pabandau atsiaugint ir jau pasimato aiski spalva, tai atrodau ne kaip. Net vyras sako kad baisi mano naturali spalva ir netinka ji man.Nu kaip gali netikt g.gif
rytojryta ar jus ne rudenelis? ax.gif


Gal drabužių spalvos neteisingai parinktos, todėl prie jų atrodo negražiai? O pati spalva gal neatitinka savęs įsivaizdavimo? Na, tarkim, buvo laikas, kai aš dažiau plaukus juodai, ir atrodė, kad bet kokia kita spalva ant manęs yra negraži, ji "ne mano". Tiesiog psichologiškai. Dar variantas, kodėl natūrali spalva atrodo negraži - kad negražu yra ataugimas? Jeigu būtų visi plaukai nuo šaknų iki galiukų tos pačios spalvos, tada gal atrodytų gražiai?
Atsakyti