Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

Miegancioji grazuole, sprendziant is plauku spalvos, matyt bus vasara... biggrin.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
pasirodau, dark ash golden blonde nuoroda

naturalia plauku spalva (813) nesidazyciau net uz milijona lotuliukas.gif man slyksti sava naturali spalva (taip manau daugiau nei 10 metu) lotuliukas.gif

o, del casting tai grazios pas juos spalvytes wub.gif tik man plauku saknis nudaze kaip 713 o ne 613 lotuliukas.gif

Miegancioji grazuole-gryna light summer bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2014 06 27, 09:47)
pasirodau, dark ash golden blonde nuoroda


naturalia plauku spalva (813) nesidazyciau net uz milijona  lotuliukas.gif  man slyksti sava naturali spalva (taip manau daugiau nei 10 metu) lotuliukas.gif

Bandai tapti panasi i Ariele, aha bigsmile.gif

palaukit, kuris cia tipas taip megsta sakyti? g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2014 06 27, 11:11)
Bandai tapti panasi i Ariele, aha bigsmile.gif

palaukit, kuris cia tipas taip megsta sakyti? g.gif  biggrin.gif



nea smile.gif cia idomiai, isgavau unikalia spalva, sis atspalvis pilnai vadinas light brown mix with dar blonde with ash,golden,mahagony shades lotuliukas.gif su vario akcentu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2014 06 27, 10:11)


palaukit, kuris cia tipas taip megsta sakyti? g.gif  biggrin.gif

Vasara biggrin.gif , ir kiek pastebiu tikrai labiausiai savo spalvom nepatenkintos vasaros biggrin.gif ... na dar pasitaiko warmų besimaskuojančių cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2014 06 27, 10:47)
pasirodau, dark ash golden blonde nuoroda

naturalia plauku spalva (813) nesidazyciau net uz milijona lotuliukas.gif man slyksti sava naturali spalva (taip manau daugiau nei 10 metu) lotuliukas.gif

o, del casting tai grazios pas juos spalvytes wub.gif tik man plauku saknis nudaze kaip 713 o ne 613 lotuliukas.gif


g.gif ar mano kompas blogai spalvas rodo, ar visviena raudonas atspalvis yra g.gif
tikejaus kitokios spalvos blush2.gif smile.gif
Atsakyti
[quote=Erszebeth,2014 06 26, 22:42]
Man tas klausimas seniai kilo. Nes man atrodo, kad tikrai gali. Aš savo a.a. tėvą laikiau žiema - juodi plaukai, mėlynos akys, šviesi skaisti oda. Bet jaunystėje jis buvo blondinas - juodaplaukiu tapo apie 50 metų. Kaip blondinas greičiausiai buvo pavasaris. Ir, kai pagalvoju, ta jo plaukų juoda spalva prieš saulę buvo ryža, apskritai galbūt jo plaukus buvo galima laikyti tamsiai tamsiai geltonais, jau taip tamsiai, kad net nebe rudi, o juodi, ypač šalia balto veido lotuliukas.gif

Aš pati taip pat buvau blondinė geltonkasė tiek vaikystėj, tiek jaunystėj. Dabar plaukai pakankamai tamsoki, o kai sulauksiu 50, kas žino, gal irgi bus juodi.

Bet aš čia nutipizuota kaip warm spring.
Oi ne, šita man atrodo ruduo biggrin.gif
[/qhttp://banners.adnetmedia.lt/util/closeButton4.jpguote]
teoriškai tai negali BS migruot į BW (praktiškai kas ten supaisys), nes... su amžiumi visos spalvos blunka, vadinasi mažėja ryškumas, o BS yra ir taip kiek mažiau ryškus nei žiema. Tai jai jau BSp numigruotų iki šalto tipo, tai migruotų į vasarą, ibo vasara - pilka.
dėl žiemų... osinkoje yra toks pastebėjimas, kad daug žiemų jaunystėje būna blondinais??? ypač vaikystėje. Pavysdys viena tipizuotoja nustatinėjo dukrai tipą. Dukra blondinė, tiesa visai mažytė... ir siurprizas - žiema. Tiesa nepamenu kokia. Paskui vis Dita analizuoja... vis nusprendžia, kad neįmanoma taip maskuotis, ir kad vis vien ji į žiemą neša, nors jaunystėje - ji blondinė. Be to yra mistinė šviesiaplaukė žiema... Pati esu mačius vaikiną šviesiaplaukį, nu žiema nors ką... esmė oda, akys...
Atsakyti
QUOTE(Mute @ 2014 06 27, 11:30)
g.gif  ar mano kompas blogai spalvas rodo, ar visviena raudonas atspalvis yra g.gif
tikejaus kitokios spalvos blush2.gif  smile.gif

Yra yra raudonas atspalvis, kaip HP sako, vario... Aš irgi tikėjausi labiau į rudumą su auksu be raudonos visai, ir manau, kad net labiau tiktų, jei be raudonumo būtų 4u.gif smile.gif
Atsakyti
tamsiai tamsiai geltoni, tai tokie?
user posted image
Atsakyti
radau pavyzdį prie vasarų biggrin.gif , nus lūpdažis šaltas lotuliukas.gif
user posted image
Papildyta:
...prie pavasarių biggrin.gif My Webpage

Papildyta:
visos rūvoj cool.gif
user posted image
Papildyta:
user posted image



 i 
Įkeliamų nuotraukų dydis turi neviršyti 640x480 taškų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo d'esprit: 27 birželio 2014 - 16:38
QUOTE(bytte @ 2014 06 27, 13:55)
radau pavyzdį prie vasarų  biggrin.gif , nus lūpdažis šaltas lotuliukas.gif
Papildyta:
...prie pavasarių biggrin.gifPapildyta:
visos rūvoj cool.gif



Ogo, kiek gražOlių biggrin.gif Bet man jos kažkaip nelabai gražios yra... blush2.gif
Atsakyti
Na man HP tai laibai daug raudonos spalvos plaukuose. Sakyciau,kad rudos ir auksines galetu buti daugiau g.gif Bet gal tik man taip atrodo g.gif Ta buvusi ruda duoda daugiau sarmo mirksiukas.gif
O animacijos herojes tai man kazkaip nesiziuri su dirbtinom odom ir plaukais doh.gif
O ka manote apie sia moteri?Vis stebiu ja niekaip negaliu nusprest ruduo ar vasara?
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aina1979: 28 birželio 2014 - 20:24