Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

labai graži spalva, nesuprantu kuo neįtinka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilukai @ 2014 06 26, 17:18)
labai graži spalva, nesuprantu kuo neįtinka biggrin.gif



per sviesi ir kazkokia nepavasariska lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 06 26, 08:57)

Tiesa... apie akis broliai Grimai nieko nerašo... rašo, kad oda balta kaip sniegas, lūpos raudonos lyg kraujas, o plaukai juodi kaip medžio žievė (bet ne kaip varno sparnas, tai galima spręst, kad tamsiai tamsiai rudi).
Ir įdomu kodėl mūsuose vyrauja mėlynakės snieguolės įvaizdis?

Juodi kaip juodmedis. biggrin.gif "Balta kaip sniegas, raudona kaip kraujas, o plaukai juodi kaip juodmedis." Va toks
komoda ir spinta is juodmedzio
user posted image

man atrodo cia gal tas pats afrikietiskas juodmedis kur afrikieciai tas juodas statuleles daro? ax.gif

Siaip tai jo, Disnejaus piesta snieguole butent su rudom akim.
Man dar Snieguoles ivaizdi labai atitinka Snieguole is Snow White: A Tale of Terror
user posted image

QUOTE(Hypnotic Poison @ 2014 06 26, 16:30)
per sviesi ir kazkokia nepavasariska lotuliukas.gif

Tai kad dar sviesesne esat buvusi. biggrin.gif O del pavasariskumo, tai yra kaip yra, tam gi mes cia ir sedim sioj temoj kad save atrastume. 4u.gif
Atsakyti
daugiau sviesinti nenoriu. Nebent saule naturaliai nublukins. Ka tik nusidaziau su 613 loreal pusiau ilgalaikiais dazais. Spalva tinka, bet gal kiek per tamsi (atrodo kaip 5). Galvoju gal 713 imti, bet nieko gal nenudazys.
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2014 06 26, 17:01)

man atrodo cia gal tas pats afrikietiskas juodmedis kur afrikieciai tas juodas statuleles daro? ax.gif

Siaip tai jo, Disnejaus piesta snieguole butent su rudom akim.
Man dar Snieguoles ivaizdi labai atitinka Snieguole is Snow White: A Tale of Terror
user posted image


Nu už afrikietiška sako nėr juodesnio medžio... bet jis ne juodas, jis toks kažkokis tamsiai rudas su bordo atspalviu sakyčiau g.gif , koks 25 pagal dažus lotuliukas.gif , tai tada tikrai jau žiema bus ta snieguolė biggrin.gif . O gal disnėjaus snieguolė rudom akim, nes tokių tamsių mėlynakių natūralių nebūna?
Man šita snieguolė tiko blush2.gif , nors realiai aktorė tai ne snieguoliška:
user posted image

O Liv galėtų būt mėlynakė snieguolė... na plaukai galėtų būt gal tamsesni
user posted image
Atsakyti
user posted image

klasikine snieguole 4u.gif (nu kad tikrai braitas:) )
user posted image

Jeigu kalbant apie pasaku herojus, tai grazuole ir pabaisa galima priskirti prie soft
user posted image

warm
user posted image


Atsakyti
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2014 06 26, 17:09)
daugiau sviesinti nenoriu.
Galvoju gal 713 imti, bet nieko gal nenudazys.

Tai mes gi ne apie buvusi blondinima kalbam o apie dabartine naturalia plauku spalva, kuri anot jusu jums per sviesi. smile.gif
713 tikrai butu grazu drinks_cheers.gif
http://coluchka.blog...asting-713.html

user posted image

QUOTE(bytte @ 2014 06 26, 18:07)
O Liv galėtų būt mėlynakė snieguolė... na plaukai galėtų būt gal tamsesni


Galetu. drinks_cheers.gif

QUOTE(Hypnotic Poison @ 2014 06 26, 20:05)

Jeigu kalbant apie pasaku herojus, tai grazuole ir pabaisa galima priskirti prie soft.


Su gintarinem akim ir kastoniniais plaukais, soft? wacko.gif As tokia tik true autumn isivaizduoju.
Atsakyti
casting dazai nusiplauna po 28 kartu, 6 lygio nepasviesintu:)

po 7.13
user posted image

po 6.13
user posted image
p.s. abejose foto ta pati panele.

Asmeniskai man graziau su 6 o ne su 7.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hypnotic Poison: 26 birželio 2014 - 20:38
Naudingu spalviniu tipu info:)
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2014 06 26, 14:46)

Jei teisingai supratau, tai ribiniai tipai keiciasi kazkiek, pvz bs su amziumi gali migruoti i bw? (arba visai nusisneku)


Man tas klausimas seniai kilo. Nes man atrodo, kad tikrai gali. Aš savo a.a. tėvą laikiau žiema - juodi plaukai, mėlynos akys, šviesi skaisti oda. Bet jaunystėje jis buvo blondinas - juodaplaukiu tapo apie 50 metų. Kaip blondinas greičiausiai buvo pavasaris. Ir, kai pagalvoju, ta jo plaukų juoda spalva prieš saulę buvo ryža, apskritai galbūt jo plaukus buvo galima laikyti tamsiai tamsiai geltonais, jau taip tamsiai, kad net nebe rudi, o juodi, ypač šalia balto veido lotuliukas.gif

Aš pati taip pat buvau blondinė geltonkasė tiek vaikystėj, tiek jaunystėj. Dabar plaukai pakankamai tamsoki, o kai sulauksiu 50, kas žino, gal irgi bus juodi.

Bet aš čia nutipizuota kaip warm spring.

QUOTE(Hypnotic Poison @ 2014 06 26, 19:05)


Oi ne, šita man atrodo ruduo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2014 06 26, 21:28)

p.s. abejose foto ta pati panele.


Panele ta pati, bet apsvietimas visai kitas. Vien i oda paziurejus matosi. unsure.gif
Va sita panele irgi su 713, jau panasesniam apsvietime.
Papildyta:
QUOTE(Erszebeth @ 2014 06 26, 22:42)

Oi ne, šita man atrodo ruduo  biggrin.gif


O man tai ji gal koks braitas atrodo biggrin.gif Tokio ryskumo melynos akys. smile.gif

user posted image

kazkas pasiskolino tipaza
http://fc07.devianta...mio-d4b9iwf.jpg
Papildyta:
Nu o Rapunzele kam priskirtumet? tongue.gif

user posted image
Atsakyti
Rapunzele grynas laitas, itariu light spring 4u.gif
Atsakyti