Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

Atlikau analize ir t.t. Issirinkau 2 spalvytes (abi skaitosi smelines). Kuria geriau pasirinkti? 4u.gif

6.31
user posted image

ar 6.32
user posted image
Atsakyti
naudinga info 4u.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

tobulos plauku,lupdaziu spalvos kiekvienam sezonui ir potipiui
nuoroda
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hypnotic Poison: 25 birželio 2014 - 09:56
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2014 06 15, 21:05)
o geras, sios paneles tipas toks pats kaip mano, tik plaukai naturalus vienu lygiu sviesesni pas mane. Mute minejo kad jei netiko delto, kad spalva jai per sviesi tiesiog. Supratau, kad pats atspalvis tiko.

p.s. mano naturalus 813 ar 831 irgi softiniai? Tikrai nera ryskus ir sodrus , kaip pas ziemas ar rudenelius,



Ojei, man jinai gryna snieguolė iš multiko- tiesiog pienas ir kraujas wub.gif


Man atrodo, kad mano vaikas yra BS, nors aišku, jis dar mažiukas, net pilnų 3 metukų nėra jam, bet man kažkaip jis ryškus toks smile.gif Salotinė ir šviežios morkos- tobulai; tėtis iš komandiruotės parvežė tokia maikelę- nugara balta, bet ant petukų į priekį ta balta išlenda, o priekis- ant juodo pagrindo paveikslėlis ten toks, nu tobulai wub.gif Aš pati DA esu, o MB man labiausiai į LS panašus, anyta tai tikrai LS, kaip iš vadovėlio, o uošvis tai tamsaus gymio, tamsių rudų akių ir tamsių plaukų, tai net nežinau, manau, kad arba bus DA arba kažkas iš žiemų... Sunku ant jo pasakyti, nes kokios fuksijos ant jo nemačiau biggrin.gif Bet tokie samaniniai tamsiai žali marškiniai man nelabai ant jo, ir kamufliažinė forma neočenj irgi... Tai gal kokia žiema bus. Bet va, man šita tema tai thumbup.gif Dabar galiu MB, savo sesei vienai, kuri SA, pirkti rūbus, spalvas daugmaž atitaikau neblogai, tik dydis telieka biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akoya_lt: 25 birželio 2014 - 12:25
QUOTE(akoya_lt @ 2014 06 25, 13:02)
tik dydis telieka biggrin.gif

smulkmena irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(akoya_lt @ 2014 06 25, 13:02)
Ojei, man jinai gryna snieguolė iš multiko- tiesiog pienas ir kraujas  wub.gif


...abejoju cool.gif
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bytte: 25 birželio 2014 - 15:26
QUOTE(bytte @ 2014 06 25, 15:25)
...abejoju cool.gif



Man Jūsų snieguolė atrodo datraukta DA dirol.gif Man HP mergaitė tikrai panaši į snieguolę, bet tik iš rusiško multiko, kur per laužą šokdama išgaravo... O šiaip mąstant, koks snieguolės tipas turėtų būti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(akoya_lt @ 2014 06 25, 17:57)
Man Jūsų snieguolė atrodo datraukta DA  dirol.gif Man HP mergaitė tikrai panaši į snieguolę, bet tik iš rusiško multiko, kur per laužą šokdama išgaravo... O šiaip mąstant, koks snieguolės tipas turėtų būti?  g.gif


gal cool winter? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(akoya_lt @ 2014 06 25, 16:57)
Man Jūsų snieguolė atrodo datraukta DA  dirol.gif Man HP mergaitė tikrai panaši į snieguolę, bet tik iš rusiško multiko, kur per laužą šokdama išgaravo... O šiaip mąstant, koks snieguolės tipas turėtų būti?  g.gif

Pagal viską turėtų būt BW.
Kiek pamenu, nes nerandu ibo pavadinimo nežinau to filmuko, ta rusiška - light summer manau - jokio kontrasto, plaukai geltoni, oda blyški...
Papildyta:
Va šita manau light summer...
user posted image
o va ta neaiški, per senos spalvos, kitur net akys atrodo rudos...
user posted image
ale aprengta kaip vasara biggrin.gif :
user posted image
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
va taip isivaizduoju snieguole 4u.gif (ne laso siltumo)
user posted image
user posted image
Atsakyti
na mažoji tai su lašu šiltumo tikrai, akys - šiltos. O suaugusi - vėl akivaizdžiai pritemta iki snieguolės. kaip minėjau, pagal pasaka snieguolė turėtų būt bright winter, o tai nėra visiškai šaltas tipas. Beja, abejoju, kad princas būtų įsimylėjęs tokią šaltą gražuolę... šalta turėtų būt pamotė unsure.gif
Papildyta:
Tiesa... apie akis broliai Grimai nieko nerašo... rašo, kad oda balta kaip sniegas, lūpos raudonos lyg kraujas, o plaukai juodi kaip medžio žievė (bet ne kaip varno sparnas, tai galima spręst, kad tamsiai tamsiai rudi). Pagal tokį aprašymą gali Snieguolė būt iš bėdos ir BS biggrin.gif , bet CW - kažkaip abejoju, ibo pas anas lūpos - nelabai lyg kraujas biggrin.gif . Ir įdomu kodėl mūsuose vyrauja mėlynakės snieguolės įvaizdis?
Atsakyti
buvau kirpykloj snd pakirpti plauku galiuku ir pasinaudojau tuo kad mahagony spalva visiskai nusiplove (ir saknu ataugimas apie 4 cm) 4u.gif paklausiau, kokia naturali spalva tai kirpeja teige, kad tamsus pilkas blondinas su siek tiek aukso atspalvio 4u.gif
Jei teisingai supratau, tai ribiniai tipai keiciasi kazkiek, pvz bs su amziumi gali migruoti i bw? (arba visai nusisneku)

p.s. saknys viens prie vieno. (cia vis dar bs skaitos blush2.gif )
user posted image
Atsakyti