Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

Pritariu Noa dėl kiekvienos raidės apie raudoną spalvą ir veido raudonumą drinks_cheers.gif
HP, paskutiniai dažai, jų spalva super, man atrodo, jau radai tai, ko ieškojai wink.gif
Atsakyti
QUOTE(akoya_lt @ 2014 06 15, 12:32)
Pritariu Noa dėl kiekvienos raidės apie raudoną spalvą ir veido raudonumą  drinks_cheers.gif
HP, paskutiniai dažai, jų spalva super, man atrodo, jau radai tai, ko ieškojai wink.gif


jei ta paskutinioji spalva pvz lb tiktu, tai iseitu kad busiu light summer lotuliukas.gif ar kazkuris kitas saltas tipas su silto itaka smile.gif?
o tu dazu atitikmuo saltas trufelis
user posted image
613
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2014 06 15, 10:52)
jei ta paskutinioji spalva pvz lb tiktu, tai iseitu kad busiu light summer  lotuliukas.gif ar kazkuris kitas saltas tipas su silto itaka smile.gif?
o tu dazu atitikmuo saltas trufelis



Niiieeee, kur ant dažų pakelio buvo, ta gold cold brown kažkokia wub.gif Triufeliai man nepatinka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2014 06 15, 12:52)
jei ta paskutinioji spalva pvz lb tiktu, tai iseitu kad busiu light summer  lotuliukas.gif ar kazkuris kitas saltas tipas su silto itaka smile.gif?
o tu dazu atitikmuo saltas trufelis
user posted image


Dažiau su 513 šaltas triufelis, tai man jis neatrodė labai jau toks šaltas ir netiko spalva, per šviesus ir per daug rudas lyginant su mano naturalia plauku spalva. turi jis toki auksini atspalvi, tau gal visai tiktu, nebutu per tamsus labai. Dabar dažau su 412 šalta kakavos ruda ir ši spalva labiau tinka, nes panašesne į natūralia spalva. Kadangi BS turi kažkiek žiemos įtakos, tai ta šaltesne plaukų spalva nemanau kad labai jau netinka. Ko gero mano natūrali spalva ir turi šaltumo, kad šiltesnės spalvos su geltonu atspalviu nelabai atitinka.
o ta "cool golden brown/blond" ko gero ir turetu tau tikti, gal tai ir tavo spalva, jei ji artima natūraliai smile.gif


 i 
Draudžiama cituoti daugiau nei vieną nuotrauką.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo d'esprit: 15 birželio 2014 - 17:12
QUOTE(akoya_lt @ 2014 06 15, 13:15)
Niiieeee, kur ant dažų pakelio buvo, ta gold cold brown kažkokia  wub.gif Triufeliai man nepatinka  biggrin.gif


cia viena ir ta pati spalva tik kitaip pavadinta, abieju spalvu numeriai 513 ar 613. L'oreal casting rinkodaros tikslas pritraukti daugiau jaunesnes auditorijos, todel plauku dazu atspalvius vadina ivairiu desertu pavadinimais:D Pas juos kas antras atspalvis sokoladinis, karamelinis ir triufelinis ir t.t. lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Mute @ 2014 06 15, 13:22)
Dažiau su 513 šaltas triufelis, tai man jis neatrodė labai jau toks šaltas ir netiko spalva, per šviesus ir per daug rudas lyginant su mano naturalia plauku spalva. turi jis toki auksini atspalvi, tau gal visai tiktu, nebutu per tamsus labai. Dabar dažau su 412 šalta kakavos ruda ir ši spalva labiau tinka, nes panašesne į natūralia spalva. Kadangi BS turi kažkiek žiemos įtakos, tai ta šaltesne plaukų spalva nemanau kad labai jau netinka. Ko gero mano natūrali spalva ir turi šaltumo, kad šiltesnės spalvos su geltonu atspalviu  nelabai atitinka.
o ta "cool golden brown/blond" ko gero ir turetu tau tikti, gal tai ir tavo spalva, jei ji artima natūraliai smile.gif



manau, kad artima naturaliai, tik nzn geriau imti casting 513 ar 613? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2014 06 15, 12:26)
cia viena ir ta pati spalva tik kitaip pavadinta, abieju spalvu numeriai 513 ar 613. L'oreal casting rinkodaros tikslas pritraukti daugiau jaunesnes auditorijos, todel plauku dazu atspalvius vadina ivairiu desertu pavadinimais:D Pas juos kas antras atspalvis sokoladinis, karamelinis ir triufelinis ir t.t.  lotuliukas.gif
Papildyta:
manau, kad artima naturaliai, tik nzn geriau imti casting 513 ar 613? 4u.gif

As kazkada irgi daziau su 513.Labai grazi ir idomi spalva gaudavosi.Ji man tokia ant ribos tarp silutmo ir saltumo.
Atsakyti
Jau tuoj bus metai kaip reguliariai dazau su casting 513. smile.gif As vasara. Pries tai daziau su 613, dabar naudoju jas abi, 513 saknims, 613 galams. Tai man su savo naturalia 6-o lygmenio spalva 513 nu toks smarkokai tamsokas biggrin.gif HP nerekomenduociau 5 nr, nepamirskit juk ji blondine, nebent ji pati to nori taip smarkiai nusitamsint. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2014 06 15, 12:26)
cia viena ir ta pati spalva tik kitaip pavadinta, abieju spalvu numeriai 513 ar 613. L'oreal casting rinkodaros tikslas pritraukti daugiau jaunesnes auditorijos, todel plauku dazu atspalvius vadina ivairiu desertu pavadinimais:D Pas juos kas antras atspalvis sokoladinis, karamelinis ir triufelinis ir t.t.  lotuliukas.gif

O tai kaip manai, senesnė auditorija labai imtų, jei tai vadintųsi taip, kaip visi tą spalvą supranta - arkliašūdžio, kačiašūdžio, barščių mėgėjo š, kupranugario šūdas dykumoje. Vištašūdžio - čia jau šviesus atspalvis išeitų lotuliukas.gif


Aš pavasaris, bet ant ribos su vasara (kaip ir braitas - ant ribos su žiema). Užtat man asmeniškai labai svarbus yra teisingas šiltumo/šaltumo balansas, kad vat nė per šiltai, ne per šaltai. Per šaltai - tai kaip žila boba be dantų, o per šiltai - snukis išakrt pažaliuoja, ir kur tas grožis biggrin.gif Per tamsiai - perbalus kaip tas pats minėtas višt... Per šviesiai - plaukai nukris. Ot, dilema lotuliukas.gif

Užtat mano kirpėjas pasidaro miksą iš penkių spalvų ir išsivynioja kažką tarp zuikio, jorkšyršunio ir šviesios voverės skraiduolės, kad būtų nei šilta, nei šalta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 15 birželio 2014 - 13:03
QUOTE(Noa @ 2014 06 15, 14:02)

Aš pavasaris, bet ant ribos su vasara (kaip ir braitas - ant ribos su žiema). Užtat man asmeniškai labai svarbus yra teisingas šiltumo/šaltumo balansas, kad vat nė per šiltai, ne per šaltai. Per šaltai - tai kaip žila boba be dantų, o per šiltai - snukis išakrt pažaliuoja, ir kur tas grožis biggrin.gif Per tamsiai - perbalus kaip tas pats minėtas višt... Per šviesiai - plaukai nukris. Ot, dilema lotuliukas.gif



oi oi kokia pazistama situacija: per tamsiai/ per ryskiai gali i ligonine arba i graba gulti su zaliai geltonu veidu, svari spalva- veidas murzinas, isbaltinta spalva- vel kazkoks neaiskiai geltonas veidas. kartais galvoju kokia nedidele grupe spalvu man tinka.
Atsakyti
QUOTE(rytojryta @ 2014 06 15, 15:19)
oi oi kokia pazistama situacija: per tamsiai/ per ryskiai gali i ligonine arba i graba gulti su zaliai geltonu veidu, svari spalva- veidas murzinas, isbaltinta spalva- vel kazkoks neaiskiai geltonas veidas. kartais galvoju kokia nedidele grupe spalvu man tinka.


Plaukai išvis kažkoks atskiras reikalas, tai ne koksai ten rūbas. Kaip ir akys, plaukai grynos spalvos išvis atrodo keistai - kokia ta plaukų gryna spalva, kaip geltonas flomasteris?

Nors va kaip rudas flomasteris tai Hypnotic, manau, būtų gerai biggrin.gif
Atsakyti
613 spalvos analoga tik putu pavidalo snd nusiziurejau parduotuveje.616. Gal kuri isbandet siuos dazus? Visai grazi spalva.
user posted image
user posted image

beje, drauges naturali plauku spalva - tamsus kastonas ir oda turi toki raudonuma(stiproka). Bet plaukus dazo tai rausvai (raudonai).Sokolado atspalvi maiso su raudonu. Sake, kad jai raudonesni plaukai atmusa veido raudonuma. Taip gali buti? g.gif
Atsakyti
spalvos 513 ir 613 (pagal kita gamintoja 516 ir 616) yra universalios, tiek vasarom, pavasariam tinka bigsmile.gif Žiemom ir rudeneliam per blankios 4u.gif
Atsakyti