Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

radau senesne foto su atspalviu 635 (turbut apsiplovusi spalva tapo 735 biggrin.gifD ). Va ir akys pusiau prozektoriai biggrin.gif bet ryskus lupdazis tai dieve padek doh.gif
foto
kuri spalva geriau sita ar pries tai esanti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2014 06 14, 12:20)
radau senesne foto su atspalviu 635 (turbut apsiplovusi spalva tapo 735 biggrin.gifD ). Va ir akys pusiau prozektoriai biggrin.gif bet ryskus lupdazis tai dieve padek doh.gif
foto
kuri spalva geriau sita ar pries tai esanti? 4u.gif

dabartine spalva geriau nei ankstesne, bet manau kad be to raudonumo butu dar geriau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mute @ 2014 06 14, 18:25)
dabartine spalva geriau nei ankstesne, bet manau kad be to raudonumo butu dar geriau g.gif


jei raudonumo (mahagon) nebutu tai liktu tik auksas ir rezultatas gautusi kaip ankstesne wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2014 06 13, 19:59)
cia bs? user posted image
noreciau susikurti panasu spalvini ivaizdi wink.gif

va sitoj foto tai raudonumo panasu labai minimaliai, geriau ziurisi. Ar tik nebus pirmas skaiciukas 4 tokios spalvos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mute @ 2014 06 14, 18:38)
va sitoj foto tai raudonumo panasu labai minimaliai, geriau ziurisi. Ar tik nebus pirmas skaiciukas 4 tokios spalvos g.gif



tamsesnio nei 5 negaliu imti, del plikes vaizdo ir nenoriu nueiti toli nuo naturaliu. Apsistosiu tiek 5.35 Busiu auksinis kastonas lotuliukas.gif Realybej tas raudonumas matos tik labai stipriai svieciant saulei:) galvojau, gal imti visdelto ruda spalva su naturaliais (savais) plauku atspindziais 31?
user posted image
user posted image
user posted image
p.s. nzn nu nekokia ta mano naturali spalva (aukso ir pilkumo misinys lb keistai atrodo) doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2014 06 14, 18:53)


siandien nusidaziau paprastu sampunu, kur nusiplauna po 5-8 kartu mahagon atspalviu (nzn ar siltas jis ar saltas).Bei kaip tik besikraudama daiktus pasifotkinau su ivairiom spalvom, norejau paklausti Jusu, kaip bendras vaizdas?

foto2


Atsakyti
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2014 06 14, 19:46)
siandien nusidaziau paprastu sampunu, kur nusiplauna po 5-8 kartu mahagon atspalviu (nzn ar siltas jis ar saltas).Bei kaip tik besikraudama daiktus pasifotkinau su ivairiom spalvom, norejau paklausti Jusu, kaip bendras vaizdas?

foto2

man tai schmoll.gif ta spalva, nors tu ka ax.gif
Atsakyti
Man tai 100 kartų geriau, negu ta nublondinta, bet tas raudonumas ir man nelabai. Kažkaip prie jo nosis raudona atrodo, norėtųsi jau tada kokios krempudros su geltonu... Akis išryškina, taip, bet ir tą raudonį kažkaip per daug iškelia. Davai tokio pat tamsumo, bet be raudono, ką?

Ir nežaisk su tuo šampūnu - plaukus susidroši ir reiks kirpt! Iš patirties kalbu!

Tu verčiau dažyk normaliai rudai ir įsisek kokią dirbtinę visai raudoną sruogą. Vieną kitą biggrin.gif Jei jau taip labai norisi biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 14 birželio 2014 - 18:13

Pritariu Noa del nosies raudonumo su tokia plauku spalva, rudesni jie turetu buti, kad tas raudonis veide neislystu
Atsakyti
Man taip pat atrodo, kad be raudonumo jums labiau tiktų plaukai. Aš dažydavau vis ryžai, būdavo, kad sakydavo,"tavo graži natūrali plaukų spalva, kam dažai, tau tiktų tamsesni...", o man vis vien atrodė, kad su ryžais esu gražuolė, kad labai tinka biggrin.gif, dabar jau taip nebe atrodo.
Tada ir mano veidas raudonas būdavo, o dabar nebelenda raudonumas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo brita33: 14 birželio 2014 - 20:33
Tas raudonumas ir rūbuose būna, kad pakiaulina. Kitoj temoj skundėsi motera, kad susipirko rūbus pagal savo tipą - vasara. Įsigijo kažkokią ružavą bliuskę ar tai marškinukus, žo, gražiai iš paletės, bet didelis ružavos kiekis. Ir pakraupo, sakė, buvo ant veido kažkokia rausva dėmė, kurios praktiškai nesimatė - išlindo visa į priekį! Tai sako, su netinkančiom spalvom plėmas nelindo, o su tinkančiom - be kosmetikos negaliu, wtf?

Žodžiu, ružavos - raudonos spalvos yra echydnos, ypač prie veido, ir jas reikia rinktis itin atsargiai beigi nešioti po truputuką. Nes gali sužinot, ko nežinojai, kad turi visokių ten plėmų ir raudonų nosių, apie ką nežinojai net biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 14 birželio 2014 - 21:39
likau lb nustebus blink.gif ka Jus manot? Dar buna tokiu keistu spalvu kaip " cool golden brown/blond" blink.gif kazkaip keistai, kad golden gali buti saltas lotuliukas.gif
p.s. ant dezutes pavaizduotos moters lupdazis kaip mano, kuri naudoju nr 1 bigsmile.gif

user posted image

žaviuosi sios aktores plauku spalva, cia golden koks??

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti