Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(Hypnotic Poison @ 2014 06 13, 11:40)
jei teisingai supratau cia- siltas atspalvis, vasaroms nelabai tiktu ? Joms graziausiai atrodo kavos atspalviai  wub.gif o visokiu mahagonu reiketu vengti. Pastebejau, kai patapau mahagon, tai oda atrodo gelsvesne (isryskejo gelsvumas, dingo blyskumas), bet tai fotikas kazkodel neperteikia. Cia gerai ar blogai kad oda atrodo gelsvesne su mahagon plaukais?
Juodai jokiu budu negaliu dazyt, pirmiausia tai nukrypsta nuo naturaliu plauku, antra po 2 sav. plike sviestu biggrin.gifD

nusifotkinau ryte su savo spalvu bliuskute ( pilka ir juoda spalvos lb netinka  verysad.gif  ). Galima sakyti, kad vaizdas harmoningas?
My Webpage


Man kažkaip iškrenti iš konteksto- akys sau, oda sau, plaukai dar į kitą pusę, vėlgi sau... Aš bandyčiau rudą su auksine, kaip kažkuri čia rašė... 4u.gif Kam čia raudonintis? Tuo labiau, kad, jei dirbt kažkur važiuoji, tai reikia, kad kontrastas tarp dažytų ir natūralių būtų minimalus ir taip nekristų į akis 4u.gif mane kirpėjas dažo kažkokiais augaliniais kirpykliniais dažais, tai beveik nesimato nuaugimo, ir atsiplauna natūraliai, man kaip tinginei ir nevalai gerai- po pusmetį leidžiu sau nesikirpti ir nedažyti plaukų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(akoya_lt @ 2014 06 13, 13:58)
Man kažkaip iškrenti iš konteksto- akys sau, oda sau, plaukai dar į kitą pusę, vėlgi sau... Aš bandyčiau rudą su auksine, kaip kažkuri čia rašė...  4u.gif Kam čia raudonintis? Tuo labiau, kad, jei dirbt kažkur važiuoji, tai reikia, kad kontrastas tarp dažytų ir natūralių būtų minimalus ir taip nekristų į akis  4u.gif mane kirpėjas dažo kažkokiais augaliniais kirpykliniais dažais, tai beveik nesimato nuaugimo, ir atsiplauna natūraliai, man kaip tinginei ir nevalai gerai- po pusmetį leidžiu sau nesikirpti ir nedažyti plaukų smile.gif



jei dazyciau naturaliai tai vaizdas butu toks: 7 ar 8 lygis biggrin.gif spalva butu tokia 7.3.1.4 ( tamsi aukso blondine su pilku atspalviu bei jei saule nublukina lenda varis ar raudonumas). lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2014 06 13, 12:03)
jei dazyciau naturaliai tai vaizdas butu toks: 7 ar 8 lygis biggrin.gif spalva butu tokia 7.3.1.4 ( tamsi aukso blondine su pilku atspalviu bei jei saule nublukina lenda varis ar raudonumas). lotuliukas.gif


blink.gif Skaičius suprantu tik tada, kai kalba eina apie pinigus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(akoya_lt @ 2014 06 13, 14:09)
blink.gif Skaičius suprantu tik tada, kai kalba eina apie pinigus  lotuliukas.gif


geras lotuliukas.gif lotuliukas.gif
siais laikais yra tiek galimybiu tureti grazesne ir tuo paciu neissaukiancia plauku spalva bet tinkancia, tai kodel jomis nepasinaudojus? Raudonumas paryskina labiau akis nei koks auksas. Aisku foto to nesimato bet plaukai pusiau auksiniai pusiau raudonmedžio. Visai spalva nelaiko ir greitai plaunasi. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2014 06 13, 13:14)
Raudonumas paryskina labiau akis nei koks auksas. Aisku foto to nesimato bet plaukai pusiau auksiniai pusiau raudonmedžio. Visai spalva nelaiko ir greitai plaunasi. 4u.gif

kad raudonumas žalias akis paryškina, ibo raudona yra žalios papildanti spalva... o mėlynom - tai geltonai oranžinė, tskant - golden braun.

7.3 - grynai mano sūnaus plaukų spalva cool.gif (anas irgi BS), labai gera spalva rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2014 06 13, 12:14)
geras lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
siais laikais yra tiek galimybiu tureti grazesne ir tuo paciu neissaukiancia plauku spalva bet tinkancia, tai kodel jomis nepasinaudojus? Raudonumas paryskina labiau akis nei koks auksas. Aisku foto to nesimato bet plaukai pusiau auksiniai pusiau raudonmedžio. Visai spalva nelaiko ir greitai plaunasi. 4u.gif


drinks_cheers.gif Aš irgi noriu būti graži, bet tingiu pati blush2.gif Einu pas kirpėją. Kirpimas geras, pačiai nereikia nieko glostyti, sugula taip, kaip iš kirpyklos išleido, veidas mano į raudonumą, tai labai neeksperimentuoju, be to, tik kažkiek patamsinu naturaliai savo rudus plaukus, ir viskas, lieka tik tobulas makiažas ir tinkantys spalviškai bei pagal figūrą skudurai, nu dar batai ir tašės, va čia jau praverčia mano matematika lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(bytte @ 2014 06 13, 12:45)
kad raudonumas žalias akis paryškina, ibo raudona yra žalios papildanti spalva... o mėlynom - tai geltonai oranžinė, tskant - golden braun.

7.3 - grynai mano sūnaus plaukų spalva cool.gif (anas irgi BS), labai gera spalva rolleyes.gif
user posted image


Man graži spalvytė, manau, kad HP tiktų 4u.gif Mano akys žalios, gal labiau hazel, nei to rudos, nei to žalios, bet raudonų atspalvių privengiu, kad veido raudonio nemuštų, nes ne tik kad stora, tai dar ir kiaulė būčiau doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
va kaip gražu golden braun wub.gif
user posted imageuser posted image
tingiu kelt, bet tarkim Megan Fox kur su raudonai rudais, tai akys tokios link žalumo jau, o kur su golden braun - jau mėlynos... aišku ryškiausiai akus, kur ji su juodais plaukais ir auksiniais šešėliais blush2.gif
Atsakyti
Sakyčiau per tamsu...
Šviesinčiau antakius, šviesinčiau plaukus ir šviesinčiau drabužėlį.

QUOTE(Hypnotic Poison @ 2014 06 13, 12:40)

nusifotkinau ryte su savo spalvu bliuskute ( pilka ir juoda spalvos lb netinka  verysad.gif  ). Galima sakyti, kad vaizdas harmoningas?
My Webpage

Atsakyti
išdažė su komplementaria spalva biggrin.gif
user posted image


nuosavų antakių šviesint nevalia schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif , reik parinkt plaukų spalvą, kad viskas būtų harmonijoj, o ne kad reiktų save blukint cool.gif .

Dėl bobiškos spalvos - dažniausiai per "sunki" būna mahagono spalva, todėl sendina, kaip ir kokia tamsiai ruda ar juoda. Va DW celebričių pilna dabar nusidažiusių, madoj tikriausiai, visos spindi...
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 06 13, 13:27)
va kaip gražu golden braun wub.gif

tingiu kelt, bet tarkim Megan Fox kur su raudonai rudais, tai akys tokios link žalumo jau, o kur su golden braun - jau mėlynos... aišku ryškiausiai akus, kur ji su juodais plaukais ir auksiniais šešėliais blush2.gif

OMG! Kai akys mėlynumo smile.gif wub.gif
Atsakyti
Va va va, ta golden braun pavasariams geriau. Ir madoj dabar, o ta bombordava gi iš maos išėjus prieš 10 metų... Nu gabės žodis, visos celebritės ir šiaip mados aukos dažosi natūraliai. Su tais bombordavais jau seniai jos nebesidažo!

Vienoj tik šaly ta spalva madoj, tik niekaip neatkasu, kokioj. Matėm pernai Graikijoj - ten gi smaukosi visokių tautų atstovai - būrį babencijų, nusidažiusių bombordavai su šviesintom sruogom. Visos panašiai, o kokios 6 biggrin.gif Taip keistai atrodė biggrin.gif Bet iš kalbos niekaip nesupratau, kaip jos ten kalba. Ne slaviškai. Ne angliškai, ne vokiškai, ir jau aišku, ne itališkai ir ne prancūziškai. Ir nelabai tamsaus gymio jos. Tai niekaip nesupratau, iš kur biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(prek @ 2014 06 13, 15:35)
Sakyčiau per tamsu...
Šviesinčiau antakius, šviesinčiau plaukus ir šviesinčiau drabužėlį.



antakiu nesviesinsiu, kokius gamta dave, tokie ir turi buti mirksiukas.gif 4u.gif plauku spec. nesviesinsiu, jie per ploni ir pazeisti.

galvoju, gal tikrai normalia auksine spalva smile.gif pvz jei norisi i raudonuma ar i vario atspalvi tai imti trecia skaiciu po kalbelio pvz 534(auksas+ varis ar auksas+rausvas).
Nuziurejau sias spalvytes putu pavidalu, kuria patariat imti? Beje, dekuj lb visoms uz patarimus wub.gif wub.gif wub.gif

1.sokoladas. user posted image
user posted image

2. auksiniai
user posted image

3. karstas sokoladas
user posted image

4.riesutas
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hypnotic Poison: 13 birželio 2014 - 15:06