Įkraunama...
Įkraunama...

Visannette

QUOTE(smilga79 @ 2015 08 24, 17:34)
Poliklinikos gydytojos nelabai žino šiuos vaistus. Jie vieni iš naujesnių, bent jau taip apšvietė operuojantis gydytojas. Kiek jis minėjo jie saugūs ir gerai toleruojami. Nors sakiau apie savo nusiskundimus. Vis tiek jis savo, tai geriausi vaistai prie šios ligos endo.

Tfu tfu man jis puikiai tinka,nesuksiu sau galvos kiek lieps tiek gersiu,o konsultuojuosi as kauno kliniku moteru konsultacijoje smile.gif
Atsakyti
Merginos noriu paklausti, pradzioj kaip pradejau naudoti visannete buvo lyg viskas gerai, tik tris men menesiniu beveik nebuvo terliojo savaitem ir tiek, kaip gydytojai pasakiau sake turi viskas susitvarkyti, o dabar naudoju jau ketvirtas men, menesines dingo, niesti visa kuna, geriu nuo elergijos, bet nepraeina niestejimas, nezinau ar nuo vaistu ar seip kokia elergija. Gal kuriai taip buvo, kaip man? gal man jie netinka blush2.gif svarbiausia, kad ciklas sutriko nieko nesuprantu, ar taip ir jums yra?
Atsakyti
QUOTE(ternet @ 2015 10 21, 14:22)
Merginos noriu paklausti, pradzioj kaip pradejau naudoti visannete buvo lyg viskas gerai, tik tris men menesiniu beveik nebuvo terliojo savaitem ir tiek, kaip gydytojai pasakiau sake turi viskas susitvarkyti, o dabar naudoju jau ketvirtas men, menesines dingo, niesti visa kuna, geriu nuo elergijos, bet nepraeina niestejimas, nezinau ar nuo vaistu ar seip kokia elergija. Gal kuriai taip buvo, kaip man? gal man jie netinka  blush2.gif svarbiausia, kad ciklas sutriko nieko nesuprantu, ar taip ir jums yra?

Ciklas zinoma sutrinka. Gydytoja apie tai nieko nesake? Menesines isvis dings kol vartosit,o del nieztejimo nezinau,gal kokiam ingridientui esate alergiska.
Atsakyti
ne nieko nesake,kad dings, uztai ir issigandau kas man pasidare, aciu uz atsakyma 4u.gif dabar ramiau jauciuosi, buvau issigandus,kad kas negerai blush2.gif o niezejimas ziuresiu jai nepraeis,reikes eiti vel pas odos ir pasakyti, kad situosia vaistuose yra salutinis poveikis niezejimas.
Atsakyti
QUOTE(ternet @ 2015 10 21, 16:52)
ne nieko nesake,kad dings, uztai ir issigandau kas man pasidare, aciu uz atsakyma  4u.gif  dabar ramiau jauciuosi, buvau issigandus,kad kas negerai  blush2.gif o niezejimas ziuresiu jai nepraeis,reikes eiti vel pas odos ir pasakyti, kad situosia vaistuose yra salutinis poveikis niezejimas.


Jus pasiskaitykite anotacija, ten milijonas salutiniu poveikiu surasytu siam vaistui.
Atsakyti
QUOTE(dangira1 @ 2015 04 08, 16:55)
Laba diena.Idomu,gal galit papasakot kaip jusu reikalai su visannette?

Mano reikalai tokie patys, vis dar ant vaistų (bus jau 2 metai greitai). Niekas nežada nutraukti nu nebent IVF "ant smūgio" daryčiau, tai tuo atveju nutrauktų. Buvau pamiršus vieną tabletę išgert, tai organizmas pradėjo "atsibudinėt": PMS išlindo, tai supanikavau blush2.gif NT iš to streso pasidariau smile.gif Tvarkingai geriant man jokių šalutinių kaip ir nėra, svorio nepriaugau, nuotaikos normalios, tik kartais paprakaituoju daugiau.
Atsakyti
Sveikutės smile.gif

Geriu siuos vaistus jau 4 menesius, labai labai idomu ar butu mergaiciu kurios pabaige gydymo kursa ir ar vaistai dave teigiama rezultata? Aš jau nebegaliu pakęsti šalutinio poveikio... galvoju ar tikrai tie šalutiniai poveikiai buna tokie dazni?! man gydytoja sako, jog normalu, jog visom taip buna...... doh.gif kaip čia dar tuos porą mėnesių ištempt... nes sakė, kad reiks gerti 6 mėn....
Atsakyti
QUOTE(leiliuke @ 2016 02 18, 14:59)
Sveikutės smile.gif

Geriu siuos vaistus jau 4 menesius, labai labai idomu ar butu mergaiciu kurios pabaige gydymo kursa ir ar vaistai dave teigiama rezultata? Aš jau nebegaliu pakęsti šalutinio poveikio... galvoju ar tikrai tie šalutiniai poveikiai buna tokie dazni?! man gydytoja sako, jog normalu, jog visom taip buna......  doh.gif kaip čia dar tuos porą mėnesių ištempt... nes sakė, kad reiks gerti 6 mėn....

O kokie jums salutiniai pasireiske? Kelinta endo st? Kontraceptiku nesiule? Man endo 2 ir dar gimdos adenomioze, viena gyd siule jeanine kontraceptikus, kita visannette.nz ka pasirin
Atsakyti
QUOTE(livijaaa @ 2016 02 18, 15:43)
O kokie jums salutiniai pasireiske? Kelinta endo st? Kontraceptiku nesiule? Man endo 2 ir dar gimdos adenomioze, viena gyd siule jeanine kontraceptikus, kita visannette.nz ka pasirin



Pas mane endo (4 st.), buvo atlikta lp. Paskirtas 6 mėn gydymas šiais vaistais. Na o šalutiniai man tokie reiškiasi, žinoma, manau jog visiems skirtingai : Prasta savijauta, bėrimas, krūtinės skausmas!!!!!!!, padidėjęs prakaitavimas (anksčiau man nebuvo problemų dėl karščio pylimo,dabar yra- darau prielaidą,jog nuo vaistų), pilvo maudimas (ne pastoviai, bet gana dažnai), pastovus tepliojimas rudomis išskyromis (kokią dieną būna pertrauka ir vėl savaitę ar ilgiau).Gal per tą visą laiką pora savaičių ir buvo normalių... Klausiau pas gyd dėl tepliojimų, krūtinės skausmų, sakė normalu ?! bet va įdomu kaip kitom mergaitėm ir gal kas visai neseniai vartojo šiuos vaistus... g.gif
gal man netinka tie vaistai?!?
Atsakyti
QUOTE(leiliuke @ 2016 02 18, 18:54)
Pas mane endo (4 st.), buvo atlikta lp. Paskirtas 6 mėn gydymas šiais vaistais. Na o šalutiniai man tokie reiškiasi, žinoma, manau jog visiems skirtingai : Prasta savijauta, bėrimas, krūtinės skausmas!!!!!!!, padidėjęs prakaitavimas (anksčiau man nebuvo problemų dėl karščio pylimo,dabar yra- darau prielaidą,jog nuo vaistų), pilvo maudimas (ne pastoviai, bet gana dažnai), pastovus tepliojimas rudomis išskyromis (kokią dieną būna pertrauka ir vėl savaitę ar ilgiau).Gal per tą visą laiką pora savaičių ir buvo normalių... Klausiau pas gyd dėl tepliojimų, krūtinės skausmų, sakė normalu ?! bet va įdomu kaip kitom mergaitėm ir gal kas visai neseniai vartojo šiuos vaistus...  g.gif
gal man netinka tie vaistai?!?

kaip keista, kad jums skauda pilva blink.gif man butent del nulatiniu skausmu siule si vaista, nes po lp vistiek kasdien skauda pilva doh.gif manau, kad kazkas negerai, nes realiai per tiek laiko tikrai turejo praeiti salutiniai, jeigu jums sis vaistas tiktu..del tepliojimo, tai mane gydytoja ispejo, kad gali nuolat teplioti. baime del stipriu salutiniu mane ir stabdo, nors nz kaip kitaip endo suvaldyti, nors mano stadija vidutine, bet visi simptomai lb stipriai isreiksti
Atsakyti
QUOTE(livijaaa @ 2016 02 18, 19:07)
kaip keista, kad jums skauda pilva blink.gif  man butent del nulatiniu skausmu siule si vaista, nes po lp vistiek kasdien skauda pilva doh.gif  manau, kad kazkas negerai, nes realiai per tiek laiko tikrai turejo praeiti salutiniai, jeigu jums sis vaistas tiktu..del tepliojimo, tai mane gydytoja ispejo, kad gali nuolat teplioti. baime del stipriu salutiniu mane ir stabdo, nors nz kaip kitaip endo suvaldyti, nors mano stadija vidutine, bet visi simptomai lb stipriai isreiksti


g.gif aš visgi manau,kad jums geriausia būtų pasitarus su gydytojais pasirinkti gydymą, nes labai daug domėjausi, daug gyd aplankiau, visų vienareikšmiškai nuomonė buvo, jog reikia šiuos vaistus gerti... Tiesiog dabar galvoju pasidomėsiu čia kaip kitom merginom sekasi su šiais vaistais:)
Jeigu pradėsite vartoti vaistus, parašykit kaip Jums sekasi smile.gif o galbūt čia tik man taip smile.gif gal jum bus viskas ok! to ir linkėčiau thumbup.gif
Atsakyti
per kiel laiko pajutote teigiama visannette poveiki?
Atsakyti