Įkraunama...
Įkraunama...

Visannette

QUOTE(rutuliukass1220 @ 2014 05 18, 17:02)
Aaaa nu jei nesenai tai ir pyktis prais nes as juos  geriau pries tris metus,o geriau be pertrauku


o kiek laiko gerete?ir kaip savijauta buvo jas naudojant?
Atsakyti
Geriu jau antrą mėnesį. Nebepykina, buvo nukritę pora kg, bet jau grįžo 1. Kartais kankina PMS, tai skraidau be šluotos biggrin.gif O šiaip su leidžiamais vaistais palyginus šitie gėris, nes su anais labai šalutiniai reiškiniai kankindavo
Atsakyti
QUOTE(tildushka @ 2014 07 16, 15:12)
Geriu jau antrą mėnesį. Nebepykina, buvo nukritę pora kg, bet jau grįžo 1. Kartais kankina PMS, tai skraidau be šluotos biggrin.gif O šiaip su leidžiamais vaistais palyginus šitie gėris, nes su anais labai šalutiniai reiškiniai kankindavo

as irgi jau pradejau antra pakuote,dziaugiuosi ,jokiu salutiniu poveikiu,tepliojimai baigesi,jau ir su vyru pabandem wub.gif tik blogybe,kad po to ,ten man pradejo niesteti,paraudo ,isburko ir skauda pasislapinus doh.gif .Kas tai?
Atsakyti
Update: jau šeštas mėnuo su šiom tabletėm. Jaučiuosi puikiai, bet dar 6 mėn gersiu. 3 cm cista neišnyko, bet šiek tiek sumažėjo, kitos cistos nerado, tai vaistukai tinka. Žiūrėsim, kas bus dar po 6 mėn
Atsakyti
tildushka, kaip supratau tau 2011/12 dare LP ir po to nieko nevartojai?
Tiesa "Endometriozes" skyrelyje dar paminėjai, kad vartoji Visanette jau 6 men + vartosi dar 6 men, o po to gyd siūlo IVF. Kodėl taip siūlo, gal padidina IVF sėkmę?


Atsakyti
QUOTE(selione @ 2014 11 06, 21:08)
tildushka, kaip supratau tau 2011/12 dare LP ir po to nieko nevartojai?
Tiesa "Endometriozes" skyrelyje dar paminėjai, kad vartoji Visanette jau 6 men + vartosi dar 6 men, o po to gyd siūlo IVF. Kodėl taip siūlo, gal padidina IVF sėkmę?

2011 m 12 mėn. LP, po to 4 mėn klimaksinių vaistų ir IVF buvo. Po nepavykusio IVF gėriau KT iki šitų vaistukų. Visanette gydo endometriozę, žinau keletą atvejų, kur merginos po 6 mėn gėrimo pastojo be jokių pagalbinių priemonių. Man IVF siūlo dėl to, kad endo itin greitai progresuoja ir pastoti natūraliai būtų tas pats, kas laimėti loterijoje
Atsakyti
Mergaites kaip yra su tuo potraukiu? kaip as bijau nebegaliu, anksciau geriau kontraceptikus, naudojau zieda, vyro praktiskai nereikejo, atejo svente i mano kiema isidejau spirale(nehormonine) bet iskilo kita beda, endometrioze, cezario rando endometrioze, ispjove pries du menesius golfo kamuoliuko guza, ir prasidejo, nuo rugsejo dar nieko negeriau, galvojau kad taip viskas ir pasibaigs, klydau,vel skauda vel dega, ir vel turbut ji auga, dakatarai vienareiksmiskai siulo kontraceptikus, butent visonete arba Jeanine, bet daug kas raso kad potraukis dingsta visiskai,ar tikrai taip blogai?
Atsakyti
QUOTE(ch_justina @ 2014 11 27, 12:15)
Mergaites kaip yra  su tuo potraukiu? kaip as bijau nebegaliu, anksciau geriau kontraceptikus, naudojau zieda, vyro praktiskai nereikejo, atejo svente i mano kiema isidejau spirale(nehormonine) bet iskilo kita beda, endometrioze, cezario rando endometrioze, ispjove pries  du menesius golfo kamuoliuko guza, ir prasidejo, nuo rugsejo dar nieko negeriau, galvojau kad taip viskas ir pasibaigs, klydau,vel skauda vel dega, ir vel turbut ji  auga, dakatarai vienareiksmiskai siulo kontraceptikus, butent visonete arba Jeanine, bet daug kas raso kad potraukis dingsta visiskai,ar tikrai taip blogai?

na mano atveju endometrioze 4 stadijos isplitusi visur,tai be hormonu,man buvo kancia su vyru,viska skaudejo,o dabar visai kas kita smile.gif
Atsakyti
Tiesą pasakius be hormonų aš jau nebelabai prisimenu kaip buvo ax.gif Bet su Visannette po trijų mėnesių didžioji dalis šalutinių dingo ir tai tikrai geriau negu geriant KT
Atsakyti
QUOTE(tildushka @ 2014 11 04, 19:07)
Update: jau šeštas mėnuo su šiom tabletėm. Jaučiuosi puikiai, bet dar 6 mėn gersiu. 3 cm cista neišnyko, bet šiek tiek sumažėjo, kitos cistos nerado, tai vaistukai tinka. Žiūrėsim, kas bus dar po 6 mėn

laba diena.kaip jums naudojant visannette?ar neislindo kos salutinis pozymis?
Atsakyti
QUOTE(dangira1 @ 2015 03 07, 13:03)
laba diena.kaip jums naudojant visannette?ar neislindo kos salutinis pozymis?

as vartojau si preparata, gerai, kad galejau pailseti nuo mmm, aisku cia galbut joks pliusas gyventi be mmm, salutiniu nebepamenu jau, tik kad nuotaiku svyravimo nebebudavo tas tai privalumas ir aisku blogas poveikis, kad vyro mano gyvenime galejo ir nebuti....nzn ar cia susije, bet iki siol man potraukis neatsistates i pries tai buvusi....

po vaistu nutraukimo endo pozymiai is pradziu sumazejo db jau vel tas pats....aisku kiek jos ten padeda neaisku...
Papildyta:
QUOTE(selione @ 2014 11 06, 21:08)
tildushka, kaip supratau tau 2011/12 dare LP ir po to nieko nevartojai?
Tiesa "Endometriozes" skyrelyje dar paminėjai, kad vartoji Visanette jau 6 men + vartosi dar 6 men, o po to gyd siūlo IVF. Kodėl taip siūlo, gal padidina IVF sėkmę?

todel, kad sis preparatas apmalsina endo....ja sumazina ar uzmigdo, todel ir siulo iskart ivf, nes yra n teoriju apie endo poveiki pastojimui, galbut si pasiulyma jie duoda todel, kad yra teorija apie tai, kad endo isleidzia kazkokius fermentus abortuojancius uzkibusi vaikiuka, tai gali buti net mum nezinant ir nejauciant...taigi "uzmigdzius" endo padideja sansai.

ir man atrodo ji po LP vartojo diphereline jei nesuklysiu smile.gif ji jau tiksliau pasakys smile.gif
Atsakyti
[quote=lauraz5,2015 03 09, 13:28]
as vartojau si preparata, gerai, kad galejau pailseti nuo mmm, aisku cia galbut joks pliusas gyventi be mmm, salutiniu nebepamenu jau, tik kad nuotaiku svyravimo nebebudavo tas tai privalumas ir aisku blogas poveikis, kad vyro mano gyvenime galejo ir nebuti....nzn ar cia susije, bet iki siol man potraukis neatsistates i pries tai buvusi....



o as naudoju 8men.be pertrauku ir baisus dalykas su nuotaika pasidare,nemiga,sirdis sokineja,tik negaliu teigti,kad nuo vaistu 100%,nes koki pusmeti turejau itampa namuose,dabar viskas susitvarke su namu atmosfera,jau tureciau gyvent ir dziaugtis ,nes pilvukui zymiai geriau,bet as antras menuo nesusitvarkau su savimi,net nzn kur priezasties ieskoti doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dangira1: 11 kovo 2015 - 10:51