Įkraunama...
Įkraunama...

AŽ - asmeninės žinutės

Man ta pati problema. Butu malonu, kad moderatore apsireikstu ir paaiskintu kaip istrinti tas zinutes, nes ju nesimato, o vieta uzima. HELP moderatore 4u.gif

QUOTE(Ievukis @ 2008 11 02, 15:03)
As irgi taip dariau,nes "sent items" kabejo 2 zinutes kurios uzeme vieta.Istrynus viska kaip parase indre-g tos 2 zinutes vietos nebeuzima,bet prie "sent items" vistiek kabo skaicius (2) doh.gif


Man tas pats. kaip panaikinti, kad nerodytu tu skaiciu skliausteliuose? siaip jie netrugdo, bet labai jau megstu tvarka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(uogyte777 @ 2009 10 23, 23:29)
Man ta pati problema. Butu malonu, kad moderatore apsireikstu ir paaiskintu kaip istrinti tas zinutes, nes ju nesimato, o vieta uzima. HELP moderatore  4u.gif

Paprastai moderatoriai dirba darba, susijusį su forumo temomis, o ne techniniais klausimais.

O jei aiškiau, tai kur pas jus užsiliko tos žinutės ir neišsitrina? g.gif
Atsakyti
Jau susitvarkiau, kitos forumo dalyves pagelbejo. Bet aciu 4u.gif
Atsakyti
cia istrinti visai paprasta - atsidarai savo valdymo skyda, kairej pusej susirandi - istrinti savo katalogus, atsidarai ir istrini 4u.gif
Atsakyti
Kažin kodėl būnant prisijungus manęs neinformuoja apie gautas asmenines žinutes? Informuoja tik per el.paštą... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Herrera @ 2009 12 04, 17:57)
Kažin kodėl būnant prisijungus manęs neinformuoja apie gautas asmenines žinutes? Informuoja tik per el.paštą... unsure.gif

Negali būti cool.gif Gal jūs tiesiog ilgą laiko tarpą "sėdit" vienoje ir toje pačioje temoje ir 'nerefreshinat' SM forumo? g.gif
Atsakyti
kodel nerodo pas mane sent items?

ziuriu jau kazkas klause, bet ir taip ziurejau- nera nei vienos schmoll.gif

acius
Atsakyti
QUOTE(glinglingas @ 2009 12 28, 23:15)
ziuriu jau kazkas klause, bet ir taip ziurejau- nera nei vienos

Ar prieš išsiųsdami žinutę uždedat varnelę ties Įtraukti šios žinutės kopiją į išsiųstų žinučių katalogą?
Atsakyti
ooo va shito nededu biggrin.gif -aciu!!
Atsakyti
QUOTE(Ambrozija @ 2006 10 30, 13:53)

Seira, viskas susitvarkys savaime wink.gif[/color]


o man jau nuo rugpjucio menesio nesusitvarko savaime g.gif tai ka daryti?
Atsakyti
QUOTE(jlclove @ 2010 01 13, 12:20)
o man jau nuo rugpjucio menesio nesusitvarko savaime g.gif tai ka daryti?

Išsisiųskit sau laišką į až smile.gif
Atsakyti
Neperskaitytas žinutes įkėliau į Sent Items, rodo jog ten yra žinutės, tačiau paspaudus ant Sent Items, žinučių nerodo ir negaliu perskaityti. Pagalbos 4u.gif

Atsakyti