Įkraunama...
Įkraunama...

AŽ - asmeninės žinutės

QUOTE(indre-g. @ 2007 01 21, 15:00)
Galit pabandyti ir sitaip:

Nueikite i ''Nauju zinuciu: (skaicius kiek gavote nauju zinuciu)'' , po to kaireje puseje rasite Prenesimu gaviklis, toje skiltyje paspauskit ant ''Istrinti asmeniniu zinuciu katalogus''. ten uzdekite Varnele salia Sent Items  ir paspauskite ''testi''. Turetu istrinti ir neuzimti jusu pazto dezutes.
Papildyta:
Svarbu kad neuzimna pasto dezutes, nes atsimenu tilpdavo tik 25zinutes, o sent items buvo idetos 10, tai tekdavo trinti ir trinti nors keleta norejau pasilinkti.
Sekmes visoms susitvarkant!

As irgi taip dariau,nes "sent items" kabejo 2 zinutes kurios uzeme vieta.Istrynus viska kaip parase indre-g tos 2 zinutes vietos nebeuzima,bet prie "sent items" vistiek kabo skaicius (2) doh.gif
Atsakyti
Sveiki,

gal kas susidurete su tuo, kaip išsiųsti tą patį pranešimą į až keliems adresatams iš karto? ar išvis tai įmanoma?

Ačiu jums iš anksto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zaneta75 @ 2008 11 04, 10:23)
Sveiki,

gal kas susidurete su tuo, kaip išsiųsti tą patį pranešimą į až keliems adresatams iš karto? ar išvis tai įmanoma?

Ačiu jums iš anksto  4u.gif

Rašant kiekvienam adresatui atskirai, kitokios galimybės nėra rolleyes.gif Dar kartais aš parašau laišką, išsiunčiu, spaudžiu back ir adresatą keičiu biggrin.gif
Atsakyti
Dėl ko man rodo, kad PRANEŠIMO GAVIKLI PILNAS! o ištikro ji nėra pilna.
Atsakyti
Jeigu rodo kad Pilna, reiškias ji yra pilna smile.gif
Patikrinkite išsiųstų ir sekamų žinučių skaičių
Atsakyti
QUOTE(Auges @ 2009 02 09, 01:06)
Jeigu rodo kad Pilna, reiškias ji yra pilna smile.gif
Patikrinkite išsiųstų ir sekamų žinučių skaičių


O tai daber galima turėti 40 žinučių o nebe 42?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Donatute: 09 vasario 2009 - 09:33
Toks klausymas? mano AZ, ar yra asmeniskas? ax.gif g.gif
tai gali matyti Moderatori g.gif ka as rasau kitems,ar raso man? ax.gif
ar gali mano AZ skaityti moderatori g.gif mano paslapcts? g.gif

Atsakyti
QUOTE(kkristinak @ 2009 02 14, 14:17)
Toks klausymas? mano AZ, ar yra asmeniskas? ax.gif  g.gif
tai gali matyti Moderatori g.gif  ka as rasau kitems,ar raso man? ax.gif
ar gali mano AZ skaityti moderatori  g.gif mano paslapcts? g.gif

pasiskaityk čia. Rasi visus atsakymus smile.gif
Atsakyti
Norejau paklausti, kodel negaliu i az issiuti zmogui zinutes, rodo,kad pilnas pas ji zinuciu kiekis g.gif o kaip tada nusiusti? nes elektroninio pasto neturiu, o ir kontaktu neturiu kitu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Linksmuoliuke @ 2009 05 19, 21:55)
Norejau paklausti, kodel negaliu i az issiuti zmogui zinutes, rodo,kad pilnas pas ji zinuciu kiekis g.gif  o kaip tada nusiusti? nes elektroninio pasto neturiu, o ir kontaktu neturiu kitu smile.gif

Gaudykit po forumus smile.gif Turi pratrinti savo pasto dezute.
Atsakyti
QUOTE(Linksmuoliuke @ 2009 05 19, 21:55)
Norejau paklausti, kodel negaliu i az issiuti zmogui zinutes, rodo,kad pilnas pas ji zinuciu kiekis g.gif  o kaip tada nusiusti? nes elektroninio pasto neturiu, o ir kontaktu neturiu kitu smile.gif


galima pasiųsti emeilą tam žmogui, net jei jo ir nežinai.

eini, susirandi to nario nors vieną postą, po avataru yra du mygtukai "AŽ" ir "INFO", spaudi ant "info", įsikels maža lentelė, kur antroje eilutėje bus užrašas "elektroninis paštas", šalimais turi būti aktyvus pasirinkimas, paspaudus, įsikels langas, kur surašysi ko reikia, ir nueis tai narei į el. paštą.

jei ji pasidarius, kad paštas būtų privatus tai tada deja nieko nesigaus.


Atsakyti
QUOTE(Simuko @ 2006 01 03, 16:23)
Tai ar galima kaip nors man isbrist is sitos sunkios padeties - t.y. istrint tas 'mistines' zinutes, kuriu nemtau, bet kurios kazkaip skaiciuojamos? unsure.gif


Kaip matau ši problema sena, o aš neseniai į ją įpuoliau blush2.gif
Atsakyti