Įkraunama...
Įkraunama...

AŽ - asmeninės žinutės

O kaip didėja saugomų a.ž. skaičius? ar jis priklauso nuo parašytų forume pranešimų skaičiaus? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Skarlet @ 2008 07 03, 22:33)
O kaip didėja saugomų a.ž. skaičius? ar jis priklauso nuo parašytų forume pranešimų skaičiaus?  ax.gif

Ne,jis priklauso nuo tavo parašytų asmeninių žinučių mirksiukas.gif
Atsakyti
Pamirsau nario varda, ir istriniau zinutes,kaip man dabar jas atstatyti?
Atsakyti
QUOTE(dominikita @ 2008 08 22, 17:43)
Pamirsau nario varda, ir istriniau zinutes,kaip man dabar jas atstatyti?

Ištrinamos galutinai, jos neatstatomos rolleyes.gif
Atsakyti
atrodo jau nebe naujoke, bet vis iskyla klausimas, kaip pasiziureti issiustas zinutes? gautos viskas tvarkoj, bet isistu nematau, jau turbut tundra pasirodysiu, bet.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(katiliukas @ 2008 09 06, 21:15)
atrodo jau nebe naujoke, bet vis iskyla klausimas, kaip pasiziureti issiustas zinutes? gautos viskas tvarkoj, bet isistu nematau, jau turbut tundra pasirodysiu, bet..  ax.gif

Siųstos matosi tik tos, kurias pažymi, kad matytųsi, savaime jos neišsisaugo.
Atsakyti
o aš noriu paklausti ką daryti kad išsisaugotų išsiųstos žinutės, kur yra nustatymo funkcija?
Atsakyti
Susidūriau su tokia situacija pvz: reikia siusti tokio pat teksto žinutę daugiau nei vienam vartotojui taigi ir kopijuoji tą tekstą į vis kitą žinutės lauką doh.gif labai ilgai užtrunka doh.gif ar nebūtų geriau ir palengvinimas ne vien tik man ir kitiems jei būtų įvesta galimybė išsiųsti viena žinutę daugiau nei vienam vartotojui?Taigi mano pasiūlymas padaryti tokią galimybę, kad butų galima asmeninę žinutę siųsti daugiau nei vienam vartotojui. O gal tokia galimybė jau yra, tik aš apie ją nieko nežinau?
Atsakyti
Sveiki,
Turiu tokį beveik rac. pasiūlymą, tik nežinau ar tai realiai tech. įgyvendinama ax.gif
Nauja žinutė, jei gavėjas naršo SM, atsiranda lango viršuje. Ir galima pasirinkti: ar skaityti šiame lange ar atidaryti... ( tiksliai nepamenu, atsiprašau). Mano nuomone, būtų labai patogu, jei atsirastų mygtukas atsakyti. Juk dažniausiai į žinutę atsakinėji ir nereikėtų atsiversti žinutės lango. mirksiukas.gif Be to atsakydama, gali irgi perskaityti žinutės turinį. smile.gif

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(maumė @ 2008 09 14, 17:21)
o aš noriu paklausti ką daryti kad išsisaugotų išsiųstos žinutės, kur yra nustatymo funkcija?


Po žinute tiesiog uždėti varnelę ant "Įtraukti šios žinutės kopiją į išsiųstų žinučių katalogą"

QUOTE(Wiqtea @ 2008 09 18, 12:38)
Susidūriau su tokia situacija pvz: reikia siusti tokio pat teksto žinutę daugiau nei vienam vartotojui taigi ir kopijuoji tą tekstą į vis kitą žinutės lauką doh.gif  labai ilgai užtrunka doh.gif  ar nebūtų geriau ir palengvinimas ne vien tik man ir kitiems jei būtų įvesta galimybė išsiųsti viena žinutę daugiau nei vienam vartotojui?Taigi mano pasiūlymas padaryti tokią galimybę, kad butų galima asmeninę žinutę siųsti daugiau nei vienam vartotojui. O gal tokia galimybė jau yra, tik aš apie ją nieko nežinau?


Perduosiu pasiūlymą smile.gif

QUOTE(mole @ 2008 09 21, 11:43)
Sveiki,
Turiu tokį beveik rac. pasiūlymą, tik nežinau ar tai realiai tech. įgyvendinama ax.gif
Nauja žinutė, jei gavėjas naršo SM, atsiranda lango viršuje. Ir galima pasirinkti: ar skaityti šiame lange ar atidaryti... ( tiksliai nepamenu, atsiprašau). Mano nuomone, būtų labai patogu, jei atsirastų mygtukas atsakyti. Juk dažniausiai į žinutę atsakinėji ir nereikėtų atsiversti žinutės lango.  mirksiukas.gif  Be to atsakydama, gali irgi perskaityti žinutės turinį. smile.gif

Ačiū  4u.gif


Atsiradusiame pranešime apie naują žinutę nerodo visos žinutės, jei ji ilga. Todėl patogiau, kai atsidarai ją naujame lange, perskaitai ir atsakai wink.gif
Atsakyti
Netycia istryniau viena labai svarbia AZ ir niekaip neatsimenu mamos nicko, o su ja labai reikia susisiekti, padekit. Varda ir pavarde zinau.
Atsakyti
QUOTE(ievakajus @ 2008 10 30, 10:28)
Netycia istryniau viena labai svarbia AZ  ir niekaip neatsimenu  mamos nicko, o su ja labai reikia susisiekti, padekit. Varda ir pavarde zinau.

Jei narys ištrina AŽ žinutę, tai išsitrina ir iš duombazės, jos nebesugrąžinsi. O pagal Vardą ir Pavardę niekaip nesurasim, jungdamiesi juk nariai neįrašo tokių duomenų.
Atsakyti