Įkraunama...
Įkraunama...

AŽ - asmeninės žinutės

QUOTE(Ambrozija @ 2008 03 27, 10:22)
Jei kas nors priėjo prie jūsų kompo (kai slaptažodis išsaugomasir automatiškai prijungiama prie SM), tai visko galėjo būt rolleyes.gif

O GAL GALIMA KAZKAIP ATNAUJINTI ZINUTES,NES TEN INFO SVARBI blush2.gif O PRIE KOMPO TIKRAI NIEKS NEGALEJO PRIEITI NEMIE IR ISTRINTI,O GAL KAS NORS KITAS PADARE TOKIA NIEKSYBE,TAI AR GALETUMET ATNAUJINTI MAN
Atsakyti
QUOTE(neringule @ 2008 03 27, 10:57)
O GAL GALIMA KAZKAIP ATNAUJINTI ZINUTES,NES TEN INFO SVARBI blush2.gif O PRIE KOMPO TIKRAI NIEKS NEGALEJO PRIEITI NEMIE IR ISTRINTI,O GAL KAS NORS KITAS PADARE TOKIA NIEKSYBE,TAI AR GALETUMET ATNAUJINTI MAN

Jei kažkas kitas tai geriau mąstykit apie savo duomenų (slaptažodžio ir pašto) keitimą, nes tokiu atveju tas gali kartotis ir kartotis. O galimybė atnaujint spėju kone nulinė, nes moderatoriai jūsų až turinio nemato.
Atsakyti
Atnaujinti galimybės nėra.

Gal kartais bandėte tas žinutes kelti į SENT items katalogą? Tada jos dingsta, o šiaip tai nėra galimybės kad pats forumas kažkaip ištrintų.
Čia dar rašoma į temą žinutė gali dingti jos rašymo metu jei forumas nulūžta, bet tai kas saugoma forume archyvo duombazėje, pvz. AŽ, tikrai nedingsta.
Atsakyti
QUOTE(Ambrozija @ 2008 03 26, 10:27)
1. Jei kažkas man yra svarbaus, tam esu susikurusi naują aplanke až - "svarbūs". Nekelk rankiniu būdu to laiško, o persiųsk sau ir tada nukreipk jį į naują aplanką wink.gif

2. "Mano nustatymai" -> kairėj pusėj susirandi "Pranešimų gaviklis" ir ten matosi, kiek yra kiekvienam aplnake žinčių wink.gif



taip as matau, kad sent items 1 zinute, bet realiai jos nera, bet kiek procentu uzima, tai neraso, bet gal tai nesvarbu. Aciu
Atsakyti
ir man tas pats... panaudojau visus siame skyrelyje duotus patarimus, kaip yra taip yra...sad.gif doh.gif
Atsakyti
O ka galetu reiksti, kur mnao naujos zinutes, ten -1?Aciu 4u.gif
Atsakyti
Į elektroninį paštą ateina nuoroda į gautą asmenine žinutę, o ant jos paspudus iššuoksta pranešimas, kad tokia žinute neegzistuoja. Ka daryti?
Atsakyti
Kapitoška, gali būti, kad jūs neišsaugojot slaptažodžio prisijungiant, kiekvieną kartą jungiantis jį suvedat ranka. Todėl spaudžiant ant tos nuorodos jum žinutės ir neranda, kol neprisijungsit smile.gif
Gavus topkį pranešimą, siūlau iškart prisijugnt prie Supermamos ir peržiūrėt ją kaip įprasta, paspaudus ant "Naujų žinučių: x"
Atsakyti
o aš labai noriu paklausi,kodėl pas mane norodo send items? nei vienos išsiūstos žinutės nerodo,tik gautas verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(lattčiukė @ 2008 06 17, 23:21)
o aš labai noriu paklausi,kodėl pas mane norodo send items? nei vienos išsiūstos žinutės nerodo,tik gautas  verysad.gif

Todėl,kad kai siunti jų neisšsaugai mirksiukas.gif
Atsakyti
Ar yra galimybė turėti didesnės talpos až gaviklį?
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2008 06 18, 22:15)
Ar yra galimybė turėti didesnės talpos až gaviklį?

Visiems nariams vienoda.
Atsakyti