Įkraunama...
Įkraunama...

AŽ - asmeninės žinutės

Gal perpildytas? g.gif
Atsakyti
ne tikrai neperpildytas ,bet jau šiandien gaunu viską 4u.gif
ačiū 4u.gif
Atsakyti
noriu paklausti ar imanoma ta pacia zinute nusiusti iskart keliems dalyviams, kad nereiktu rasyt keliu tokiu paciu zinuciu g.gif
Atsakyti
QUOTE(dute_a @ 2007 12 04, 22:43)
noriu paklausti ar imanoma ta pacia zinute nusiusti iskart keliems dalyviams, kad nereiktu rasyt keliu tokiu paciu zinuciu g.gif

Nėra tokios galimybės rolleyes.gif
Atsakyti
Tikrai aišku, bet va įdomiau kitos mamos rašo kreipkis į AŽ, ar parašysiu į AŽ ir pan,tai paskui naujokui ir neaišku, nes juk rašoma asmeninė žinutė, o ne rašoma į asmeninę žinutę 4u.gif
Atsakyti
pasakykit prašom ar imanoma sustabdyt žinutes siuntima? unsure.gif netičia kartais paspaudžiu ne an to profilio kur norejau parašau až ir tik veliau pastebiu kad ne tam žmogui išsiunčiu, ar imanoma tai kontruoliot? unsure.gif jau net trys kartus taip buvo doh.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Zefira @ 2008 02 27, 16:04)
pasakykit prašom ar imanoma sustabdyt žinutes siuntima? unsure.gif  netičia kartais paspaudžiu ne an to profilio kur norejau parašau až ir tik veliau pastebiu kad ne tam žmogui išsiunčiu, ar imanoma tai kontruoliot? unsure.gif  jau net trys kartus taip buvo doh.gif  unsure.gif

Nea. Išsiunčiama iškart, tik paspaudus "siųsti žinutę" rolleyes.gif Na nebent pas tą narį perpildyta až rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ambrozija @ 2008 02 27, 17:07)
Nea. Išsiunčiama iškart, tik paspaudus "siųsti žinutę"  rolleyes.gif Na nebent pas tą narį perpildyta až  rolleyes.gif

o apsikvailinsiu dabr nes tik išsiuntus pamačiau kad ne tam kam reikia veliau dar vieną parašiau, kad ne ten bet noretusi tokiais atvejais kad butu galimybė sustabdit siuntima rolleyes.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Pentarda @ 2007 11 08, 14:26)
mmmm...ka reiskia rankiniu budu??? g.gif
Na kur parasyta perkelti tai ir uzdejus varneles perkeliau  g.gif

TAI AR PATARS KAS NORS KA DABAR DARYT???? g.gif  verysad.gif



QUOTE(Ambrozija @ 2007 11 09, 11:24)
Na tai, vadinas, ir perkėlei rankiniu būdu ir inbox  biggrin.gif Sent items aplanke atsiranda tik tos žinutės, kurios išsaugomos išsiunčiant (uždėjus varnelę, o ne paęiai perkėlus. Todėl kažkur ir "plaukioja dabar jos"  rolleyes.gif Trink visas lauk, gal susitvarkys g.gif Nežinau, nes niekad pas mane to nebuvo rolleyes.gif



as ta pati padariau noredama pasilikt adresa ateiciai (nebuvau susikurus kaip panasaus ko nors i archyva) ax.gif tai dingo, tik rodo, kad yra, bet nera biggrin.gif o nervuoja tas skaiciukas blush2.gif
ir dar, kaip suzinot kiek procentu uzima butent tam skyriuje patalpintos zinutes, nes as matau tik bendrai uzimama proc kieki visuose katalog
Atsakyti
QUOTE(1000inis @ 2008 03 23, 22:56)
as ta pati padariau noredama pasilikt adresa ateiciai (nebuvau susikurus kaip panasaus ko nors i archyva)  ax.gif tai dingo, tik rodo, kad yra, bet nera biggrin.gif  o nervuoja tas skaiciukas blush2.gif
ir dar, kaip suzinot kiek procentu uzima butent tam skyriuje patalpintos zinutes, nes as matau tik bendrai uzimama proc kieki visuose katalog

1. Jei kažkas man yra svarbaus, tam esu susikurusi naują aplanke až - "svarbūs". Nekelk rankiniu būdu to laiško, o persiųsk sau ir tada nukreipk jį į naują aplanką wink.gif

2. "Mano nustatymai" -> kairėj pusėj susirandi "Pranešimų gaviklis" ir ten matosi, kiek yra kiekvienam aplnake žinčių wink.gif
Atsakyti
Laba diena,niu atsitiko man labai keistai,ieinu i savo AZ, o ten tuscia, viskas istrinta,kaip galejo taip atsitikti,pati netryniau nieko,ar galejo kazkas pasinaudoti ir istrinti specialiai,ar galima grazinti atgal zinutes,nes ten svarbi info,o gal jeigu kazkas padare taip specialiai,galima kazkaip suzinoti kas?
IS ANKSTO DEKOJU JUMS
Atsakyti
Jei kas nors priėjo prie jūsų kompo (kai slaptažodis išsaugomasir automatiškai prijungiama prie SM), tai visko galėjo būt rolleyes.gif
Atsakyti