Įkraunama...
Įkraunama...

AŽ - asmeninės žinutės

Man kažkodėl išvis nesikaupia žinutės Sent Items? Ta prasme visai jos neišsisaugo g.gif
Atsakyti
Nes neuždedi varnelės, kad išsaugoti smile.gif
Atsakyti
Tai kiekvienąkart išsiunčiant žinutę reikia varnelę ant jos uždėt? doh.gif nepagalvojau blush2.gif Maniau, kad kaip ir el.pašte, jos išsisaugo automatiškai lotuliukas.gif Dėkui už atsakymą.
Atsakyti
man idomu kaip ten su tom siunciamom AŽ zinutem
as siunciau dvi zinutes 1 dariau "atsakyti" 2 rasiau irasydama nika kam siusti
tik abieju siu zinuciu nematau issiustu zinuciu sarase.
mano klausimas: ar kazka negerai darau, ar zinutes ten pasirodys veliau zmogus kuriam siunciu yra siuo metu neprisijunges
dekoju
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2007 08 01, 20:56)
man idomu kaip ten su tom siunciamom AŽ zinutem
as siunciau dvi zinutes 1 dariau "atsakyti" 2 rasiau irasydama nika kam siusti
tik abieju siu zinuciu nematau issiustu zinuciu sarase.
mano klausimas: ar kazka negerai darau, ar zinutes ten pasirodys veliau zmogus kuriam siunciu yra siuo metu neprisijunges
dekoju

Po atsakoma žinute uždedi varnelę ant Įtraukti šios žinutės kopiją į išsiųstų žinučių katalogą . rolleyes.gif
Atsakyti
O as noreciau perskaityt SENT ITEMS ikeltas zinutes ir istrint kuriu nereik, bet atvertus rodo tik 3, nors ju yra 17 unsure.gif , kaip pamatyt likusias ??? g.gif
Atsakyti
Gal tas likusias kėlei rankiniu būdu? g.gif
Atsakyti
o pas mane atrodo nesaugo tu sent items... nera ju.. tik inbox
Atsakyti
QUOTE(Ponckyte777 @ 2007 11 06, 19:06)
o pas mane atrodo nesaugo tu sent items... nera ju.. tik inbox

Parašius žinutę, uždėk avarnelę ant "Įtraukti šios žinutės kopiją į išsiųstų žinučių katalogą" ir išsisaugos wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Ambrozija @ 2007 11 06, 15:41)
Gal tas likusias kėlei rankiniu būdu? g.gif



mmmm...ka reiskia rankiniu budu??? g.gif
Na kur parasyta perkelti tai ir uzdejus varneles perkeliau g.gif

TAI AR PATARS KAS NORS KA DABAR DARYT???? g.gif verysad.gif
Atsakyti
Na tai, vadinas, ir perkėlei rankiniu būdu ir inbox biggrin.gif Sent items aplanke atsiranda tik tos žinutės, kurios išsaugomos išsiunčiant (uždėjus varnelę, o ne paęiai perkėlus. Todėl kažkur ir "plaukioja dabar jos" rolleyes.gif Trink visas lauk, gal susitvarkys g.gif Nežinau, nes niekad pas mane to nebuvo rolleyes.gif
Atsakyti
nežinau kas nutiko,bet į el paštą gaunu žinutes,kad atėjo asmeninė žinutė,bet nieko negaunu verysad.gif kodėl ?
Atsakyti