Įkraunama...
Įkraunama...

AŽ - asmeninės žinutės

Sveiki 4u.gif
Gal kas galėtų paaiškinti, kodėl aš NEGALIU išsiųsti asmninių žinučių, o taip pat žinutes į nario elektroninį paštą g.gif Ankščiau nebuvo jokių problemų, o dabar jau kelintą dieną nepavyksta verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Lila @ 2006 11 23, 20:29)
Sveiki 4u.gif
Gal kas galėtų paaiškinti, kodėl aš NEGALIU išsiųsti asmninių žinučių, o taip pat žinutes į nario elektroninį paštą g.gif Ankščiau nebuvo jokių problemų, o dabar jau kelintą dieną nepavyksta verysad.gif

Ką rašo, kai bandai siųst? g.gif
Atsakyti
Pas mane rodo -4 Az zinutes, tikiuosi pasinaikins, kaip kad minejo, nes nezinau kaip teks orentuotis veliau, jei taip visada rodys doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kelsey @ 2006 10 31, 19:07)
bet raso kad yra Sent items 7 laiskai. atidrau, ten nieko. 
Tai veltui uzema man vieta pasto dezutej. Kaip juos pasalint...  unsure.gif

Pati ką tik pabandžiau gautas žinutes perkelt į sent items, jas tipo perkėlė, bet atidarius tą aplanką - jų nerodo. Jos tarytum dingo rolleyes.gif Nes realiai, juk tos žinutės nebuvo išsiųstos kažkuriam nariui, o perkeltos rankiniu būdu. Tai kažkur dabar jos "plaukioja"...
Atsakyti
QUOTE(Ambrozija @ 2006 12 11, 10:32)
Pati ką tik pabandžiau gautas žinutes perkelt į sent items, jas tipo perkėlė, bet atidarius tą aplanką - jų nerodo. Jos tarytum dingo rolleyes.gif Nes realiai, juk tos žinutės nebuvo išsiųstos kažkuriam nariui, o perkeltos rankiniu būdu. Tai kažkur dabar jos "plaukioja"...

g.gif ir pas mane ta pati problema, laukiu, kol susitvarkys, o jau 2 mėn praėjo g.gif ' vietą tai užima g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ambrozija @ 2006 06 25, 12:40)
Gali pabandyti trinti taip:

spausk ant "Mano nustatymai", kairėj pusėj susirask 'Sent Items". Sudėk varneles ant žinučių, kurias nori ištrinti. Tada apačioj spausk "Ištrinti".[/color]


Galit pabandyti ir sitaip:

Nueikite i ''Nauju zinuciu: (skaicius, kiek gavote nauju zinuciu)'' , po to kaireje puseje rasite Pranesimu gaviklis, toje skiltyje paspauskit ant ''Istrinti asmeniniu zinuciu katalogus'', ten uzdekite varnele salia Sent Items ir paspauskite ''testi''. Turetu istrinti ir neuzimti jusu pazto dezutes.
Papildyta:
Svarbu, kad neuzima pasto dezutes, nes atsimenu tilpdavo tik 25 zinutes, o Sent items buvo idetos 10, tai tekdavo trinti ir trinti, nors keleta norejau pasilikti.
Sekmes visoms susitvarkant!
Atsakyti
gavus žinutę į až , žinutės autorių įtraukiau į draugų sarašą, o kaip dabar tą sarašą rasti? blush2.gif blush2.gif nu niekaip negaliu rast blush2.gif
Atsakyti
Rašant naują asmeninę žinutę nario vardą galima įvesti ranka, nukopijuoti iš forumo arba pasirinkti iš draugų sąrašo - adresų knygelės
(matosi lango viršuje rašant naują žinutę)
Gavėjo vardas
Pasirinkti iš adresų knygelės
ARBA įveskite nario vardą čia


Atsakyti
Sveiki, tik vakar prisiregistravau, skaitinėju skebimus, vis matau, kai būna parašyta "rašyk į AZ". Kas tai yra, kur ieškoti?
Atsakyti
AŽ skirta susirašinėjimui tarp dviejų ir daugiau narių smile.gif Šių žinučių kiti nemato. Čia pan kaip susirašinėjimas el. paštu wink.gif
Atsakyti
Sutrumpintai tai yta ASMENINĖ ŽINUTĖ ,ja matote kiekvieno nario posto kairėje pusėje apačioje,ten paspaudę rašote asmeninę žinutę. Tikiuosi paaiškėjo. rolleyes.gif
Atsakyti
Aiškiau gal bus? Asmeninę žinutę galima rašyti, paspaudus ant po nario niku, kuriam nori parašyti až.

user posted image

Tada įrašai žinutės pavadinimą - "Žinutės antraštė" ir rašai jau pačią žinutę wink.gif


Galima ir kitaip. Spaudi Mano nustatymai -> Kurti naują žinutę ir viskas taip rašosi, tik reik įrašyti ranka ar paste nario niką wink.gif
Atsakyti