Įkraunama...
Įkraunama...

AŽ - asmeninės žinutės

Ir pas mane tas pats - siunciu zinutes ir gaunu juos pati
Atsakyti
Sveiki,kada bus sutvarkytas forumas zadejot dar ana savaite....... neimanoma issiusti AZ kitoms narems grizta atgal visos zinutes
Atsakyti
Ne į temą, bet neleidžia išsiųsti žinutės SuperMamai, tai rašau čia, viešai. Galbūt po to mane išmesit iš forumo censored2.gif, bet nesvarbu.

Laba diena. Suprantu, kad gyvenate iš reklamos, bet reikia truputį ir saiko turėti mad.gif. Ieškojau tam tikros informacijos, bet kai bent du kartus atsidarė reklaminiai langai per visą puslapį (VW ir Samsungo), be jokios galimybės jas išjungti (išjungimo mygtukas tyčia pasislepia po įrankių juostą, kad ir ką bedarytum nepataikysi išjungti mad.gif )... Na, tai tikrai belieka spjauti ir ieškoti informacijos kituose tinklapiuose g.gif. Nesvarbu, kad jūsų vartotojai yra mamos su geležinėm kantrybėm. Žinokit, kad tas kantrybės atsargas suvartoja vaikai, o Jūsų tinklapio daliai tos kantrybės jau daug belieka.

Kol rašiau šį laišką bent tris kartus turųjau išjunginėti visokią reklamąaggressive.gif
Atsakyti
Tai dabar pašto dėžutė padidėjo iki 200 AŽ?
Ar čia klaida? g.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Kita mama @ 2015 12 09, 15:11)
Ne į temą, bet neleidžia išsiųsti žinutės SuperMamai, tai rašau čia, viešai. Galbūt po to mane išmesit iš forumo  censored2.gif, bet nesvarbu.

Laba diena. Suprantu, kad gyvenate iš reklamos, bet reikia truputį ir saiko turėti  mad.gif. Ieškojau tam tikros informacijos, bet kai bent du kartus atsidarė reklaminiai langai per visą puslapį (VW ir Samsungo), be jokios galimybės jas išjungti (išjungimo mygtukas tyčia pasislepia po įrankių juostą, kad ir ką bedarytum nepataikysi išjungti  mad.gif )...  Na, tai tikrai belieka spjauti ir ieškoti informacijos kituose tinklapiuose g.gif.  Nesvarbu, kad jūsų vartotojai yra mamos su geležinėm kantrybėm. Žinokit, kad tas kantrybės atsargas suvartoja vaikai, o Jūsų tinklapio daliai tos kantrybės jau daug belieka.

Kol rašiau šį laišką bent tris kartus turųjau išjunginėti visokią reklamąaggressive.gif



Įsiinstaliuokit ADBlock- blokuoja visas reklamas 4u.gif

Bet jau až funkcija tikrai užkniso schmoll.gif
Atsakyti
kas pasidare su zinute? gaunu jas pati
Atsakyti
Kaip išsiųsti AŽ, kad gaučiau ne aš pati, o tas kam skirta???
Atsakyti
QUOTE(fiorelino @ 2015 12 08, 11:20)
Ir pas mane tas pats - siunciu zinutes ir gaunu juos pati

Ir pas mane tas pats. Man įdomu ar gauna jas kitas narys, t.y. tas kuriam siunčiau?
Atsakyti


Tai dabar pašto dėžutė padidėjo iki 200 AŽ?
Ar čia klaida? g.gif

Na kad padidėjo tai tikiuosi ne klaida wub.gif

Mano pačios rašytos žinutės grįžta man pačiai, bet kadangi atsako į mano žinutes - tai suprantu kad gauna ir narės kurioms rašau mirksiukas.gif

Dar viena pastaba: nors rodo kad turiu naują žinutę, įėjus į pašto dėžutę visas žinutes rodo kaip perskaitytas - reikia atsirinkti pačiai kuri iš jų yra naujai gauta 4u.gif
Atsakyti
Gal kas nors iš administracijos teiksis paaiškinti, ar ilgai čia tas bordakas su žinutėm bus?
Atsakyti
Sveiku, problemis taip supratau nesutvarke? Vis dar atsakymai siunciasi sau....

Kada sutvarkysite, ar reikia paciam kazka nustatyti. Aciu
Atsakyti
QUOTE(looo @ 2015 12 17, 22:09)
Sveiku, problemis taip supratau nesutvarke? Vis dar atsakymai siunciasi sau....

Kada sutvarkysite, ar reikia paciam kazka nustatyti. Aciu

Ta pati problema ir pas mane doh.gif
Atsakyti