Įkraunama...
Įkraunama...

AŽ - asmeninės žinutės

QUOTE(Borzika @ 2012 04 15, 15:51)
Kaip minėjau, buvo keli kartai, kai vėlavo visi pranešimai (ne keliems nariams, o visiems apskritai).

Matot, apkaltint būtais ar nebūtais dalykais visada lengviausia smile.gif - na, bet svarbu, kad būtų išspręsta problema.

O dėl to niekad negali būt tikras - sako žmogus teisybę ar meluoja  ax.gif

Ok, ok - problemos su paštu - pripažįstu, nesiskundžiau... Parašiau, kad tiesiog ir aš negaunu (mačiau, kažkas - taipogi)...
Tikrai nekaltinau - tiesiog paminėjau faktą ir kantriai laukiu, kada "pareis" ataskaitos.
Nu, bet dėl až gavimo/negavimo g.gif ... tai buvo atvejų, kai draugiškai susirašinėjom su keliom forumietėm ir jos teigia negavusios tos ar anos žinutės, namanau, kad melavo... Bet dabar "paseksiu" siųstas až rolleyes.gif .
Atsakyti
KĄ DARYTI? Būtinai reikia žmogui išsiūsti AŽ o pas jį pilna pašto dėžutė doh.gif ... Pradės galvoti, kad aš kokia aferistė .... doh.gif

Atsakyti
QUOTE(gude @ 2012 06 08, 11:20)
KĄ DARYTI?  Būtinai reikia žmogui išsiūsti AŽ o pas jį pilna pašto dėžutė  doh.gif  ...

Rašykit temoj, kurioje ji paskutinį kartą rašė ar toje temoje, kurioje ji kažką pirko/pardavė.
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2012 06 09, 12:31)
Rašykit temoj, kurioje ji paskutinį kartą rašė ar toje temoje, kurioje ji kažką pirko/pardavė.


Paskutinė rašyta žinutė 2007 metų ..
Atsakyti
QUOTE(gude @ 2012 06 09, 23:32)
Paskutinė rašyta žinutė 2007 metų ..

Na, bet juk dėl kažko tarėtės (jei ne ji, tai jūs kažką siūlėt)? Tuomet rašykit toje temoje, kurioje jūs siūlėte.
Atsakyti
Parašė tiesiai man AŽ ...

doh.gif
Atsakyti
Prapuole mano asmenines zinutes, senai netikrinau tai nezinau kada. Gal kas gali padeti kaip jas susigrazinti, nes ten yra man reikalinga info. Bukit gerutes padekite 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(VILMIKE@9 @ 2012 06 19, 00:04)
Prapuole mano asmenines zinutes, senai netikrinau tai nezinau kada. Gal kas gali padeti kaip jas susigrazinti

Savaime dingti jos negalėjo. Jeigu ištrynėt, tai sugrąžinti neįmanoma.
Dar patikrinkit katalogą "Išsaugotos (neišsiųstos) asmeninės žinutės" - gal netyčia ten perkėlėt.
Atsakyti
Sveiki, reikia pagalbos.! I az atejo zinute, kuria istriniau, ar galima ja atstatyti. Labai reikia!!! doh.gif
Atsakyti
QUOTE(beatris @ 2012 07 04, 17:03)
I az atejo zinute, kuria istriniau, ar galima ja atstatyti.

Deja, bet ne. Prašykit narės, kad pakartotų.
Atsakyti
Ten buvo siuntinuko nr., sako kad neturi verysad.gif o siuntinio negaunu....
QUOTE(Borzika @ 2012 07 04, 16:04)
Deja, bet ne. Prašykit narės, kad pakartotų.
Atsakyti
Sveiki!
Man iskilo problemele. Negaliu issiusti laiskus man parasiusiems naujokiems - nei az, nei i el. pasta. Kodel? Raso: Šis pranešimas negali būti išsiųstas, kadangi gavėjas negali naudotis asmeninių pranešimų gavikliu arba jis yra užpildytas. Abi nares yra naujokes, bandziau siusti az senbuvei - viskas tvarkoj. Bandziau ieskoti jos forume, bet per "paieska" neranda ju zinuciu.
Aciu!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nastanka: 04 liepos 2012 - 19:31