Įkraunama...
Įkraunama...

AŽ - asmeninės žinutės

susirasineju su nauja nare,kuri matomai neissitina savo pasto dezuteje esanciu zinuciu,ji vis man raso,taciau kaip man jai atsakyti,jei zinutes issiusti jai negaliu...padekit,prasau,nare jau nerimauja:)laukiu atsakymo:)
Atsakyti
Kažkodėl jau porą dienų nebegaunu į el. paštą pranešimų apie gautas naujas asmenines žinutes, jas matau tik prisijungusi prie Supermamos forumo. Nustatymuose tikrai yra pažymėta "Atsiųsti man pranešimą elektroniniu paštu, kai gaunu naują asmeninę žinutę" - patikrinau. Ar čia man vienai taip?
Atsakyti
QUOTE(Valentina_K @ 2012 03 13, 14:48)
Nustatymuose tikrai yra pažymėta "Atsiųsti man pranešimą elektroniniu paštu, kai gaunu naują asmeninę žinutę" - patikrinau. Ar čia man vienai taip?

O el. pašto kartais nekeitėt? Bent aš gaunu.
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2012 03 14, 16:38)
O el. pašto kartais nekeitėt? Bent aš gaunu.

Ne, nekeičiau. Šiandien vėl pradėjau gauti.
Atsakyti
Na, kažkokia nesąmonė - vėl nuo vakar nebegaunu pranešimų apie gautas AŽ (tikrai jokių nustatymų nekeičiau). Ar čia man vienai taip?
Atsakyti
QUOTE(Valentina_K @ 2012 03 22, 06:45)
Na, kažkokia nesąmonė - vėl nuo vakar nebegaunu pranešimų apie gautas AŽ (tikrai jokių nustatymų nekeičiau). Ar čia man vienai taip?

Aš gaunu. Sakyčiau, tai jūsų el. pašto problema. Dar pažiūrėkit, ar tie pranešimai į nepageidaujamų laiškų (šlamšto/šiukšlių) aplanką nenueina.
Atsakyti
Laba,
negaunu ir aš pranešimų apie až į paštą, jau kokios trys dienos. Visos "varnos" vietoj cool.gif .
Kažkada jau taip buvo... Tai gal po savaitės "parėjo" visa krūva pranešimų biggrin.gif ...

Ir dar: kas darosi su tom až, kad, būna, jos nukeliauja "į niekur?". Jau kiek mano ilgiausių/išsamiausių žinučių prirašyta ir žmonės negauna... Kokie nesusipratimai per tai būna doh.gif , ypač, jei ką parduodu...
Atsakyti
QUOTE(Unregistered @ 2012 04 15, 09:54)
negaunu ir aš pranešimų apie až į paštą, jau kokios trys dienos. Visos "varnos" vietoj cool.gif .

Pasikartosiu: pažiūrėkit, ar tie pranešimai į nepageidaujamų laiškų (šlamšto/šiukšlių) aplanką nenueina.
QUOTE(Unregistered @ 2012 04 15, 09:54)
kas darosi su tom až, kad, būna, jos nukeliauja "į niekur?". Jau kiek mano ilgiausių/išsamiausių žinučių prirašyta ir žmonės negauna...

Kad lyg nieko nesidaro smile.gif
Prieš išsiųsdama žinutę, uždėkite varnelę ties Sekti šią žinutę - tada žinosit, gavo/perskaitė ją narė ar ne.
QUOTE(Unregistered @ 2012 04 15, 09:54)
Kažkada jau taip buvo... Tai gal po savaitės "parėjo" visa krūva pranešimų biggrin.gif ...

Taip yra buvę kelis kartus, bet tada ne tik pranešimai apie gautas AŽ, bet ir pranešimai apie naujas žinutes užsiprenumeruotose temose vėlavo.
Atsakyti
Patingėjau ir neredagavau žinutės, nepapildžiau jos informacija, kad šiukšlinės mano - tuščios mirksiukas.gif .
Nežinojau apie galimybę sekti žinutes - bandysim - ačiū.
Atsakyti
QUOTE(Unregistered @ 2012 04 15, 15:37)
šiukšlinės mano - tuščios mirksiukas.gif .

Keista g.gif O paštas koks?
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2012 04 15, 14:40)
Keista g.gif O paštas koks?

Mūsų interneto tiekėjo - Fastlink g.gif . Dabar galvoju - visus pašto skyrelius patikrinau, pries atlėkdama į šią temą, bet kartą buvo dingę visi laiškai pašte ir paskui atsirado (apskritai visi)... Galbūt, ir paštas durniuoja unsure.gif ... Kadangi, ir su SM taip yra buvę, tai iškart pagalvojau, kad ne paštas stringa mastau.gif , bet labai gali būti kad, vistik, jis, nes negavau ir kitų laiškelių, kurie paprastai atkeliauja visada (dabar tik toptelėjo galvon doh.gif )...
Bet man labiau rūpėjo tos až, nes, na, tikrai ne kartą susidūriau su situacijom, kai žmonės sako jokių žinių negavę unsure.gif ...
Atsakyti
QUOTE(Unregistered @ 2012 04 15, 15:59)
Dabar galvoju - visus pašto skyrelius patikrinau, pries atlėkdama į šią temą, bet kartą buvo dingę visi laiškai pašte ir paskui atsirado (apskritai visi)... Galbūt, ir paštas durniuoja unsure.gif ... Kadangi, ir su SM taip yra buvę, tai iškart pagalvojau, kad ne paštas stringa mastau.gif

Kaip minėjau, buvo keli kartai, kai vėlavo visi pranešimai (ne keliems nariams, o visiems apskritai).
QUOTE(Unregistered @ 2012 04 15, 15:59)
bet labai gali būti kad, vistik, jis, nes negavau ir kitų laiškelių, kurie paprastai atkeliauja visada (dabar tik toptelėjo galvon doh.gif )...

Matot, apkaltint būtais ar nebūtais dalykais visada lengviausia smile.gif - na, bet svarbu, kad būtų išspręsta problema.
QUOTE(Unregistered @ 2012 04 15, 15:59)
Bet man labiau rūpėjo tos až, nes, na, tikrai ne kartą susidūriau su situacijom, kai žmonės sako jokių žinių negavę unsure.gif ...

O dėl to niekad negali būt tikras - sako žmogus teisybę ar meluoja ax.gif
Atsakyti