Įkraunama...
Įkraunama...

AŽ - asmeninės žinutės

QUOTE(siluetas @ 2011 08 23, 21:51)
Kaip suarchyvuoti senas žinutes..?  unsure.gif 

Kiek el.paštų esu bandžiusi, tai susiarchyvuoja tik su Outlook Express'u.

P.S. svarbias žinutes galima perkelti į 'Išsaugotos (neišsiųstos) asmeninės žinutės' (ten skaičius nesiskaičiuoja).
Atsakyti
Sveiki, uzsipilde mano AZ inbox, bet ten turejau daug svarbiu zinuciu, tad tinkedama ziuret kurias galiu trinti kurias ne, paprasciausiai perkeliau jas i sent items, nes tik ten leido. dabar inbox tyrs zinutes, o sent items 32 zinutes, taciau i jas iejus nei vienos nerodo, kaip jas istrinti tai a sjau perskaiciau siopje temuteje, perskaiciau ir kaip reikes saugoti man svarbias zinutes, bet pasakykit man labai prasau kaip man paziureti man labai svarbias zinutes kurias perkeliau i sent items, ju skaiciu skliausteliuose rodo, bet paciu zinuciu iejus nera, sos prasau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuikisss @ 2011 08 27, 22:08)
kaip man paziureti man labai svarbias zinutes kurias perkeliau i sent items

Šioje temoje buvo rašyta apie tai - jų jau nebeperskaitysit:
QUOTE(SuperMama @ 2008 03 27, 11:25)
Atnaujinti galimybės nėra.

Gal kartais bandėte tas žinutes kelti į SENT items katalogą? Tada jos dingsta

Atsakyti
Kaip susisiekti su kitu nick'u (del skelbimu), jei jo pasto dezute pilna, ir neimanoma nusiusti laisko? Aciu
Atsakyti
QUOTE(norma @ 2011 09 11, 19:21)
Kaip susisiekti su kitu nick'u (del skelbimu), jei jo pasto dezute pilna, ir neimanoma nusiusti laisko?

Nebent parašyti viešai temoje, kurioje buvo skelbimas įdėtas, kad norite parašyti , bet negalite.
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2011 09 12, 08:50)
Nebent parašyti viešai temoje, kurioje buvo skelbimas įdėtas, kad norite parašyti , bet negalite.


Ji parase, kad temos neseka sad.gif
Kvailai kazkaip ...
Atsakyti
Sveiki, susirašinėju su viena mamyte ir jau nebegaliu jai nieko parašyti, nes jos pašto dėžutė užpildyta, o nebaigėm tartis dėl susitikimo...JI man rašo, o aš jai negaliu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(TuriuDvi♥ @ 2011 09 14, 10:46)
Sveiki, susirašinėju su viena mamyte ir jau nebegaliu jai nieko parašyti, nes jos pašto dėžutė užpildyta, o nebaigėm tartis dėl susitikimo...JI man rašo, o aš jai negaliu doh.gif

Pažiūrėkit jos profilį - gal ten yra palikta galimybė parašyti jai el.laišką.
Atsakyti
QUOTE(norma @ 2011 09 11, 18:21)
Kaip susisiekti su kitu nick'u (del skelbimu), jei jo pasto dezute pilna, ir neimanoma nusiusti laisko? Aciu

parašykite el laišką
Atsakyti
QUOTE(supervaikas@gmail @ 2011 09 29, 13:26)
parašykite el laišką

Tačiau ne visiems nariams tą galima padaryt, nes nariai turi galimybę paslėpti el.pašto adresą nuo kitų narių.
Atsakyti
Sveiki, perkeliau 6 zinutes i sent items kataloga, sone rodo, kad yra 6 zinutes, bet nuejus i Sent Items nieko nerodo. Prasau padeti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LigiBunga @ 2012 02 22, 08:11)
perkeliau 6 zinutes i sent items kataloga, sone rodo, kad yra 6 zinutes, bet nuejus i Sent Items nieko nerodo.

Apie tai kalbėta temos pradžioje.

P.S. norėdama išsaugoti žinutes ir kad jos neužimtų vietos, kitą kartą kelkit į katalogą Išsaugotos (neišsiųstos) asmeninės žinutės.
Atsakyti