Įkraunama...
Įkraunama...

AŽ - asmeninės žinutės

QUOTE(Merisa @ 2011 02 18, 09:18)
istriniau vienos SM dalyves man siunciamas asmenines zinutes ir dabar neturiu irodymo ka ji man rase, noreciau atstatyti zinutes

Deja, ištrintų neįmanoma atstatyti.
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2011 02 18, 09:21)
Deja, ištrintų neįmanoma atstatyti.


labai gaila verysad.gif aciu.
Atsakyti
Laba diena. noreciau pasiteirauti, kodel prie gautu zinuciu rodo -1?
Atsakyti
QUOTE(sandva @ 2011 02 18, 15:01)
Laba diena. noreciau pasiteirauti, kodel prie gautu zinuciu rodo -1?

Šioje temoje apie tai jau buvo rašyta ne vieną kartą smile.gif
Neaišku, kodėl taip nutinka. Tačiau, kai kas nors parašys Jums , tada ir pasinaikins tas -1. O jei nieks nerašo, tuomet galima sau parašyti (laukelyje, kur reikia įvesti nario vardą, savo įrašykit) 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, norejau perkelti dvi zinutes is Inbox katalogo i Sent Items .
Perkeliau.
Dabar Sent Items kataloge rodo kad yra 2 zinutes, bet kai ieinu i ji , ten ju nera unsure.gif Patarkit ka as cia pridirbau unsure.gif ?
Aciu aciuks.gif
Atsakyti
women007, pabandyk gal šituos būdus smile.gif
QUOTE(Ambro @ 2006 06 25, 10:40)
"Sent items" - tai vieta, kur automatiškai įsikelia tavo išsiųstų laiškų kopijos. Į tą folderį nereikia kelti rankiniu budu, gal todėl tau ir neleidžia trinti...
Gali pabandyti trinti taip:

spausk ant "Mano nustatymai", kairėj pusėj susirask "Sent Items". Sudėk varneles ant žinučių, kurias nori ištrinti. Tada apačioj spausk "Ištrinti".




QUOTE(indre-g. @ 2007 01 21, 15:00)
Galit pabandyti ir sitaip:

Nueikite i ''Nauju zinuciu: (skaicius kiek gavote nauju zinuciu)'' , po to kaireje puseje rasite Prenesimu gaviklis, toje skiltyje paspauskit ant ''Istrinti asmeniniu zinuciu katalogus''. ten uzdekite Varnele salia Sent Items  ir paspauskite ''testi''. Turetu istrinti ir neuzimti jusu pazto dezutes.
Papildyta:
Svarbu kad neuzimna pasto dezutes, nes atsimenu tilpdavo tik 25zinutes, o sent items buvo idetos 10, tai tekdavo trinti ir trinti nors keleta norejau pasilinkti.
Sekmes visoms susitvarkant!



QUOTE(Ambro @ 2008 03 26, 09:27)
1. Jei kažkas man yra svarbaus, tam esu susikurusi naują aplanke až - "svarbūs". Nekelk rankiniu būdu to laiško, o persiųsk sau ir tada nukreipk jį į naują aplanką wink.gif

2. "Mano nustatymai" -> kairėj pusėj susirandi "Pranešimų gaviklis" ir ten matosi, kiek yra kiekvienam aplnake žinčių wink.gif


Atsakyti
Nu va susitvarkiau smile.gif aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif Dekui labai uz greita pagalba. Sekmes jums 4u.gif
Atsakyti
Laba smile.gif
atsiprasau, jei "ne tuo adresu" kreipiuosi.
nesuprantu, kodel staiga nebeateina i mano el.pasta uzsiprenumeruotu temu zinutes, negaunu ir zinuciu, kurios informuoja apie asmenines zinutes g.gif
patikrinau savo pasta, veikia puikiai, prasau padekite issiaiskinti
is anksto dekoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(evelinaite @ 2011 05 27, 21:36)
kodel staiga nebeateina i mano el.pasta uzsiprenumeruotu temu zinutes

Tai greičiausiai tos temos jau uždarytos, t.y. pasiekė 50 psl.
QUOTE(evelinaite @ 2011 05 27, 21:36)
negaunu ir zinuciu, kurios informuoja apie asmenines zinutes  g.gif

Negali būt unsure.gif
Paskutinėm dienom nekeitėt nurodymų savo valdymo skyde? g.gif
Atsakyti
Aš už tai, kad naujokai negalėtų naudotis asmeninėmis žinutėmis, nes iš jų nepageidauju gauti tokio turinio žinučių:


cia is santa_liepa tau raso:

Prasau palaikyti Mus Konkurse Facebooke!!! Paspaudus PATINKA ant musu nuotraukos!!!

BUTINAI reikia per paieska susirasti ->
fotografas ir operatorius Paulius Gvildys


http://www.facebook....101551859900233

[I]paspausti Patinka ->PORELĖS FOTOSESIJOS KONKURSAS ->
ir ant Musu foto (005 Inesa ir Donatas) vel paspausti PATINKA!!!


http://www.facebook.com/photo.php?fbid=201...e=1&theater

Kitaip taskai nebus uzskaityti! Is anksto dekojame!!!

Labai prasau nepatingeti!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sella: 19 rugpjūčio 2011 - 08:04
QUOTE(Sella @ 2011 08 19, 09:02)
Aš už tai, kad naujokai negalėtų naudotis asmeninėmis žinutėmis, nes iš jų  nepageidauju gauti tokio turinio žinučių:

Deja, tokias spam'ines žinutes gali siuntinėt ne tik naujokai.

Jei gaunate kažką panašaus, visada galite pranešti temoje Brukaliai ("spameriai") forume 4u.gif
Atsakyti
Kaip suarchyvuoti senas žinutes..? unsure.gif
Į paštą gaunu nesuprantamą raidžių ir skaičių kratinį.
Atsakyti