Įkraunama...
Įkraunama...

AŽ - asmeninės žinutės

QUOTE(laukinukė @ 2010 12 16, 23:48)
Tai ko tada klausti dėl parduodamo žaislo, jei bendraut nenori doh.gif

Taip, tikrai nelogiška sukelti susidomėjimą savo klausimais ir nesusitvarkyt AŽ. Bet gal yra svarių priežasčių.
ARba.. nurašykit šitą atvejį į nesusipratimus. Negi tas vienas narys Jums išsigelbėjimas.
Atsakyti
Kaip iš tikro suarchyvuoti senas žinutes..? unsure.gif Kokius bepasirinkčiau nustatymus, į paštą gaunu tik raidžių ir skaičių kratinį. Kas čia galėtų būti ne taip?
Atsakyti
QUOTE(LoJoo @ 2011 01 08, 15:04)
Kas čia galėtų būti ne taip?

Turbūt ši funkcija veikia tik su Outlook Express.
Atsakyti
Sveiki, reikia pagalbos...
Gruodzio 28 diena gavau AZ, siandien prisedau atsakyti, parasiusi atsakyma ir paspaudusi "SIUSTI" gavau atsaka, jog reikia irasyti nario varda.Puoliau ieskoti vardo, o jo niekur nera.Tada emiau gudrauti bandydama itrauki nari i draugu saras - atsiverte mano blokuojamu nariu saras , kuriame tik du vardai...kas per mistika ir kaip surasti nari, kuris siunte zinute? Tik nesiulykit prasau, skelbi to temose...nerealu.Turi buti priejimas per technine forumo dali.Dekui
Atsakyti
O tai nesimato koks narys siuntė? Įvest ranka ir tiek. Nors man niekas nestringa. O gal tas narys per tą laiką išsiregistravo? mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dagilis: 09 sausio 2011 - 15:41
QUOTE(LinguLingu @ 2011 01 09, 14:17)
Sveiki, reikia pagalbos...
Gruodzio 28 diena gavau AZ, siandien prisedau atsakyti, parasiusi atsakyma ir paspaudusi "SIUSTI" gavau atsaka, jog reikia irasyti nario varda.Puoliau ieskoti vardo, o jo niekur nera.Tada emiau gudrauti bandydama itrauki nari i draugu saras - atsiverte mano blokuojamu nariu saras , kuriame tik du vardai...kas per mistika ir kaip surasti nari, kuris siunte zinute? Tik nesiulykit prasau, skelbi to temose...nerealu.Turi buti priejimas per technine forumo dali.Dekui

greičiausiai čia ir bus, kad išsiregistravo, nes kitsaip iš kart atsakant turėtų nusisiųst.
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2011 01 08, 22:32)
Turbūt ši funkcija veikia tik su Outlook Express.


Ačiū, bandysim.
Atsakyti
kodėl man nerodo, ar žinutė išsiųsta, ar ne?
Atsakyti
QUOTE(aš; ) @ 2011 01 16, 19:22)
kodėl man nerodo, ar žinutė išsiųsta, ar ne?

Kiekvieną kartą prieš išsiunčiant reik uždėt varnelę:
user posted image
Atsakyti
esu nenaujoke bet rasau i foruma nedaug ,pasakykit kaip man ikelt is savo kompo nuotraukas ir issiust zinute i AZ,pazadejau mergickai o pasirodo nemoku...gal kas paprotins
Atsakyti
QUOTE(daiveee @ 2011 01 22, 21:16)
kaip man ikelt is savo kompo nuotraukas ir issiust zinute i AZ
pazadejau mergickai o pasirodo nemoku...

Ne nemokat, o taip nėra įmanoma - reik kelt iš kokio nors internetinio fotoalbumo.
Atsakyti
laba diena,
nezinau kurioje temoje klausti. padekite...
reikalas toks kas istriniau vienos SM dalyves man siunciamas asmenines zinutes ir dabar neturiu irodymo ka ji man rase, noreciau atstatyti zinutes, nedaug ten ju buvo, buvo 2010 12menesi. koks SM nares nicas parasyciau, aciu. 4u.gif
Atsakyti