Įkraunama...
Įkraunama...

AŽ - asmeninės žinutės

Sveiki, vienai narei turiu skubiai išsiųsti atsakymą, bet neišsisiunčia žinutė, kiek supratau, pas ją paštas perpildytas. Norėjau paklaust, ar narys gauna kokį nors pranešimą, kad jo paštas perpildytas? Ar tik kai pats susiprotėja pratrint, vėl gali gaut žinutes? Ta moteris naujokė, dabar laukia mano atsakymo ir turbūt nesupranta, kodėl neatrašau verysad.gif Neįsivaizduoju, kaip su ja susisiekti, nes daugiau jokių kontaktų neturiu.
Atsakyti
QUOTE(Malenute @ 2010 11 25, 13:38)
ar narys gauna kokį nors pranešimą, kad jo paštas perpildytas? Ar tik kai pats susiprotėja pratrint, vėl gali gaut žinutes?

Negauna, bet ir taip mato, kad pranešimų gaviklis pilnas.

QUOTE(Malenute @ 2010 11 25, 13:38)
Ta moteris naujokė, dabar laukia mano atsakymo ir turbūt nesupranta, kodėl neatrašau  verysad.gif  Neįsivaizduoju, kaip su ja susisiekti, nes daugiau jokių kontaktų neturiu.

Jei ji kokioje nors temoje/diskusijoje dalyvauja, tai galit ten parašyt, kad savo AŽ pravalytų smile.gif

Kai kuriems nariams dar galima el.laišką parašyt, jei, įėjus į nario profilį, po "Asmeninė žinutė" yra "Elektroninis paštas" (jei Privatu, tuomet el.laiško neparašysit).
Atsakyti
Pradejo darytis toks dalykas: ateina asmenine zinute, bet vaizdelis visada toks "Nauju zinuciu: 0". T.y. as nematau, kad man kazkas parase, reikia eiti i INBOX norint pasitikrinti, ar atejo kas nors naujo.
Atsakyti
QUOTE(Viktukas @ 2010 12 09, 17:23)
ateina asmenine zinute, bet vaizdelis visada toks "Nauju zinuciu: 0"

O paspaudus F5 irgi nerodo?
Atsakyti
Sveiki,
ar yra galimybė išsiųsti tą pačią žinutę vienu metu keletui gavėjų?
Keičiam public.fotki slaptažodį ir labai daug laiko užima kiekvienai atskirai siuntinėt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Soffyyy @ 2010 12 11, 00:01)
ar yra galimybė išsiųsti tą pačią žinutę vienu metu keletui gavėjų?

Deja, nėra ax.gif Nebent toks variantas šiek tiek pagreitintų procesą:
QUOTE(Ambro @ 2008 11 04, 17:56)
Dar kartais aš parašau laišką, išsiunčiu, spaudžiu back ir adresatą keičiu  biggrin.gif
Atsakyti
Kaip susisiekti su nariu, kuris niekaip nesusipranta išsivalyti dėžutės doh.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(laukinukė @ 2010 12 16, 15:38)
Kaip susisiekti su nariu, kuris niekaip nesusipranta išsivalyti dėžutės doh.gif  g.gif

jį pasekti ir parašyt temoj, kur jis dažnai lankos biggrin.gif
arba gal į el. paštą parašyt? smile.gif
arba laukt, kol susitvarkys dėžutę smile.gif
Atsakyti
kas zino kaip susisiekti su administratoriu ar kaip jis ten vadinasi?
Atsakyti
QUOTE(Miglez @ 2010 12 16, 16:36)
kas zino kaip susisiekti su administratoriu ar kaip jis ten vadinasi?

Galit parašyt administratorei Rustei asmeninę žinutę.

Beje, koks klausimas/problema iškilo? Gal ir moderatorės galėtų pagelbėti.
Atsakyti
QUOTE(laukinukė @ 2010 12 16, 17:38)
Kaip susisiekti su nariu, kuris niekaip nesusipranta išsivalyti dėžutės doh.gif  g.gif

kodėl - nesusipranta? Gal tas narys tiesiog nenori būti trukdomas. Mano AŽ irgi pilna. Nu nenoriu aš bendrauti per AŽ ir viskas.
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2010 12 16, 17:37)
kodėl - nesusipranta? Gal tas narys tiesiog nenori būti trukdomas. Mano AŽ irgi pilna. Nu nenoriu aš bendrauti per AŽ ir viskas.

Tai ko tada klausti dėl parduodamo žaislo, jei bendraut nenori doh.gif
Atsakyti