Įkraunama...
Įkraunama...

AŽ - asmeninės žinutės

QUOTE(Butaforija @ 2010 08 18, 21:15)
Po keliu valandu prisijungiu, man iššoka langelis, kad esu gavus  naujas asmenines žinutes (pranesimai tie patys ir vel juos rodo kaip neskaitytus, o as juk juos tryniau) tada ištryniau viską, kad dėžutė liktų tusčia, bet prisijungus ketvirtą kartą vėl matau visas atsiųstas man až  doh.gif ir tas paskutines kaip neperskaitytas... 

Ar pavyko išspręst šią problemą? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2010 08 21, 12:35)
Ar pavyko išspręst šią problemą? unsure.gif

Nepavyko, prisijungiant prie SM išmeta lentelę kad turiu 2 naujas asmenines žinutes, nors jos yra seniausiai perskaitytos ir ištrintos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Butaforija @ 2010 08 21, 15:22)
Nepavyko, prisijungiant prie SM išmeta lentelę kad turiu 2 naujas asmenines žinutes, nors jos yra seniausiai perskaitytos ir ištrintos  doh.gif

O jūs jas galite vėl ir vėl perskaityt tas pačias ? Ar tik skaičiukus rodo, o realiai tuščia?
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2010 08 21, 15:34)
O jūs jas galite vėl ir vėl perskaityt tas pačias ? Ar tik skaičiukus rodo, o realiai tuščia?

tik vieną galiu perskaityti kaskart iėjusi į sm
Atsakyti
QUOTE(Butaforija @ 2010 08 22, 10:55)
tik vieną galiu perskaityti kaskart iėjusi į sm

Nors ją kiekvieną kartą ištrinat? Mistika kažkokia unsure.gif
Beje, o kokia naršykle naudojatės? Nebandėt per kitas žiūrėt?
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2010 08 22, 11:18)
Nors ją kiekvieną kartą ištrinat? Mistika kažkokia unsure.gif
Beje, o kokia naršykle naudojatės? Nebandėt per kitas žiūrėt?

Taip, visada ją ištrindavau, bet vistiek atsisdariusi SM galėjau ją perskaityti (bet tik iškart įėjus). Šįkart prisijungiau tai jau perskaityti negalėjau (nors iššoko pranešimas dėl naujos asmeninės žinutės smile.gif
O naudojuosi internet explorer 8 smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Butaforija: 22 rugpjūčio 2010 - 17:26
unsure.gif Šiandien prisijungiau ir jau tos žinutės nebebuvo, viskas susitvarkė, kas buvo nesupratau g.gif

Atsakyti
Ka reiksia kad man raso jog pas manbe "nauju zinuciu -1"???
pastas uzpildytas tik apie 40% ir nera neperskaiyytu zinuciu??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mama_Jovita @ 2010 09 17, 19:11)
Ka reiksia kad man raso jog pas manbe "nauju zinuciu -1"?

Šioje temoje jau buvo rašyta, kad, kai kas nors parašys naują , tada ir pasinaikins tas -1 smile.gif O jei nieks nerašo, tuomet galima sau parašyti (laukelyje, kur reikia įvesti nario vardą, savo įrašykit).
Atsakyti
Sveiki,
tvarkau dabar savo az dėžutę ir pastebėjau, kad nebeaišku, kam atsakyti laiškai, o kam - ne. Gal galima padaryti tokį mažą dalykėlį, kaip būna el.pašto dėžutėse - prie žinutės pasirodo rodyklėlė, jeigu į ją yra išsiųstas atsakymas?
Atsakyti
Noriu paklausti,kodel Send items pas mane nerodo nei vienos issiustos zinutes,nors esu daug issiuntusi?Ar yra galimybe issaugoti idetus skelbimus asmenineje dezuteje,jei kartais juos reikia vel ideti..?
Atsakyti
QUOTE(oziaragiuke @ 2010 11 03, 20:56)
kodel Send items pas mane nerodo nei vienos issiustos zinutes,nors esu daug issiuntusi?

Kiekvieną kartą prieš išsiunčiant reik uždėt varnelę:
user posted image

QUOTE(oziaragiuke @ 2010 11 03, 20:56)
Ar yra galimybe issaugoti idetus skelbimus asmenineje dezuteje,jei kartais juos reikia vel ideti..?

Galima. Išsaugokit su tais skelbimais, ir kai prireiks, galėsit tą žinutę persiųst kitam adresatui.

P.S. tik nepamirškit forumo taisyklių (dėl komercijos) mirksiukas.gif
Atsakyti