Įkraunama...
Įkraunama...

AŽ - asmeninės žinutės

as taip pat perkeliau man svarbias žinutes i sent o dabar negaliu ju perskaityti
ka daryti?
Atsakyti
Labas, gal galite paaiskinti pas mane rodo naujų žinučiu -2 , o realiai yra ten 3 vienetai tai ir rodo, kaip panaikinti tą -2 žinutes ir iš kur jos atsirado ? ačiū už atsakyma.
Atsakyti
Nainai, julkanos, žr. čia, čia, čia.


zuika12, žr. čia.

Atsakyti
help.gif kaip issiust nariui zinute, jei jis neprasivalo savo AZ dezutes - ji pilna, bet reguliariai prisijungia prie SM?Gal moderatoriai galetu nusiusti tam nariui zinute, kad prasitrintu biski g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~vintage~: 05 gegužės 2010 - 15:45
QUOTE(~vintage~ @ 2010 05 05, 15:45)
help.gif  kaip issiust nariui zinute, jei jis neprasivalo savo AZ dezutes - ji pilna, bet reguliariai prisijungia prie SM?Gal moderatoriai galetu nusiusti tam nariui zinute, kad prasitrintu biski g.gif

ne negalėtu .. tai parašyk temoj kurioj jis lankosi kad prasivalytu pašto dėžute , turėtu pamatyt wink.gif
Atsakyti
klausiau bet ziuriu mano klausimo tema istryne,gali man kas nors paaiskinti,kam laikyti bereikalingas zinutes??? koks tikslas?kam apkrauti az asmeninem zinutem jei jos nebereikalingos?koks tikslas laikyti tu zinuciu kazkoki kieki kad atsidaryti viena ar kita tema?sito nesuprantu? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jurga99 @ 2010 05 08, 17:03)
klausiau bet ziuriu mano klausimo tema istryne,gali man kas nors paaiskinti,kam laikyti bereikalingas zinutes??? koks tikslas?kam apkrauti az asmeninem zinutem jei jos nebereikalingos?koks tikslas laikyti tu zinuciu kazkoki kieki kad atsidaryti viena ar kita tema?sito nesuprantu? doh.gif

Klausimas ne ištrintas, o perkeltas į atitinkamą temą.

Žinutės, rašomos viešai forume, ir AŽ (asmeninės žinutės), gaunamos į pranešimų gaviklį, nėra vienas ir tas pats. O ši tema skirta tik klausimams, susijusiems su AŽ.
Atsakyti
Kai registravausi, nepažymėjau laukelio, kad kiti forumo nariai man galėtų parašyti asmeninę žinutę, dabar nerandu, kur būtų galima tai pažymėti?
Atsakyti
QUOTE(laustuke @ 2010 05 26, 12:04)
dabar nerandu, kur būtų galima tai pažymėti?

Mano nustatymai -> Nustatymai -> Elektroninio pašto nustatymai.
Atsakyti
Sveiki, noriu paklausti, kai issiunciu kam nors zinute i az, kodel man jos nerodo issiustu (sent ) zinuciu sarase, taip ir nesuprantu, ar zmogus ja gavo, ar ne?

Atsakyti
QUOTE(enija05 @ 2010 06 24, 13:39)
kai issiunciu kam nors  zinute i az, kodel man jos nerodo issiustu  (sent ) zinuciu sarase

Prieš išsiunčiant žinutę reik uždėt varnelę ties Įtraukti šios žinutės kopiją į išsiųstų žinučių katalogą.

QUOTE
taip ir nesuprantu, ar zmogus ja gavo, ar ne?

Prieš išsiunčiant uždėkite varnelę dar ir ties Sekti šią žinutę?
Atsakyti
Sveiki, niekada to nebuvo, šiandien gavau kelis pranešimus į až, perskaičiau, atsakiau, ištryniau, peržiūrėjau aktualias man temas ir atsijungiau iš SM. Užeinu vėl, matau tas pacias až ( tik kaip neskaitytas), ištrinu jas vėl ir eilinį kartą atsijungiu. Po keliu valandu prisijungiu, man iššoka langelis, kad esu gavus naujas asmenines žinutes (pranesimai tie patys ir vel juos rodo kaip neskaitytus, o as juk juos tryniau) tada ištryniau viską, kad dėžutė liktų tusčia, bet prisijungus ketvirtą kartą vėl matau visas atsiųstas man až doh.gif ir tas paskutines kaip neperskaitytas... ką daryti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Butaforija: 18 rugpjūčio 2010 - 20:22