Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 219 tema

Renku is http://www.violey.com/. Rinksiu iki nemokamo atsiuntimo i LT (nuo 320 EUR). Noreciau nupirkti antradieni vakare. Vilnius, i kitus miestus jei apsimoka galiu persiusti. Rasykite i rufalija@gmail.com.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rufalija: 18 balandžio 2014 - 20:45
Gal žinot, turit ir galit pasidalinti bet kokiu SD nuolaidos koduku 4u.gif Išnaršiau google, nieko neradau verysad.gif

Noriu susimažinti siuntimą nors šiek tiek.
Atsakyti
QUOTE(MAdene @ 2014 04 18, 20:57)
Gal žinot, turit ir galit pasidalinti bet kokiu SD nuolaidos koduku  4u.gif Išnaršiau google, nieko neradau  verysad.gif

Noriu susimažinti siuntimą nors šiek tiek.


Man atrodo, kad nėra šiuo metu jokio sad.gif
Atsakyti
gaaabriele, man buvo taip, didelė dėžė, perrišta šniurukais, trūko prekių, ne dviračio, bet irgi gana didelių. Rašiau jiems, susitarėme, nėra jie piktybiški. Viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
Pirksiu is gap.eu Vilniuje, gal kas nori prisijungti?
Atsakyti
QUOTE(ggrass @ 2014 04 18, 15:29)
Man įdėjo ne tą dydį, čia prieš porą mėn. Buvo geranoriški, sakė atsiųs naują porą, bet tingėjau su grąžinimu užsiimti. Gal pavyktų tartis, kad tiesiai į kt atsiųstų.

Aciu 4u.gif
parasiau ziuresim ko sulauksim smile.gif
Atsakyti
kur galima rasti džinsinių šortukų? na tokių sexy biggrin.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ta-pa-ti @ 2014 04 19, 13:04)
kur galima rasti džinsinių šortukų? na tokių sexy  biggrin.gif  blush2.gif  blush2.gif

pas kitaicus daug tokiu biggrin.gif

http://www.aliexpres...1657146915.html
Atsakyti
QUOTE(slitka @ 2014 04 19, 13:10)


oi. čia jau nebe sexy lotuliukas.gif
man tiktu ir tokie biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ta-pa-ti @ 2014 04 19, 13:18)
oi. čia jau nebe sexy  lotuliukas.gif
man tiktu ir tokie biggrin.gif
user posted image

aaaaa , supratau biggrin.gif o siaip rimtai, jei yra noro ir kantrybes, tai pas kitaicus tokiu sortuku pilna 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(slitka @ 2014 04 19, 13:26)
aaaaa , supratau  biggrin.gif  o siaip rimtai, jei yra noro ir kantrybes, tai pas kitaicus tokiu sortuku pilna  4u.gif


kad aš pas jų su tais dydžiais bijau prašauti. ir paskui morališkai sunku kai nešioji S ar XS o šortus dediesi kitaicų xxL lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ta-pa-ti @ 2014 04 19, 13:47)
kad aš pas jų su tais dydžiais bijau prašauti. ir paskui morališkai sunku kai nešioji S ar XS o šortus dediesi kitaicų xxL  lotuliukas.gif  doh.gif

teisybe lotuliukas.gif
Atsakyti