Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 219 tema

QUOTE(anira12 @ 2014 04 18, 11:05)
Sveikos. Gal butu norinciu prie landsend.co.uk prisijungt ir pasidalint siuntimo islaidas iki LT (7.95) ?
Yra 25 % nuolaidos kodas
pastas anira12 eta gmail.com  4u.gif


Aš norėčiau, bet Vilniuje blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
gavau asmenini koduka is bio-apo.de- siuntimas tik 4 eurai, bet galioja siandien tik . priimciau kas su seb kortele, pasidalinti siuntima 4u.gif rasykite iki 16.30 val SIANDIEN SANTE duso zele 2.45 eur-200 ml http://www.bio-apo.d...wer.571062.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo darlia25: 18 balandžio 2014 - 13:59
QUOTE(Pamaiva @ 2014 04 18, 14:54)
Aš norėčiau, bet Vilniuje  blush2.gif  biggrin.gif


Galiu persiust,jei tinka toks variantas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2014 04 18, 14:26)
Aciu  4u.gif
Uzsakinejau is amazon.de batus, vieni brokuoti  doh.gif  ir vienu modelis visai kitas idetas i dezute  doh.gif  doh.gif  ar kam teko susidurti ka jie tokiu atveju daro  g.gif  pirkau per Tukio adresa  smile.gif  kazin kaip tada su grazinimu  g.gif

Man įdėjo ne tą dydį, čia prieš porą mėn. Buvo geranoriški, sakė atsiųs naują porą, bet tingėjau su grąžinimu užsiimti. Gal pavyktų tartis, kad tiesiai į kt atsiųstų.
Atsakyti
Sveiki, gal kas buvot susidure su my toys.de kai neatsiunte visu prekiu? Siandien siunta truksta dviracio, nors uzsakymu lape parasyta, kad dviratis yra idetas ir uz ji pinigai nuskaiciuoti. Parasiau jiems laiska, bet ar jie priims kaip tiesa? Beja keistas dalykas mytoys uzklijavo svori 13,299 kg, o ant pakuotes su tusinuku uzrasyta 7,3 (aisku nezinau ar tie 7,3 tai kg ar siaip kazkokie skaiciai). Pakuote nebuvo pazeista, bet ir neuzklijuota tiesiog tokie du sniurai uzristi. Dabar ir stresas, kad neaisku kaip del pinigu ir, kad tai krikstynu dovana...Galbut kas nors bus susidure ir gales patarti...
Atsakyti
QUOTE(gaaabriele @ 2014 04 18, 16:01)
Sveiki, gal kas buvot susidure su my toys.de kai neatsiunte visu prekiu? Siandien siunta truksta dviracio, nors uzsakymu lape parasyta, kad dviratis yra idetas ir uz ji pinigai nuskaiciuoti. Parasiau jiems laiska, bet ar jie priims kaip tiesa? Beja keistas dalykas mytoys uzklijavo svori 13,299 kg, o ant pakuotes su tusinuku uzrasyta 7,3 (aisku nezinau ar tie 7,3 tai kg ar siaip kazkokie skaiciai). Pakuote nebuvo pazeista, bet ir neuzklijuota tiesiog tokie du sniurai uzristi. Dabar ir stresas, kad neaisku kaip del pinigu ir, kad tai krikstynu dovana...Galbut kas nors bus susidure ir gales patarti...

o kokį emailą gavot? nes jie būna parašo,kad prekes atskirai siunčia rolleyes.gif pvz užsakinėjau 2vnt mergaitiškų ir vieną vnt berniukišką paspirtuką..tai berniukišką gavau,o mergaitiškus po savaitės rolleyes.gif bet emaile buvo nurodytas vienas paspirtukas ir paskum parašytaemiau kiti du..tai ir supratau,kad skaidė užsakymą..
Atsakyti
QUOTE(gaaabriele @ 2014 04 18, 15:01)
Sveiki, gal kas buvot susidure su my toys.de kai neatsiunte visu prekiu? Siandien siunta truksta dviracio, nors uzsakymu lape parasyta, kad dviratis yra idetas ir uz ji pinigai nuskaiciuoti. Parasiau jiems laiska, bet ar jie priims kaip tiesa? Beja keistas dalykas mytoys uzklijavo svori 13,299 kg, o ant pakuotes su tusinuku uzrasyta 7,3 (aisku nezinau ar tie 7,3 tai kg ar siaip kazkokie skaiciai). Pakuote nebuvo pazeista, bet ir neuzklijuota tiesiog tokie du sniurai uzristi. Dabar ir stresas, kad neaisku kaip del pinigu ir, kad tai krikstynu dovana...Galbut kas nors bus susidure ir gales patarti...


Gal atsiųs atskiroj dėžėj? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2014 04 18, 16:08)
o kokį emailą gavot? nes jie būna parašo,kad prekes atskirai siunčia  rolleyes.gif pvz užsakinėjau 2vnt mergaitiškų ir vieną vnt berniukišką paspirtuką..tai berniukišką gavau,o mergaitiškus po savaitės  rolleyes.gif  bet emaile buvo nurodytas vienas paspirtukas ir paskum parašytaemiau kiti du..tai ir supratau,kad skaidė užsakymą..


Laiske parasyta, kad issiuntem toki uzsakyma ir apacioje eina visos isvardintos prekes, tarp ju ir dviratukas... verysad.gif
Atsakyti
padekit merginos, nu niekaip nerandu, kiek siuntims I lietuva siu crocsu? g.gif 4u.gif
http://www.amazon.co...=A3P5ROKL5A1OLE
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2014 04 18, 16:11)
Gal atsiųs atskiroj dėžėj?  g.gif


Esu gavus iskidytus uzsakymus viena karta, bet atkeliavo tuo paciu metu. O dabar kai emaila patikrinau turejo viskas ateiti vienoje dezeje... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gabrielita21 @ 2014 04 18, 13:46)
pirkom dviracius Sportsdirecte, paziurekit, visai neblogos kainos  4u.gif



QUOTE(motce @ 2014 04 18, 14:46)
As esu pirkus is vaikutis.lt su rankena kur maziukams 12 coliu, dabar berniukui 12 coliu parsiunciau is SD, man vienareiksmiskai SD geresni wink.gif vaikutis.lt labai prastas, surudijo visas, be to, SD gavos per puse pigiau wink.gif


Gal uzsakinejote is SD ir suaugusiems dviracius? Nes kainos ir labai geros smile.gif

QUOTE(gaaabriele @ 2014 04 18, 16:01)
Sveiki, gal kas buvot susidure su my toys.de kai neatsiunte visu prekiu?


Gali buti, kad bus atskira deze. As dvi autokedutes uzsakinejau, tai gavau atskirose dezese, tik abi atveze iskart. o internete prisiregistravus, rodo kad siunta viename pakete bus ar dviejuose? Pas mane rode kad isskaidyta ir kurios prekes, kurioj dezej.
Atsakyti
QUOTE(MAdene @ 2014 04 18, 16:20)
Gali buti, kad bus atskira deze. As dvi autokedutes uzsakinejau, tai gavau atskirose dezese, tik abi atveze iskart. o internete prisiregistravus, rodo kad siunta viename pakete bus ar dviejuose? Pas mane rode kad isskaidyta ir kurios prekes, kurioj dezej.


Rodo ir mytoys.de kaip viena siuntini, o dar ne per paypal pirkau doh.gif Jei nesieis sukalbeti bent jau byla iskelciau ir is naujo nusipirkciau, o dabar irodyk, kad negavai... verysad.gif
Atsakyti